İçeriğe Yönlendir

Passat 2.0 Tdi(Cr) Dsg 170Hp Yakıt Tüketimi

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Abdussamed Acar

300 km üstü ortalama bekliyoruz...  :D  

Ne bilelim kısacık yolu yokuş aşağı gitmediğini... Ayrıca yıldızelinden sivasa gelirken az sivastan yıldızeline giderken çok yakar 150 metre civarı rakım farkı vardır...  :D  Az yakan Ford mu, kedidir o kedi  :tongue:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

[emoji1] [emoji1]

Ben senin gittiğin güzergahta 3,6 dan az yaktırırım  :D  yazlıkları da taktım ki... 

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

Güzergahın tamamında buzlanma riski olduğunu soylediğin (kar yağışını da görmezden gelelim) bir yerde %70-%80 cruise control ile bırak 3.9 ortalamayı kaza yapmamış olmak mucize olmuş..

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Güzergahın tamamında buzlanma riski olduğunu soylediğin (kar yağışını da görmezden gelelim) bir yerde %70-%80 cruise control ile bırak 3.9 ortalamayı kaza yapmamış olmak mucize olmuş..

Valla böyle bile bitmek bilmedi, istanbula gitmiş kadar oldum, daha yavaş gitsem hiç varamazdım heralde Ankara ya :) yollar düz duble ve boş olunca ortalayıp 90 la gidiyosun yapcak bişe yok, ama arada çok tedirgin olduğum fazla parlak yerlerde, frenle zemini yokladım zaman zaman, kızaklıyomu diye, kaymadığını gördükçe de 90 la devam ettim :)

He bu arada sabah yıldızeli ne işe gidiyorum.yani cok yaktigi zaman çektim [emoji6]

Kısa kısa :) yokuş inerken çekmişsin, daha ızun denemeler bekliyoz, saymam yoksa :)))

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Abi senin icin video çekeceğim [emoji16]

Tamam bütün detayları istiyorum ama :)) en kötü olmadı yarışa bozarım oyunu :p

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Yarış benim için intihar olur yarışa gelmem [emoji1]

Kalkıştan korkuyosan, 180-220 ara hızlanmada yarışsakta olur :p

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Valla böyle bile bitmek bilmedi, istanbula gitmiş kadar oldum, daha yavaş gitsem hiç varamazdım heralde Ankara ya :) yollar düz duble ve boş olunca ortalayıp 90 la gidiyosun yapcak bişe yok, ama arada çok tedirgin olduğum fazla parlak yerlerde, frenle zemini yokladım zaman zaman, kızaklıyomu diye, kaymadığını gördükçe de 90 la devam ettim :)

Tam anlatamadım sanırım, yağmurda,karda ve heleki buzlanma ihtimali olması durumunda cruise control asla kullanılmamalı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Bence 220 son... Aslında 240 a kadar çıkıyo ama öncesine göre fazla nazlı... adeta gazı kısıyo sanarsın 220 den sonra...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...