İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Recep Demirci

Civic piyasasını birisi durdursun. İyice cılkı çıktı.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

tavsiye değil uyarıdır. benim istanbuldan 2008 yılında aldığım ilk arabamdır kendileri. izmirden bir arkadaşa satmıştım. yanlış hatırlamıyorsam o da 6-7 ay kadar önce sattı başkasına. izmirdeki arkadaş satılığa çıkarttığında 220bin km civarındaydı. şuanki ilana konmadan km.si düşürülmüş.ben sattığımda jantları boyasızdı, koltuklar kılıf istemiyordu, hata boya yoktu ne hale getirmişler :(:)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-full-plusfull-cam-tavan-424207475/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Maalesef, özellikle İstanbul ilanlarını direkt kapatıyorum. Korkutuyor beni İstanbul.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman
10 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

Maalesef, özellikle İstanbul ilanlarını direkt kapatıyorum. Korkutuyor beni İstanbul.

valla şuan bende korkuyorum ama 2009 yılında eşimle trene atlayıp gitmiştik almaya :) ozaman gençlikten midir nedir korkmamıştım. bir de üçkağıtçı olsa niye spor araba ilanı versin ki diye düşünmüştüm. kolay satılacak bir araba ilanı verirdi. ama yinede tedbiri elden bırakmamış ve önce üstüme almıştım arabayı sonra para havalesi yapmıştık.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
26 dakika önce, Recep Demirci yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahsuvaroglu-2,el-397480479/detay/

Aslında tavsiyeden çok merak ettiğim husus üzerine ekledim. Eskiden favorilerime eklemiştim şahsuvaroğlunun bu aracını. Lakin bu kadar sert fiyat düşüşü nadir gördüm araç 33 bin tlden 26 bin tlye düşmüş. Neden acaba.

Değişen,boyanan bilgisine göre az bile düşmüş diyebiliriz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erhan Karaman

bu başlığın ilanlar kısmına hatta satılık araç ilanları kısmına taşınmasını talep ediyorum. iki saattir ara ara bulamadım. googlea başlığı yarım yamalak yazdım da buldum sonunda. zaten sadece satış tavsiyesi olan "ilanlar" var sanırım burada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
15 dakika önce, Erhan Karaman yazdı:

bu başlığın ilanlar kısmına hatta satılık araç ilanları kısmına taşınmasını talep ediyorum. iki saattir ara ara bulamadım. googlea başlığı yarım yamalak yazdım da buldum sonunda. zaten sadece satış tavsiyesi olan "ilanlar" var sanırım burada

Konu, Araç İlanları alt forumuna alınırsa, ileti sayısı 200'ün altında olan üyeler ileti gönderemezler, bildiğim kadarıyla. Konuyu takip listenize almak belki bulurken kolaylık sağlayabilir size hocam.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
31 dakika önce, Erhan Karaman yazdı:

Google okumaması için sanırım bu bölümde. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-sahsuvaroglu-bakimli-hatasiz-424144594/detay/

big_424144594h5g.jpg

Ne güzel araba... Keşke benim olsa :blush:
Maşallah diyelim her ihtimale karşı :nazar:

Km yüksek model yılı eski üstelik manuel.. Daha da iyisi forumda
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-coupe-2dr-essiz-bir-arac-403692426/detay

Tavsiye falan ettiğim bir ilan değildir, bilakis görünce sinirlendiğim bir ilandır, bu fiyat ne böyle!!! Türkiye 'de tek denilebilecek bir araç ama...

Geçenlerde böyle birşey gümrük satıştan çıkmıştı 21000tl idi sanıırm
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
43 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Km yüksek model yılı eski üstelik manuel.. Daha da iyisi forumda
Geçenlerde böyle birşey gümrük satıştan çıkmıştı 21000tl idi sanıırm

Bu fiyat zaten fabrika bandından inse de verilmez. Ne hale geldik. Sahibindene ilan açanlar "acaba birine kakalarmıyım, biri düşer mi" diye acıyor.  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Özcan
4 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Oran orantı yapmış sıfır km bu para ise felan.hakli

:D Doğru yapmış mı bari, hesaplatma bana, sen hesapladın mı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben 1000 liraya Mondeo satiyom bu gün. :) Benim hesap şaştı

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
19 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Oran orantı yapmış sıfır km bu para ise felan.hakli

14 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

:D Doğru yapmış mı bari, hesaplatma bana, sen hesapladın mı.

Şöyle kırılmaz bir değnek alacan....:angry:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 10.05.2017 at 09:29, Recep Demirci yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-hatasiz-boyasiz-otomatik-vites-corolla-gli-81%2C000-km-de-395026808/detay

Aşırı derecede çok iddialı özenilmiş bir ilan :)  Yol masrafından öte araç bedava.

boyasız 80 binde. 30bin ister normal? değil mi? boya yok malum km de düşük.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci
9 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

boyasız 80 binde. 30bin ister normal? değil mi? boya yok malum km de düşük.

Satabiliyorsa birşey diyemem abi. Herkesin malı kıymetlidir sonuçta.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bi gün diyorum komple boyayı kazıyıp satışa ilan koysam :) gerçek boyasız diye..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...