İçeriğe Yönlendir

Corolla Park Lambası Sorunu

Nuri Alemdar

Recommended Posts

Nuri Alemdar

2-3 Gündür aracımın park lambaları ile sorun yaşıyorum.Aracımın lambalarını kapattığım halde park lambaları yanık kalıyor sönmüyor,bu her zaman olmuyor bazen olan bişey.Normalde aracı kilitlediğimde  park ve stoplar 5 saniye yanıp sönüyodu.Bugün işe gittiğimde yine açık kalmış parklar ve aküyü bitirmiş takviye ile çalıştırdık sorun neyden kaynaklanıyodur

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aracınızda sonradan takılma elektrikli aksesuarr var mı? Amerikan park, teyp vs?

Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar

Aracınızda sonradan takılma elektrikli aksesuarr var mı? Amerikan park, teyp vs?

Yok sadece alarmında bir sıkıntı var ama onunla alakasi yoktur heralde tuslar basmıyor kumandanin bazen dortluler yanip sönüyor ama gostergede yandigi gözükmüyor sadece tık tık sesi geliyor
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Alarm sonradan takılma mı? Öyle ise varmış işte :)

Alarmın kablolarını bi sökün bakalım, bir daha yapacak mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Alemdar

Alarm sonradan takılma mı? Öyle ise varmış işte :)

Alarmın kablolarını bi sökün bakalım, bir daha yapacak mı?

Teşekkür ederim bakalim yarın deniyecegim :)
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Nuri Alemdar

Sorun alarmdan kaynalıymış bugün elektrrikçiye gösterdik ilki bulamadı sorunu aracı bırakmanız lazım falan dedi tesisatı komple gözen geçirmek lazım falan dedi.. başka bir yerde  5 dakikaya hallettiler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Toyotada bir arıza çıktığını duyunca çok heyecanlanmıştım. Meğerse sonradan eklenen bir sistem yüzündenmiş.. oohhhh be rahatladım.  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...