İçeriğe Yönlendir

Mondeo Ve Hyundai Blue

Timuçin Orcan

Recommended Posts

Emre Öğüt
(düzenlendi)

Şaka mı yapıyorsun ?

hayır ben gayet ciddiyim bizde ducato varken daha doğrusu peugeot boxer idi 1 ton yük vurunca rampalarda hep kesilirdi aynı yükü transite vurduğumda vites yükseltirdim ankaradaysanız eğer ducotoyu getirin bende transiti beraber bi rampaya vuralım ticaride 200 ps transitle kimse kapışamaz heleki yük vurduğunda tarihinde emre öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

hayır ben gayet ciddiyim bizde ducato varken daha doğrusu peugeot boxer idi 1 ton yük vurunca rampalarda hep kesilirdi aynı yükü transite vurduğumda vites yükseltirdim ankaradaysanız eğer ducotoyu getirin bende transiti beraber bi rampaya vuralım ticaride 200 ps transitle kimse kapışamaz heleki yük vurduğunda

Önce transit ile 170 yaptığın bir resim koy, sonra gelirim. Bizde de ducato 180 var her türlü deneriz

fbc362f967e7aece3a4590e4f81cf024.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Önce transit ile 170 yaptığın bir resim koy, sonra gelirim. Bizde de ducato 180 var her türlü deneriz

Son hızın ne önemi var gel güzel abicim bi rampaya vuralım arabaları yada ara hızlanmalara bakalım:) şahinde 180 yapıyor neye yarar???

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Son hızın ne önemi var gel güzel abicim bi rampaya vuralım arabaları yada ara hızlanmalara bakalım:) şahinde 180 yapıyor neye yarar???

Burdaki konu son hız ve tüm transitler bu konuda başarısızdır ki zaten fordun genel sıkıntısı budur. Ben ducato ile 12 radar yedim bir senede denemediğim araç kalmadı çıkmadığım rampa kalmadı sen merak etme ;) rakım 2500 leri derece -22 leri gördük. Ayrıca pejo da multijet olmayanlar var sizdekide ondandır puma olan

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

:shok:  :shok:  :shok: Neden bankacı olduğunu anlıyorum şimdi..  :D  :D  :D

Buldum bak bende şaka olur da carreranın frenlerinin şakası olmazmış :D (fotolar nokia 3660 ile çekildi yılı hesap edin :D )

Image32.jpg

Image33.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Buldum bak bende şaka olur da carreranın frenlerinin şakası olmazmış :D (fotolar nokia 3660 ile çekildi yılı hesap edin :D )

...

Harcamışsın gül gibi Getz i..  :(

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Özkan Pehlivan

Hyundai kendini bir türlü kabul ettiremedi bize. Şirkette Getz kullandım yıllarca ve sorunsuzluk açısından güzel bir araçtı. 99 model Accentler üzerinden sağlamlık yorumu yapmak bence pek mantıklı değil. Ha arabada yol tutuş çok zayıftı o ayrı mesele. Örneğin Hyundai Blue aracım olmuştu. 4 ay dayanabildim sattım. Satma sebebim otobanda 100k hızla giderken yanımdan beni 120 ile geçen arabaların rüzgarından etkilenmesiydi. Acaba arabada mı bir sorun var dedim kuşkulandım ancak 0km alan yakın bir arkadaşım da aynı şeyi söyleyince satılık ilanına koydum aracı. Ancak i30 ve diğer i serilerinin farklı olduğunu söylüyorlar. Özellikle i30 dizele kafayı takmış durumdayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...