İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Cihat

Yurtdisindan arac getirmek icin 6 ayda bir cikis yerine aracin 6 ay burda 6 ay orda kalmasi gerekiyormus artik diye duydum. Oyleyse bile iki arac alirsiniz birini getirir oburunu bekletir degistire degistire kullanirsiniz :)

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz
(düzenlendi)

okuldan bir arkadaşımız gidip batum dan alacağım diyor.altı ayda bir giriş çıkış yapacakmış sadece.Böyle bir yöntem doğru mu. Yapılabilirse ideal bence. Sizin oralar daha yakın belki bilginiz vardır diye sordum.

şu haberi görmüştüm zamanında

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26247249.asp

tarihinde Onur Oflaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-orjinal-temiz-otomatik-lpg-li-jetta-209033407/detay

Mesaja gelen cevplarda muayene bilgilerini 10 kez okudum anlamadım, ne sırası düzgün ne yeri... 

Km orjinal diyor ama 17/02/2009 -23 bin 

15/02/2011-15 bin  

18/072011-56 bin ( 5 ayda 40 bin km)

vs .vs bir sorn var ama çözemedim..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Km orjinal diyor ama 17/02/2009 -23 bin 

15/02/2011-15 bin  

18/072011-56 bin ( 5 ayda 40 bin km)

vs .vs bir sorn var ama çözemedim..

2011 de neden iki kere muayene girdi acaba. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Önder Özcan

rover değil,en ağır modeli,en zor satılanı.

volvo çok güzel,ama birkaç gün önce volvo 2,0 t ler hakkında olumsuz yorumlar vardı.(ama çok güzel)

2. laguna güzel.(ilki 2.0 dci seçmiş,yakıt benzin-lpg)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Rover modelden dolayı ele..

Volvo yu motordan dolayı ele.

Laguna kullandım. Çok rahatsız bir araç ve herkes kronik sorundan dolayı uzak durulması gerektiğini söylüyor. + Otomatiği tehlike.

Mondeo, belki olabilir. Ama aklıma yatmadı..

Bence hiçbiri..

Yorum bağlantısı
Uğur Köker
(düzenlendi)

volvonun bu kasası mükemmeldir,focus almadan önce bu kasayı almak üzereyken son anda satış kaynaklı bir problem çıktı ve alamadım,motoru çok sağlamdır ve iç dizayn koltuklarının komforu aracın sessizliği yolda gidişi mükemmeldir;otobanda rakipleriniz bmw mercedes olur desem abartmış olmam,ayrıca karoseri çok sağlam ;ilanda 2 airbag yazmış ama bu kasanın heryeri airbag dolu diye biliyorum,bence volvo :good1:ayrıca bu kasanın 1,8 ini bulursanız tadından yenmez  :good1:

tarihinde Uğur Köker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Yakışır.. 

Tavan ve bagaj hariç boyalı hasar kaydı ve değişen yok dedi.Ciddiyseniz acele edin bugün telefonum susmadı dedi.

Fsi tutulmayan model bu fsi değil ama nedir ne değildir hiç bilgimiz yok. Golf 4üde bu paraya veren var.

Zarar edermiyiz uğraştırır mı acaba  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Tavan ve bagaj hariç boyalı hasar kaydı ve değişen yok dedi.Ciddiyseniz acele edin bugün telefonum susmadı dedi.

Fsi tutulmayan model bu fsi değil ama nedir ne değildir hiç bilgimiz yok. Golf 4üde bu paraya veren var.

bence uzak dur.iyi durmuyor araba.muhtemelen kazalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Al götür yarın 1. sanayide ki İzmir oto ekspet e sana ne var ne yok döksünler..

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

bence uzak dur.iyi durmuyor araba.muhtemelen kazalı.

Abi fotoğraflarda çok kötü çıkmış. Birde genç birisi sanırım tampon falan uğraşmış anlaşılan araçla.

Peki aynı model diğer golf V ler sizce ne eder ? Alınır mı?

Uzaktan yakından bilgimiz yok golflerle ilgili

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Al götür yarın 1. sanayide ki İzmir oto ekspet e sana ne var ne yok döksünler..

Altıncı sanayide var bir tane çok iyi bakıyorlar araca. 80tl verip aracı almadan dönmek koyuyor insana.

Yarın gidip bakıcam içime sinerse götürürüm.Fotoğraflardan çok yorgun görünüyor ama bu fiyata dört beş ilan var sağda solda aynı şekilde 38e bile var [emoji15]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Abi fotoğraflarda çok kötü çıkmış. Birde genç birisi sanırım tampon falan uğraşmış anlaşılan araçla.

Peki aynı model diğer golf V ler sizce ne eder ? Alınır mı?

Uzaktan yakından bilgimiz yok golflerle ilgili

o fiyatlara bulduğun golf v lerin hepsi seni üzer bence.ya kazalı ya masraflı ya çok boyalı ya km uçuk olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...