İçeriğe Yönlendir

Antalyada Opel Ustası

Yalçın Karaca2

Recommended Posts

Yalçın Karaca2

2004 opel corsa c 1.3 aracım sabahları viteslere geçmiyor geri vitese takıyorum birinci vitese oyle geçiyor biraz ısındıktan sonra geri vitesle beşinci vitese takınca birinci vitese geçiyor. Bir ustaya gösterdim mekanizmada boşluk var ayar gerekir dedi ayarladı olmadı sonra vites mekanizmasının değişmesi gerekir dedi. Başka bir ustaya gösterdim oda senkromeçlerde sıkıntı var dedi sanzıman sokulecek sanzımancı bakacak dedi. Bir yerde şanzıman yağından dedi. Şimdi kime inanacağıma şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

yeni sanayide opel yetkili servisi vardı optek opel bir arkadaşım gitmişti iyi bir yer falan diyordu bir bakın isterseniz

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Eski sanayide otogara çıkan yolla akdeniz üniversitesinden gelen yolun sanayi tarafında sanzımancı var ona baktır.Eski sanayide bosch car servise var ada hondanın yanında Fırat var onu bulursan sana yardımcı olur sorunun konusunda kendisinde de corsa c var. Gökhan gönderdi demen yeterli.

Yorum bağlantısı
Yalçın Karaca2

yeni sanayide opel yetkili servisi vardı optek opel bir arkadaşım gitmişti iyi bir yer falan diyordu bir bakın isterseniz

Oraya gösterdim oda bir şey yok dedi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...