İçeriğe Yönlendir

2006 Vectra C Çift Mercek,gen 5,angel Halka,kaş,power Led Sinyal

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Çanakkale ilimizden bir arkadaşımızın Vectra c aracı için haricen alınan farlarına uzun hüzme kısmınada Hella bi-xenon mercek montajı yapıldı.Far yapısının müsait olmasından dolayı angel halka ve son bir karar ile kaş eklemeye kara verildi.Sinyal bölümünede Mondeo Mk3 minik mercek lens kısmı takılarak 5 watt power led ile sinyal eklendi.Bmw stil park ledleride sinyalin alt kısmındaki müsait yere yine oem bmw sinyal ledi kullanılarak yerleştirildi.

Çalışma öncekiler gibi benim özel sıkıntılarımdan dolayı ve farın soket kısmınında değişmesi gerketiği için soket arayışları vesaire gecikmeli olarak geçtiğimiz haftalarda Rabbimin izni ile güzel bir sonuç ile bitirmek kısmet oldu.Rabbim arkadaşımızn bama olan sabrından dolayı razı olsun.

Bmw orijinal angel halkalı tipe en yakın çalışma bu oldu diyebilirim.

Mercek montajından sonar çerçevedeki halka montajı yapılarak ilk testler.

cGafLQA.jpg

Kaş denemesi.

HgczhVD.jpg

sqS6nad.jpg

YXh8EUu.jpg

UwKvgkv.jpg

Kaş takma kararından sonra ve sinyal bölümüne mercek montajından sonra görünüm.

ABUQlcO.jpg

XaBIofp.jpg

Bmw stil park ledi diziliminden sonra.

C7KCvZP.jpg

Farlar kapatıldıktan sonra.

pu9MZFJ.jpg

6vJ2cTe.jpg

DQEr1CW.jpg

SeJh8LE.jpg

O3xzlbG.jpg

Qb7NvjC.jpg

50vHTWQ.jpg

Araç üzerinde resimler gelmedi.Gelince bilahire ekleyeceğim.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Maaşallah abi çok güzel duruyor. Araç üstündeki halini çok merak ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Resim çekiminden öyle.Düz ışık görüntülemek için mecburi böyle çıkıyor.Fakat kaş bu hali ile akşam civarında daha net görünüyor ve direkt karşıdan bütün olarak görünüyor.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Emeğine sağlık ellerin dert görmesin.bende bu araçdan aldım 1 ay oluyor 2005 benzinli vectra design edition.nasıl memnun mu?arkadaşınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yanlış anlaşılmasın.

Önceki farıda Hella mercekli ama Halojen model.Bunu takınca bana söylediği ve artık klasik cümle olan kör kör araç kullandığımı şimdi anladım.Oldu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...