İçeriğe Yönlendir

Yeni Honda Cr-V 1.6 Dizel 160Hp 4X4 Otomatik

Abdussamed Acar

Recommended Posts

V.Ceyhun Emir

Son kullanıcı kazanacağına bayi kazanırsa böyle olur. Buna bir kontrol gelmeli, aracın yurt dışı net fiyatı ile oynanmamalı.

Güzel araç ama 130-140 bin'lere ulaşmış. 1,6 lt motor olunca daha ucuz bekliyor insan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Yeni sordum,otomatik versiyonu mayıs sonu gibi gelecekmiş ülkemize, sıra varmış ve ancak eylül gibi teslim ederiz dediler. 130 ila 145 bin TL arasında bir rakamla gelecekmiş.

sıra varmış....  millet doymamış arabaya...... o fiyata GLA var???  X1 bile daha ucuz.

yahu Range rover Evoque bile 200 felan..

http://www.landrover.com.tr/fiyat-listesi.aspx

range-11.jpg

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok iyi bir kombinasyon.

Yalnız bu araçta ve makyajlı civicte olan şu çirkin jantların tasarımcısı çalışırken ne içiyor acaba...

Jantlar konusunda Aynen :)

Ne kadar güzel olursa olsun arabasını seven çoğu insan jantları değiştiriyor zaten, sorun değil :)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

sıra varmış.... millet doymamış arabaya...... o fiyata GLA var??? X1 bile daha ucuz.

yahu Range rover Evoque bile 200 felan..

http://www.landrover.com.tr/fiyat-listesi.aspx

range-11.jpg

Gla ve yeni C yi detaylıca inceleyip teste çıktım... Net söylüyorum önceden ciddi GLA düşünürken şu an 20 bin dahi ucuzlasa alternatifim olamaz... GLA gerçekten içi boş bi mercedes...

Bu arada CRV ile evoque daki 9 ileri konvansiyonel otomatik şanzıman birebir aynı olsa gerek...

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Erkam Elma

Honda crv 1,6 dizel otomatik olanını bayide test aracı ile kullandım.Vites geçişleri kusursuz performans yeterli,yol sesi evet biraz vardı, malzeme kalitesi kapı kollarındaki kaplamalar dışında iyi buldum.Manuel premium paket olanını 2015 model 120 ye bıraktılar.Fakat kafamdaki bütçe maksimum 100 bin olduğundan ikinci el bakinmaya başladım.Olumlu veya olumsuz tecrübesini paylaşacak arkadaş var mı zira bayağı takmış durumdayım :)

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Honda crv 1,6 dizel otomatik olanını bayide test aracı ile kullandım.Vites geçişleri kusursuz performans yeterli,yol sesi evet biraz vardı, malzeme kalitesi kapı kollarındaki kaplamalar dışında iyi buldum.Manuel premium paket olanını 2015 model 120 ye bıraktılar.Fakat kafamdaki bütçe maksimum 100 bin olduğundan ikinci el bakinmaya başladım.Olumlu veya olumsuz tecrübesini paylaşacak arkadaş var mı zira bayağı takmış durumdayım :)

Bizim müdürde dizel manuel orta paket. Arada kullanıyorum. Zevkli araç. İmkanım olsa almayı düşünüyorum. Manuel de alınabilir. Yokuş kalkış felan dolu baya.
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bizim müdürde dizel manuel orta paket. Arada kullanıyorum. Zevkli araç. İmkanım olsa almayı düşünüyorum. Manuel de alınabilir. Yokuş kalkış felan dolu baya.

Yani cmax ten sonra bana uyabilecegini düşündüğüm iki araçtan biri diğeri ise xtrail

Ama Honda da jip sınıfı özellikleri olarak gerek yükseklik gerek uzunluk bagaj hacmi aynı zamanda ekonomi keyif verebilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...