İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

malum passatımı şubat gibi sattım 15 bin dolar etti. dolara çevirmiş bulundum 53 bine gitti. şu an 70 bin oldu para.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
10 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

malum passatımı şubat gibi sattım 15 bin dolar etti. dolara çevirmiş bulundum 53 bine gitti. şu an 70 bin oldu para.

Aman diyelim hocam talimat yine ve yeniden geldi bir khk’ya bakar 😃

https://www.google.com.tr/amp/s/m.mynet.com/erdogan-dan-2-yil-sonra-yine-dolar-cagrisi-yastik-altindaki-dolar-ve-eurolari-bozdurun-finans-165683

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

bi müsait anda arayıp 49.500 veriyim çok temizmiş

Stepne takılmış gibi duruyor.. 49,5 etmez bence.. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
54 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Enişteden almış ama, parti harflerini içeren plakadan daha önemli enişte :D

Haa enişte mii.. Tamam. Gözümden kaçmış, 6:36 var iftara.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)
11 dakika önce, Serhat Emre yazdı:

Yeni alınan araç neden satılır ki? Aklıma ilk bu soru geldi, ayrıca sağ iki kapı diyor ama solda çizik var. Pek inandırıcı gelmedi ama bilemedim.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Yeni alınan araç neden satılır ki? Aklıma ilk bu soru geldi

çok ince olmuş :good1:

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

çok ince olmuş :good1:

Estağfurullah Çağlar Abi, yeni plakalar kabak gibi ortada eski olsa anlaşılmaz ama her zaman benim dikkatimi çekiyor yeni alan adam neden satar. Ya sorunu var, ya al satçı aklıma ilk bunlar geliyor. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Beğenmemiştir, alışamamıştır, otomatik ihtiyacı doğmuştur vs vs... "Resimlerini koydum" dediğini göre sağını solunu karıştırmış da olabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
22 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Yeni alınan araç neden satılır ki? Aklıma ilk bu soru geldi, ayrıca sağ iki kapı diyor ama solda çizik var. Pek inandırıcı gelmedi ama bilemedim.

Arkadaşa Leon aldık 2ay önce

Benzin 5.90 idi

Şu an 6.32

Daha ne olacağı belli değil

Sadece 2 ayda gelen zamma bakın.

O şartlarda makul seviyede geliyordu yakıt ama şu an değiştirme düşüncesi doğdu mesela

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
On 29.05.2018 at 11:31, Nuri Güngör yazdı:

Bu paralara dizel otomatiği bulunabiliyor. Bana benzinli olarak fiyatı yüksek geldi. Ama Tüp takıldığı zaman inanılmaz az yakan bir araç

3 saat önce, İsa Acar yazdı:

Merhabalar, araç geneli ve şanzıman hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Teşekkür ederim...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-tam-otomatik-vites-cordoba-signo-1.6-573539180/detay 

Bu fiyata bu donanımda araba bence çok iyi. Arkadaşımda seat cordoba vardı. 2003 model hız sabitleyicinden tutun da dijital klimaya kadar her şey vardı. Motor zaten klasik alman motoru 1.6 Hitler motor. Şanzıman da tam otomatik olması lazım. Bildiğim kadarı ile sıkıntısız araçlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
(düzenlendi)
58 dakika önce, Serdar Göktaş yazdı:

Bu paralara dizel otomatiği bulunabiliyor. Bana benzinli olarak fiyatı yüksek geldi. Ama Tüp takıldığı zaman inanılmaz az yakan bir araç

Hocam dizel Otomatik bu fiyatlara yaşça büyük ve km ler yüksek ancak bulunabiliyor aldık bakalım ilk peugeot aracımız olacak lpg düşünmüyorum eşim günlük 5 km işe git gel yapacak arada da sağa sola giderse o

tarihinde Nuri Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
24 dakika önce, Nuri Güngör yazdı:

Hocam dizel Otomatik bu fiyatlara yaşça büyük ve km ler yüksek ancak bulunabiliyor aldık bakalım ilk peugeot aracımız olacak lpg düşünmüyorum eşim günlük 5 km işe git gel yapacak arada da sağa sola giderse o

hayırlı olsun o zaman. Güle güle kullanın. Ben ocak ayında aldım 50 bine 2012 model olanını. aldığımda 66 bin km de idi. şu an piyasasına baktığımda 55-56 arası gideri var diyordum. Demek ki piyasa bayağı bir artmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...