İçeriğe Yönlendir

G1W-C Dünyanın En Iyi F/p Araç Kamerası 42 $ Hemde Kapasitörlü

Olgu Erhan

Recommended Posts

Önder Kuru

Veriyor tabi :)

Konu dışı belki ama yurtdışı alışveriş tecrübeniz oldukça fazla o yüzden tekrar sormak isterim benim niyetim telefon almak ve fiyatları yaklaşık 300-350 dolar. Böyle bir alışverişte nasıl bir yol izlemem gerekli? Daha önce onlarca kez küçük meblağı alışveriş yaptım ama bu rakamlara çıkamadım hiç...
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Konu dışı belki ama yurtdışı alışveriş tecrübeniz oldukça fazla o yüzden tekrar sormak isterim benim niyetim telefon almak ve fiyatları yaklaşık 300-350 dolar. Böyle bir alışverişte nasıl bir yol izlemem gerekli? Daha önce onlarca kez küçük meblağı alışveriş yaptım ama bu rakamlara çıkamadım hiç...

Hocam o meblağdaki ürünler bildiğim kadarıyla gumruge takiliyor. Astari yüzünü gecebiliyor.

Yorum bağlantısı
Varol Güner

Telefonu ülkeye sokmak nerdeyse imkansız.Xray de gördükleri anda geri gönderiyorlar.Gümrükte takılmaması yüzde 1 ihtimal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

A118C ye de bir bakmanızı öneririm. Ben aldım bugün ilk kez kullandım iyi gibi duruyor. Birazdan görüntüyü paylaşacağım. Çok küçük olması avantaj olmuş.

Yorum bağlantısı
Murat_Güneş

Gönderici firma ile irtibata geçtim.

Mar 06, 2015 tarhinde aldığım Ürünüm kargolanmadığı için.

Sitenin bana cevabı ellerinde kalmadığı stoklara girince göndericeklerini biraz daha sabretmemi söyledi ve teşekkür etti.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Acelem yok acikcasi ama ellerinde yoksa neden satarlar. Peki sonuc ne olur? Mutlaka er yada geç temin edilip gonderilirmi yoksa biraz daha oyalayip para iadesimi yaparlar?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bende araştırdım 3-5 güne kadar stoklarımıza girer diye yanıt vermişler.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Çinli hatundan cevap geldi Perşembe geliyormuş stoklarına. Dedim millet bekliyor haydin :)

qzQv6ju.png

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Gelsin gelsin. :rolleyes: hocam bu sitenin sistemi nasil? Gittigidiyor tarzimi yoksa hepsiburada tarzimi?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Gelsin gelsin. :rolleyes: hocam bu sitenin sistemi nasil? Gittigidiyor tarzimi yoksa hepsiburada tarzimi?

Çin tarzı :) paypal ile alıyorsunuz işte.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Nydia sana yanık galiba abi ;)

Dürüst satıcıya benziyor, yetiştiremiyorlar belli ki, 3-5 günü sorun etmeyin bence

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Nydia sana yanık galiba abi ;)

Herkese aynı mesajı atıyor. Bi de abby mi sunny mi ne öyle bir şey var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Herkese aynı mesajı atıyor. Bi de abby mi sunny mi ne öyle bir şey var.

Erhan abiyle ilgilenen de Sunny. Kalitesiz walkman markası meğer Çin'de kız ismiymiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Erhan abiyle ilgilenen de Sunny. Kalitesiz walkman markası meğer Çin'de kız ismiymiş :)

Erhan beye Türkiye distribütörlugu verseler az kalır o derece bilgili ve yüzlerce kişiye kamera aldırmistir [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

mesaj atmıstım bana da bunu yazmışlar :angry:

Dear Galip, 

Thank you so much for your recent order. We feel extremely sorry for not shipping out your order timely.  

Unfortunately, this order is not preparing well due to the high demands. 

Regarding item(s) : G1W-C 2.7 inch 1080P Full HD Car DVR (Capacitor) 

The item is currently back ordered and we expect to receive it in around 3-5 days if no delay, after which we will pack and ship the order to you.  

Can you wait for it?or you prefer to change with other item? 

We would like serve you any vay.We wish to take this opportunity to apologize to you for any inconvenience caused.  

Thank you so much for your kind understanding and patience.  

Best Regards  

Nydia

Galip Nydia sana mesaj vermiş, bekle kahramanım ol demiş  :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin Biçici

Benim ürün sanırım 2 yada 3 gün önce kargoya verildi

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Benim ürün sanırım 2 yada 3 gün önce kargoya verildi

Hocam bizimkilerde ses seda yok. Görüşme falan yaptınızmı?

Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin Biçici

Hayır herhangi bir görüşme yapmadım ayın 12 sinde kargolanmış

Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

Bana da aynı mesaj geldi;

Dear Mesut,  

Thank you so much for your recent order.  

We are very sorry to inform you the order is not preparing well due to the high demands.  

The item is currently back ordered and we expect to receive it in around 3-7 business days if no delay, after which we will pack and ship the item to you.  

Can you wait for it?or you prefer to change with other item?We would like serve you any vay.  

We wish to take this opportunity to apologize to you for any inconvenience caused.Thank you so much for your kind understanding and patience.  

Best Regards  
Gina

Sormasaydım bekliyordum hala. 6 mart tarihinde verdim siparişi.

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Olgu beye de konuyla ilgili detaylı bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim.

Ancak, ben sanal alışveriş özürlü olmamdan dolayı bu fırsattan yararlanamadım, heleki yurt dışı alışverışi hiç beceremedim

Ürünü alan tüm arkadaşlara iyi gunlerde kullanmalarını dilerim,

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Olgu beye de konuyla ilgili detaylı bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim.

Ancak, ben sanal alışveriş özürlü olmamdan dolayı bu fırsattan yararlanamadım, heleki yurt dışı alışverışi hiç beceremedim

Ürünü alan tüm arkadaşlara iyi gunlerde kullanmalarını dilerim,

Bir daha boyle bir firsat denk gelirse aşama aşama tüm satın alma prosedür ü gerekirse telefinda anlatabilirim. Benimde ilk yurtdisi alisverisim oldu. Ama cok basitmis.

Yorum bağlantısı
Murat_Güneş

Olgu bey nasıl iletişime geçtiniz¿

Benim siparis halen daha hazırlanıyor görünüyor.

Yorum bağlantısı
Murat_Güneş

Kredi kartının ekstre borcunu bile ödedim.

Ama cihaz yok ortada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...