İçeriğe Yönlendir

G1W-C Dünyanın En Iyi F/p Araç Kamerası 42 $ Hemde Kapasitörlü

Olgu Erhan

Recommended Posts

Emre Demir
Bir saat önce, Necati Öner yazdı:

Gönderdim. Yalnız bu g1wcb içinmiş

Sitede sadece siyah halka var diyo fark olarak, dene bakalım

Abi bende ki de full black ürün denedim olmuyor :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Abi bende ki de full black ürün denedim olmuyor [emoji4]

Ticket aç videolu, kart yokken de kalıyormu öyle.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
13 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Ticket aç videolu, kart yokken de kalıyormu öyle.

Aynen abi kart yok iken de aynı kalıyor malesef

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Erdoğan Temur

hafıza kartını fat32 formatla sonra dosyayı içine yapıştır.

kamera açılırken otomatik kendisi güncellemeyi yapıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Fatih Karaduman
(düzenlendi)

G1W_C arac kamerası açılmıyor. 

Slmlar. Daha öncede belki bu sorun ile karşılaşanlar olmuştur belki ama ben bayağa forumu araştırmama rağmen bulamadım.  Benim kamera alınalı daha iki ay olmadı çokda kullanılmadı, gearbest ten almıştım. ilk başlarda gayet güzeldi ama şimdi hiç açılmıyor. kartına buradan bulduğum FW96650A.bın yazılımını attım ama yinede açılmıyor. sadece ekrane BLACK BOX yazısı geliyor kapanıyor, sonra bu yazı ardı ardına gelip gidiyor kapanıyor ama kamera bi türlü açılmıyor. çok şey denedim karta format attım ama yinede açılmıyor ...  bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? başka bi yazılım nereden bulabilirim. veya başka bir cözümü var mı?

tarihinde Fatih Karaduman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Haziran 2015 ten bu yana aktif olarak kullanıyorum, şeytan kulağına kurşun halen ilk günkü gibi, sadece son kayıtta kayıt ederken sıkıntı oluyor.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bende 4 yıldır kullanıyorum herhangi bir deformasyon yok gerçi araç kapalı garajda duruyor etkisi yadsınamaz.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
7 8 ayda oluşan durum 161f33bf36622e54739bcb75a627b6b7.jpgcdf4588ed1f6217c04c64529886bf8b2.jpgdc707028f6ddf09fc6ec29c6c2f7db51.jpg3b8e05d427620ff8cafc260ebb145a9c.jpg
Güneşten kapasitör şişmiş.
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Celalettin Süğürtin
G1W_C arac kamerası açılmıyor. 
Slmlar. Daha öncede belki bu sorun ile karşılaşanlar olmuştur belki ama ben bayağa forumu araştırmama rağmen bulamadım.  Benim kamera alınalı daha iki ay olmadı çokda kullanılmadı, gearbest ten almıştım. ilk başlarda gayet güzeldi ama şimdi hiç açılmıyor. kartına buradan bulduğum FW96650A.bın yazılımını attım ama yinede açılmıyor. sadece ekrane BLACK BOX yazısı geliyor kapanıyor, sonra bu yazı ardı ardına gelip gidiyor kapanıyor ama kamera bi türlü açılmıyor. çok şey denedim karta format attım ama yinede açılmıyor ...  bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? başka bi yazılım nereden bulabilirim. veya başka bir cözümü var mı?
Tam da benim durum. Ben de gearbest den almıştım. Şimdi hem açılmıyor hem de hafıza kartını bilgisayara taktiğımda okumuyor ve görmüyor. Takipteyim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...