İçeriğe Yönlendir

Ankara'da Boya Konusunda İyi Servis

Cihan Göllü

Recommended Posts

Cihan Göllü

Arkadaşlar aracımın kaputunu iki yerden sivri bir şeyle çizmişler:( Ankarada boya konusunda tavsiye edeceğiniz ve Axa kasko ile anlaşması olan servis var mı? Faturası ve kayıtı olsun diye serviste yaptırmak istiyorum. Boyatmadan önce fotolarını çekeceğim. Axa kaskonun 150 TL lira onarım hakkı var. Onu kullanacağım üstüne bir miktar para vereceğim. Tavsiyeleriniz için şimdiden tşk.ler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Arkadaşlar aracımın kaputunu iki yerden sivri bir şeyle çizmişler:( Ankarada boya konusunda tavsiye edeceğiniz ve Axa kasko ile anlaşması olan servis var mı? Faturası ve kayıtı olsun diye serviste yaptırmak istiyorum. Boyatmadan önce fotolarını çekeceğim. Axa kaskonun 150 TL lira onarım hakkı var. Onu kullanacağım üstüne bir miktar para vereceğim. Tavsiyeleriniz için şimdiden tşk.ler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Axa mini onarımdan yararlanacaksanız, Sigortanız ile görüşüp mini onarım hizmeti veren servislerin listesini alın. Axa'nın her servisinden bu hizmeti alamıyorsunuz diye biliyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Cihan Göllü

Axa mini onarımdan yararlanacaksanız, Sigortanız ile görüşüp mini onarım hizmeti veren servislerin listesini alın. Axa'nın her servisinden bu hizmeti alamıyorsunuz diye biliyorum.

Saygılarımla.

Kasko acentasını aradım o da Auto Kingi önerdi ama.Auto King'e götürmeyi düşünmüyorum.

Benim bacanagım var işçiliğine her türlü kefilim isterseniz yardımcı olurum

Yasin Bey bacanağınız nerede? Axa konusunda yardımcı olabilir mi?

geçmiş olsun Cihan

Tşk.ler abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hocam tam olarak yerini bilmiyorum ama ostimde olması lazım yeri İlker Erceylan usta var işçiliği iyidir tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kasko acentasını aradım o da Auto Kingi önerdi ama.Auto King'e götürmeyi düşünmüyorum.

Yasin Bey bacanağınız nerede? Axa konusunda yardımcı olabilir mi?

Tşk.ler abi.

Şöyle söyleyim bir aracımızda sigorta işlemlerini hallettikten sonra bize haber verdi hemen halletmiştik şaşmazda yeri
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...