İçeriğe Yönlendir

Hyundai Yeni Tucson

Emre Öğüt

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Etli butlu güzel olmuş.

[emoji106]

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Ya bi orantisizlik var bu aracta. Ağzı cok buyuk olmus sanki

Yorum bağlantısı
Basri Karadağ

4.fotoda aracın içi ikinci aracların içi gibi duruyo,diresiyonun rengi falan...Aracın içi kaliteli malzemeden yapılmış gibi durmuyo.Ama dışını güzel yapmışlar :nazar:

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Yandan direk yeni quasqai önden az farklı görünüyor :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Araç içi plastikler vs yine getz. Dış tasarımı begendim. On tarafı yeni nesil ford

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

klasık bir cip işte yemek yapıyorsa eyvallah param olsa almam ;) ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Erman Uzun
On 11.03.2015 at 13:28, Köksal Yılmaz yazdı:

Güzel olmuş da santa fe den sonra kesmiyor :biggrin:

Sana fw kullandınoz mı yorumunuz nasıl 

Tucson fiyat performans olarak güzel bence 120 civarında ful donanımlı düşüm km ikinci elleri mevcut geçen bayi de baktım dıştan görünen o kaslı heybetli hali içinde yok kötü mü değil ancak ha elentra ya oturmuşsın ha tucson a o prestij heybeti vermiyor ancak alıp bir süre denemek isterim doğrusu 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
15 saat önce, Erman Uzun yazdı:

Sana fw kullandınoz mı yorumunuz nasıl 

Tucson fiyat performans olarak güzel bence 120 civarında ful donanımlı düşüm km ikinci elleri mevcut geçen bayi de baktım dıştan görünen o kaslı heybetli hali içinde yok kötü mü değil ancak ha elentra ya oturmuşsın ha tucson a o prestij heybeti vermiyor ancak alıp bir süre denemek isterim doğrusu 

2014 sonunda Güney Korede inceleme imkanım olmuştu santa fe yi, test etmedim ancak her yerinden kalite akıyordu. Tr şartlarında bu kasa tucsonun 1.6 turbo motorun aşırı benzin tüketimi harici bir olumsuz tarafı yok(1.6 dizel neden koymazlar hala anlamam), 25-30 km yeni tucsonu kullandım sürüşü, genişliği, kalitesi beni fazlasıyla tatmin etti. Benzer iç tasarımlar hemen hemen tüm markalarda var, o yüzden pek yadırgamadım, hatta uyum sağlamak daha kolay aynı marka araçtan geçiş yapınca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erman Uzun

2.2 crdi santa fe ler fiyat ve sundukları açısından güzel ama vergi olayı insanı korkutuyor 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Kendi aracımın bakımda olmasından birkaç gündür kullandığım araçtır kendileri. Bu araca toz kondurabilmek için yetenekli olmak lazım. Bendeki en dolu paket tek kelime ile mükemmel. Yakıtını karşılayabilen için bu fiyata daha iyi seçenek bulunabileceğini sanmam. Sakin kullanmayla bile Kastamonu şehir içi 12-14 litre yakıyor. 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

2 ay önce arkadaşım 4wd sini aldı yakıt 11-12 lerde geçen binip kullanma fırsatım oldu iç kalite düşük geldi plastikleri filan güzel değil maalesef

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 ay önce arkadaşım 4wd sini aldı yakıt 11-12 lerde geçen binip kullanma fırsatım oldu iç kalite düşük geldi plastikleri filan güzel değil maalesef
Aynen. Koltukları banka koltuğu kıvamında idi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
43 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
Bir saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Aynen. Koltukları banka koltuğu kıvamında idi

Para yatırasın mı geldi? Neden turkcell işlem merkezi koltuğu gibi gelmiyo? Bu zenginlik ne başa bela bi şeymiş arkadaş, hayata hep aynı açıdan baktırıyor :nea:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Para yatırasın mı geldi? Neden turkcell işlem merkezi koltuğu gibi gelmiyo? Bu zenginlik ne başa bela bi şeymiş arkadaş, hayata hep aynı açıdan baktırıyor :nea:
Kızlara uçak yapmayı öğretiyorum, evde kağıt olmayınca böyle yaptım,olmuş mu?

e6cb06adc8699a7000df8c06fd154fd5.jpg
  • Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...