İçeriğe Yönlendir

Yeni Jetta Alt Takımdan Gelen Ses

Hüseyin Kasap2

Recommended Posts

Hüseyin Kasap2

Merhabalar geçen gün aracımla giderken yaklaşık olarak 300-400 m kadar alt takından metalin metale sürtmesi gibi ses geldi.Sesi önce öndeki apaçi arabadan diye düşündüm ancak dışardan insanlardan bile dönüp bakan oldu.Baya yüksek bir sesti .daha sonra kesildi ve o esnadan beri yok.Gün içinde servisi aradım durumu belirttim bana fren kısmı arasına kaçan taşın yaptığını ve sonra kaliperin(orayı tam anlamadığım için böyle dedim)taşı parçaladığını birdaha olursa lastikçiye gidip hava tutturmamı söylediler

Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu  mu 1.2 tsi larda egzos sistemindeki vidaların fabrikada takılırken aracın çalışmadığını daha sonra araç çalıştığında vidaların gevşemesinden dolayı alltaki saça sürttüğünü ve ısındıktan sonra yaptığını duymuştum odur diye düşündüm saygılar

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kasap2

arabayı sıfır aldım bayiden çıkardım herhangi bir hasar yok sadece servisin dediğine göre kronik bir durummuş herhangi bir kaza hasar söz konusu değil zira araba asfalttan başka bir yere çıkmadı

Yorum bağlantısı
Misafir

Diske tas sıkıştığında trenin demiryolunda freni gibi sesler duyulabilir. Bir daha yapmiyorsa sorun yoktur tahminimce.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kasap2

evet evren abi aynı o ses vardı servis bi daha olursa hava bas dedi ilginç bir deneyim oldu

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kasap2

evet teşekkür ederim yakın zamanda zaten resimli şekilde bir 1.2 tsi videosu hazırlamayı düşünüyorum bu aralar veri yüklüyorum kısaca bahsetmek için herkese bilgi olsun diyerek 

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Hüseyin kardeşim böyle şeyleri kafana takma arabanın zevkini çıkar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...