İçeriğe Yönlendir

2016 Model Skoda Superb Göründü

Emrah Altun

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Skoda hilesi nasıl oluyor? Şu imajdan dolayı bir türlü aracıma ısınamadım. Sanki bir yıla kalmaz hemen dökülecekmiş gibi geliyor?

ahmet bey araçın imajında bişey yok yanlış anlamayın. Arabayı tanıtırken yapılan katalok çekim hileleri. Herkes yeni Süperb yi beklerken bir Audi bir BMW Havası bekliyor. Sonuçta d segmenti orta sınıf bir araç mondeo gibi kısaca. Orta sınıf d segmenti bir araç
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

merco e olursa alırım ali hocam Mercedes E den başlar bence. Yok mondeo almazsam Passat alırım demek istedim.

Heeee, bu arada Skodayı yabana atma, Passata gözü kapalı tercih ederim, pasatın tek farkı hayalet gösterge onun dışında + sı yok - si var, daha dar, hacim az :)

Bu arada ne yazıkki mondi de yanında sönük kaldı gibi sanki, gerç, daha görmedim ama yorumlar ve inceleme videolarına bakarak bu izlenim oluştu, ferahlık ve dizel motor olarak zaten şansı yok...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Autobild ,merso e serisiyle karşılaştırmış, suberb daha yüksek puan almış.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Haklısınız Bülent Bey. Skoda aldığımdan beri tedirginim. İnanın kağıttan araba almış olsam içim daha rahat olacak. Skoda öyle bir algılanıyor ki sanki altını biraz kazıyınca çok dandik bir araç çıkacak. Önce Ford kullandım, insanlar kütük dedi. Sonra Skoda, yine aynı tepkiler. Zannedersem Türkiye de onay gören tek marka Volkswagen.

Kardeş sen bizim antika milletimize bakma, Skoda harbiden iyidir, hatta VW dan bir tık ötede diye lakabıda vardır, VW bizde aypon gibi, bildiğin normal şey, ama millete göre veyron Lambo Rolss Royce sanki, halbuki almanyanın normal arabası bu, neyse araban güzel, bırak tedirginliği, şuan alsam SüperB i direk alırıdım, ön yargı ve inadı bırakmak lazım, Süper S class konforu sunun D segmeti bir araç, Passattan daha da geniş üstelik, Ford la kıyaslamam bile :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Kardeş sen bizim antika milletimize bakma, Skoda harbiden iyidir, hatta VW dan bir tık ötede diye lakabıda vardır, VW bizde aypon gibi, bildiğin normal şey, ama millete göre veyron Lambo Rolss Royce sanki, halbuki almanyanın normal arabası bu, neyse araban güzel, bırak tedirginliği, şuan alsam SüperB i direk alırıdım, ön yargı ve inadı bırakmak lazım, Süper S class konforu sunun D segmeti bir araç, Passattan daha da geniş üstelik, Ford la kıyaslamam bile :)

ali hocam herşey tamam da S class konforu olmadı hocam ya sonuçta Skoda. Bir elit araç değil. S class farklı bir boyut. Konfor demek. Sen gittin Süperb yi o kategoriye koydun. Şimdi pimi çektin bombayı ortaya bıraktın gittin
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

şuan alsam SüperB i direk alırıdım, ön yargı ve inadı bırakmak lazım, Süper S class konforu sunun D segmeti bir araç, Passattan daha da geniş üstelik, Ford la kıyaslamam bile :)

Hehehe, ne içtiysen super kafa yapmis Ali Wagoğlu kardeş, Mercedes S klass nere skoda nere.... Hic bosuna mixer lik yapma, dune kadar felicia favorit yapan firma ile en fazla vw grup ford opel psa filan mukayese et, mercedes bmw filan hic oralara girme basin doner.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ali hocam herşey tamam da S class konforu olmadı hocam ya sonuçta Skoda. Bir elit araç değil. S class farklı bir boyut. Konfor demek. Sen gittin Süperb yi o kategoriye koydun. Şimdi pimi çektin bombayı ortaya bıraktın gittin

S class genişliği ve kısmen konforu diyelim,elbette tam S değil, arka koltuk geriye yatmıyor, tüm koltuklarmasaj yapmıyor, ortada bar yok vs. ama geniş sessiz güçlü ve mondiye 2-3 kez tercih edilebilir bir araç ne yazıkki... :) Yanlış anlama Mondi de güzel ama bu daha güzel hatta kalite olarak bayabir güzel, bir önceki kasaya göre diyorum bunu, yeni kasayı görmedim ama yorumlar eskisine baya bir fark atmış diyor, gerisini sen düşün artık, tek birşey eksik oda gösterge tablosu vw daki gibi değil veya Mondinin gibi değil.... 

Hehehe, ne içtiysen super kafa yapmis Ali Wagoğlu kardeş, Mercedes S klass nere skoda nere.... Hic bosuna mixer lik yapma, dune kadar felicia favorit yapan firma ile en fazla vw grup ford opel psa filan mukayese et, mercedes bmw filan hic oralara girme basin doner.

Puahhaha, arava VW kardeş, felica yılları baya geride kaldı, eskide kalmışsın sen, tıpkı araban gibi  :D

bırak bu mayk numaralarınıda şu konuya bak sen  :p

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/226787-ford-mondeo-2015/page-38#entry2755386

ileti 747

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Valla komik adam Ali Skodaoğlu, E yi falan atladi direkt S class 1 milyonluk araba ile 75 bin lik skoda yi kiyas ediyorum, atom bombasi bu.

Gidip bu konunun ekran görüntüsunu MBCTr de mizah bolumunde acayim :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Valla komik adam Ali Skodaoğlu, E yi falan atladi direkt S class 1 milyonluk araba ile 75 bin lik skoda yi kiyas ediyorum, atom bombasi bu.

Gidip bu konunun ekran görüntüsunu MBCTr de mizah bolumunde acayim :D

Yuh diyorum sana, kıyas değil, sadece S class ın konforunu hissedersiniz o derece iyi, tırt değil diyorum, birebir aynı demiyorum (bunu sadece ben değil tüm test eden yorum yapanlarda diyor) orta sınıf D  grubu araba sonuçta, ha bu arada 75 lirada değil 150 bin lira 190 hp (seni haritadan siler) ve 4X4  :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

S class genişliği ve kısmen konforu diyelim,elbette tam S değil, arka koltuk geriye yatmıyor, tüm koltuklarmasaj yapmıyor, ortada bar yok vs. ama geniş sessiz güçlü ve mondiye 2-3 kez tercih edilebilir bir araç ne yazıkki... :) Yanlış anlama Mondi de güzel ama bu daha güzel hatta kalite olarak bayabir güzel, bir önceki kasaya göre diyorum bunu, yeni kasayı görmedim ama yorumlar eskisine baya bir fark atmış diyor, gerisini sen düşün artık, tek birşey eksik oda gösterge tablosu vw daki gibi değil veya Mondinin gibi değil....

Puahhaha, arava VW kardeş, felica yılları baya geride kaldı, eskide kalmışsın sen, tıpkı araban gibi :D

bırak bu mayk numaralarınıda şu konuya bak sen [emoji14]

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/226787-ford-mondeo-2015/page-38#entry2755386

ileti 747

He valla skoda harbi 10 numara, mal valla bu S class alanlar keline 750 bin fulune 1 milyon verip. Alsinlar Skoda ayni hacim donanim zati [emoji14]

Yuh diyorum sana, kıyas değil, sadece S class ın konforunu hissedersiniz o derece iyi, tırt değil diyorum, birebir aynı demiyorum (bunu sadece ben değil tüm test eden yorum yapanlarda diyor) orta sınıf D grubu araba sonuçta, ha bu arada 75 lirada değil 150 bin lira 190 hp (seni haritadan siler) ve 4X4 :D

Himmm Skoda, simply clever :)

63d3f8964f6424cc172c710f8292e771.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

He valla skoda harbi 10 numara, mal valla bu S class alanlar keline 750 bin fulune 1 milyon verip. Alsinlar Skoda ayni hacim donanim zati [emoji14]

daha dar daha  :D  SüperB daha  geniş,  hem 750 bine ne hacet, gel garajda partonun S500 ü yatıyor, verelim sanada konfor gör, nasılsa eski tam sana göre  :D

60 kaada S Classe zuhahahaa..... düp te takarsın tam olur , S değil A500 olur, Apaçi500 klasseeee  :tongue:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2000-model-mercedes-benz-s500-l-acil-satilik-215489682/detay

fazla zorlama kardiş, süperb i alacak adam bunuda rahat alır, ama sıfır sıfırdır :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2007-mercedes-s-500-long-4-matic-tam-full-216693462/detay

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

daha dar daha :D SüperB daha geniş, hem 750 bine ne hacet, gel garajda partonun S500 ü yatıyor, verelim sanada konfor gör, nasılsa eski tam sana göre :D

60 kaada S Classe zuhahahaa..... düp te takarsın tam olur , S değil A500 olur, Apaçi500 klasseeee :tongue:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2000-model-mercedes-benz-s500-l-acil-satilik-215489682/detay

fazla zorlama kardiş, süperb i alacak adam bunuda rahat alır, ama sıfır sıfırdır :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2007-mercedes-s-500-long-4-matic-tam-full-216693462/detay

Allahi seversen Skoda al da bak ben sana neler yapiyorum :)

Mercedes alma pahali uyduruk ve dandik, Skoda iyidir iyi ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hey gidi heeeeyyy nereden nereye  :D  :D  :p

griffon33_1135782450_skoda_vweyron.jpg

O zamanlar saf skodaydı, şimdi Skoda armalı VW yalnız  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hey gidi heeeeyyy nereden nereye :D:D [emoji14]

O zamanlar saf skodaydı, şimdi Skoda armalı VW yalnız :)

bunu al sen ;)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Allahi seversen Skoda al da bak ben sana neler yapiyorum :)

Mercedes alma pahali uyduruk ve dandik, Skoda iyidir iyi ;)

Önce yakalaman lazım  :D

dizel verelimistersen, ha pasat ha süperb zaten aynılar:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hey gidi heeeeyyy nereden nereye :D:D [emoji14]

O zamanlar saf skodaydı, şimdi Skoda armalı VW yalnız :)

Bugatti kopyası. Çinli range gibi :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Valla bu konuşmadan sonra Mercedes bitmiştir benim için ben yarın Skoda bayisindeyim . Ben begenmemiştim yeni Süperb yi ama demekki yanlış bakmışım hemen alıyom [emoji106][emoji3]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Valla bu konuşmadan sonra Mercedes bitmiştir benim için ben yarın Skoda bayisindeyim . Ben begenmemiştim yeni Süperb yi ama demekki yanlış bakmışım hemen alıyom [emoji106][emoji3]

Bakta banada anlat, tarafsız tarafından olsun ama  :D  yakında olsa bakacağımda yok ne yazıkki...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Haklısınız Bülent Bey. Skoda aldığımdan beri tedirginim. İnanın kağıttan araba almış olsam içim daha rahat olacak. Skoda öyle bir algılanıyor ki sanki altını biraz kazıyınca çok dandik bir araç çıkacak. Önce Ford kullandım, insanlar kütük dedi. Sonra Skoda, yine aynı tepkiler. Zannedersem Türkiye de onay gören tek marka Volkswagen.

Millete baksak Dediğin gibi vw den başka araca binilmez.

Bence Passatta tercih edilir Super B.

Ben tereddütsüz tercih ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Pardon ama E class bile boy olcusemez Skoda ile. Rakibi direkt S class.

Bu arada yeni E geliyor, o belki zayif ihtimal de olsa Octavia ile kapisabilir ama anca Fabia yi rahat rahat ezer gecer.

Superb S Class dengi ise E de Octavia rakibi :) O zaman C serisi = Skoda Rapid.

Bu da uyduruk yeni E serisi, Octavia rakibi

bda2b8d0e6e5783c878631d867dcfdad.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bakta banada anlat, tarafsız tarafından olsun ama :D yakında olsa bakacağımda yok ne yazıkki...

Ben simdi baktim, aman allahim bir basyapit Superb nasil da anlayamadik.

S class daha pahali bi de onunde yıldız var diye aliyorlar. Yoksa ayni araba hem de 10 da 1 fiyatina.

Bende yeni C serisi alacaktim, vazcaydim Skoda Rapid Filo Edition alicam. Cok nefis araba hem C serisi ile mukayese ettim hic farki yok. Ikisisinde 4 tekeri ve 1 direksiyonu,1 motoru ve pencere camlari kapilari var. Ha unutmadan Skoda Rapid C serisinin 4 de 1 parasi. Tam bir fiyat/performans arabasi.

Allah razi olsun senden Ali Skodaoğlu, gözümü actin mal mal para kaptiracaktik pis mercedes e

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

işin içine illa Mercedes ile BMW girecek..:D

abicim karıştırmayın şu premiumları olaya :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

işin içine illa Mercedes ile BMW girecek.. :D

abicim karıştırmayın şu premiumları olaya :D

Premium araç sınıfında olsaydı mercedes karşılaştırılmazdı skoda ile :)

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Premium araç sınıfında olsaydı mercedes karşılaştırılmazdı skoda ile :)

abowww..:D

kavgada söylenmez..:D

ortalık karışacak şimdi ben kaçar :p:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...