İçeriğe Yönlendir

Telefonumuzdan Yakaladığımız Kareler

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1
19 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Piyano alan vardı da bizmi çalmadık.... Hem kim demiş portif tamir ederken müzik yapılamaz diye...

Servet abi bobinler ve soketler benim sektöre giriyor yardımcı olabileceğim bir konu olursa aklında olsun halı kilim travel :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
19 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Piyano alan vardı da bizmi çalmadık.... Hem kim demiş portif tamir ederken müzik yapılamaz diye...

Abi portif kornasını akort mu ediyosun? Piyano değil ama viola notası bunlar,lütfen ama.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Bir müzik öğretmeni olarak söylüyorum oldukça da zor ( kazık) bir bir parça. Viola gibi kalın sesler çalabilen çalgılar sol anahtarından başka anahtarlar da kullanır. Bu parçada do anahtarı da var. ( porte başlarında görülüyor) bir de fa anahtarı vardır. ( forumun bir amacı da bilgi paylaşımı değil mi [emoji16] [emoji2] [emoji106] )

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Tek kişi çekim yaptı, lensler temiz ve sarsıntısız çekim. Hepsi oto modda.
NOTE 4
I PHONE 6 PLUS
HTC10

Bir çekimde sıva çatlak kontrolü yaparken berisinde temsili bina fotosu olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Tek kişi çekim yaptı, lensler temiz ve sarsıntısız çekim. Hepsi oto modda.

NOTE 4
I PHONE 6 PLUS
HTC10

Kim yaptı çekimleri.. ?

Diğer resimleri yok sayıyorum Htc 10 numara iş çıkarmış.. Kutluyorum.

Ayfon çekimi tekrarlanmalıydı. Bu kadar kötü olabilmesi mümkün değil. 

İphone 6 gece çekimi örneği  http://www.log.com.tr/kameralar-testte-galaxy-s5-mi-iphone-6-mi/

BN-EO490_PALACE_GR_20140916210555.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kim yaptı çekimleri.. ?

Diğer resimleri yok sayıyorum Htc 10 numara iş çıkarmış.. Kutluyorum.

Ayfon çekimi tekrarlanmalıydı. Bu kadar kötü olabilmesi mümkün değil. 

İphone 6 gece çekimi örneği  http://www.log.com.tr/kameralar-testte-galaxy-s5-mi-iphone-6-mi/

BN-EO490_PALACE_GR_20140916210555.jpg

Vala dehşet foto diyebilirim.. Iphone abi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
7 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Hepsini ben çektim Emmi. Bu fotoynun birde htc ile çekilmişi olsaydı keşke :)

Iphone'un odaklamadan çekildiği belli. Odaklamadan basılmış. Neden tekrar etmedin.?

Fatih'ten rica edelim.. aynı noktadan aynı resmi ilk fırsatta tekrar çeksin. Aynı sorunlulukta pozu yakalayabilecek mi bi bakalım. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hepsini ben çektim Emmi. Bu fotoynun birde htc ile çekilmişi olsaydı keşke [emoji4]

Kumpir yiyodum..
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5 saat önce, Erdal Aydın yazdı:

Htc konuşmuş resmen. Demek ki tek iğrenç kamerasıyı one m7 de kullanmis, o da bize denk gelmiş.

M7'de kendi sınıfında çok başarılı idi

4 saat önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

Servet abi bobinler ve soketler benim sektöre giriyor yardımcı olabileceğim bir konu olursa aklında olsun halı kilim travel :)

Soketler....Olm varya kafanı gözünü yararım senin

4 saat önce, Cem Işık yazdı:

Abi portif kornasını akort mu ediyosun? Piyano değil ama viola notası bunlar,lütfen ama.. 

Sol'da girip la'da çıktım kart yandı

1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Bir çekimde sıva çatlak kontrolü yaparken berisinde temsili bina fotosu olmuş

Büyük görüntüde baktım'da, aypon hakket ciddi kötü. O kada manuel odak yapmauya çalıştığım halde böyle ise kesin problem var telefonda

19 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Iphone'un odaklamadan çekildiği belli. Odaklamadan basılmış. Neden tekrar etmedin.?

Fatih'ten rica edelim.. aynı noktadan aynı resmi ilk fırsatta tekrar çeksin. Aynı sorunlulukta pozu yakalayabilecek mi bi bakalım. 

Nerden biliyorsun odaklamadan çektiğimi, kaç tane çektiğim akkında bilgin varmı?

Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Bayramda köye gitmiştim çiçeği görünce hemen aklima forum geldi ve çektim [emoji5] d66627c1a60497aecc1a6c1888eee4a8.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
12 dakika önce, Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Bi sorun mu var biradeeer adlı çalışmamız  :)

AkJ5P7.jpg

Seviiim koooş, fareyi yan komşu yakalamış.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Dağların üzerinden akan bulutlar.

Simav/Kütahya

aab0aaecbdd4e41b90342807aefd9c4c.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erkan Gültekin1

Evet günler sonra merhaba yeni telefona geçtim ama alışması biraz zaman aldı bu sebepten daha tapatalkı yeni yüklemiş bulunmaktayım bu sıralarda nelermi oldu yükleyelim görelim....

Fotoğraflardanda anlaşılacağı üzere derinlik efekti olan bir telefon I Phone 7 Plus kullanıyorum artık, çekiyo be arkadaş [emoji1]
4c5675fa66412f3aa3ae35951d3e4500.jpgeb7bfb44bed008e3e91dbb0232c86ce4.jpg8eceb75df478d3a59a1444132b314ac8.jpg876bee732d9c7b0c74bcccf1c050865f.jpg5c18875663be247b96562def8dd56c76.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Kemal Mert
5 saat önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

Evet günler sonra merhaba yeni telefona geçtim ama alışması biraz zaman aldı bu sebepten daha tapatalkı yeni yüklemiş bulunmaktayım bu sıralarda nelermi oldu yükleyelim görelim....

Fotoğraflardanda anlaşılacağı üzere derinlik efekti olan bir telefon I Phone 7 Plus kullanıyorum artık, çekiyo be arkadaş [emoji1]

Merhaba Erkan Bey, Uzun zamandır takip ediyorum gerçekten çok güzel resimleriniz var. Sağlam duvar kağıdı veya ekran koruyucu olurlar [emoji3] elinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
1 saat önce, Kemal Mert yazdı:

Merhaba Erkan Bey, Uzun zamandır takip ediyorum gerçekten çok güzel resimleriniz var. Sağlam duvar kağıdı veya ekran koruyucu olurlar emoji3.png elinize sağlık.

Teşekkürler Mert Bey elden geldiğince vakit buldukça uğraşıyoruz işte diyelim :) Eksin olmayın keyifli haftalar dilerim..

İnstagram : gultknerkan :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yılbaşından beri Iphone 7 kullanıyorum.. 

Geçenlerde eski Canon A3300'ü aldım elime.. fotoğraf çekmek için epey uğraştım ama Iphone ile yakaladığım pozların hiç birini yakalayamadım.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
5 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:

Bunlarda benden85c42cd60449eca54855023bc9f3a132.jpg

Güzel kareler peki yer neresi? Hafiften balıkta var sanırım??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Teşekkürler evet balık var . Yer Sivas Yıldızeli b4a837c7cdbfc99b5387efaa38337172.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...