İçeriğe Yönlendir

Vw Yeni Transporter

Emre Öğüt

Recommended Posts

Tuna İşgören

Adamlar haklı beyler. Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Stop ve farlarda iki çizginin yerini değiştirmek yeni model olmuş :) ne farkı var ki bunun önceki halinden? Poloda da aynı şeyi yaptı VW. İç tasarım değişiyor sadece

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

1992 yılında, T4 piyasaya çıktı. Bu kasa makyajlısınıda sayarsak 2003 yılına kadar devam etti.. Tam tamına 11 yıl dile kolay aynı kasa. T5 2004'de başladı 2010'da makyajlandı.. Yıl 2015 ve hala aynı çizgi devam ediyor..

Bu kadar yılda vw, ilkokul'da düzenlenen bir resim yarışmasına sponsor olsa, daha başarılı yeni tasarımlar bulurdu.

tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Her ikisi de 10 yaşında, sizce hangisi daha eski görünüyor?

upload%5C58678_1.jpg

20909995060x.jpg

Zırt pırt yüz değiştirmek böyle birşey işte...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

upload%5C58678_1.jpg

20909995060x.jpg

VW Köklü değişimler yapmayarak modellerini eskitmiyor bu bir satış politikasıdır bence
Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

2011 tranaporter kullanıcısı olarak arka hoş değil bence , şöyle olmuş boyle olmuş diye insani heyecanlandiricak bi tasarım goremedim , yada insanin gözünün alışması lazim.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

4 tekerlek üzerine aşağı yukarı 8-10 metrekare üzerine inşa edilen bu az yada çok oturaklı götürgeçlerde ne kadar tasarım değişikliği olacakki? Şöyle bir deneyin bakalım 10 metrekarelik bir odada değişiklik yapmayı neyi ne kadar düzenliyebiliyorsunuz :D Önemli olan arka farı tipi değil işlevsellik, sağlamlık, kullanım rahatlığı ve en önemlisi çıkan sorunları çözmek...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

VW acilen bu ön panjur tasarımından sıyrılmalı en iyisini yapacağım derken en kötüsünü yapıyor ön kısım yaşlı görünüyor araçlarda ciddiyeti vurgulayim derken spor görünümden baya kaybediliyor. Ya panjur geniş olacak ya da farlar panjurdan daha iri duracak ayni çizgide panjur ve far bence iyi olmadı tum modelleri böyle. Şahsi düşüncem.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

şüphesiz güzel araç olur. Ancak  2+2+2  konfigurasyonunun otomobil ruhsatı ile satışı lazım.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

sanki stoplar farlara oranla çok küçük olmuş..

Bence bu segmentte görünüşten çok sağlamlık ve sorunsuzluk önemli..

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bence transit eski duruyor :D

vw transporter tek tercihimdir ticaride..   2.5 yıl kullandm tadını aldım, hayalimdir ileride tekrar almak.. 

1ynkOb.jpg

merceksiz xneona karşiyiz ozamanlar hata yapmişiz :D 

2004 T5 modeli. 

Yeni modellerde tipten öte motor sesi azalmış durumda bu beni daha cok cezbediyor.. 

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

TLwJmgj.jpg?1

GIfvJP8.jpg?1

DPIZo0O.jpg?1

Halen bir makyajlı T5 (2011) sahibi olarak söylüyorum, Mercedes yeni Vito/V Class'la tasarım işini bitirmiştir.. Şimdi efenim işlevsellik, kullanım maliyeti vs demeyin, Vw'de ne varsa bu adamlarda da var. Vw 2005'ten beri aynı kasayla götürüyor işi, daha hafif daha yeni nesil şasileri otomobil grubuna çok güzel uyguladılar.İşlevselliğini arttırdık kullanım maliyetine odaklandık diyerek yeni platform maliyetinden kurtulmuşlar besbelli

Yepyeni bir platformda taze bir araç bekliyordum, tamam bunlar büyük beyaz kutular bizim için, ürün taşıyoruz, getir götür yapıyoruz, dağa bayıra vuruyoruz ama, yakışıklı olmayacak diyede bişey yok. Ben belki güzel, güvenli, teknolojik bir araçla yapmak istiyorum hammaliye işlerini, firmamda şık araçlar istiyorum, şık olunca sağlam olmayacak diye bi kaide yok, marsa robot gönderiyor bugünkü teknoloji..

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Resimlerden sanki araç küçültülmüş gibi geliyo ama merakla bekliyorum yeni kasayı .

Ayrıca sefa abi belki sizin düşünceleriniz öyle saygı duyarim ama ülkemizde sürekli yeni kasa çıkartan marka acaip değer kaybediyor. Biz 2011 senesinde transporteri sıfır alırken babamın içinde hala Ford aşkı vardı 20-25 senedir Ford kullanıyordu , Ford 43 bin TL transporter 47 bin TL idi 2011 sıfırları , bi tanıdığımız Ford biz transporter aldık bizim aracimizin değeri şuan 53-55 bin TL aralığında Ford 30 bin civarlarında ..

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bu mu yani [emoji6]

00656c353afb3283f51db6cc0a86d028.jpg

Fiyat-donanim-sağlamlık söz konusu olunca ford şaşmam.

bunu anca tv de görebiliriz[emoji23]

Kalitede VW den şaşmam forda sadece ticaride eşşek niyetine binerim yıllardır kahrımızı çekiyor

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Fiyat konusunada değinilse iyi olur.üstelik 2011 yılında 0 km aldığım caddy 1.6 tdi dsg tridline aracım 100b km de kavramayı elime verdi.araç servis bakımlıda değildi.3 ay servis kapısında yattı araç.1. Ay servis kapısında bekledi ücretsiz tamir olur-olmaz derken olmaz dendi.2. Ay araya bir adam koyduk 2 haftada halletti saolsun.3. Aya tamamlanan sürede ise 1 aylık zamanda paŕça Almanya dan gelecek diye beklendi.buysa kalite üstü kalsın.ayrıca 2005 t5 transporter imin 80 binde 7 b tl açtığı masraftan bahsetmeyeyim bile.Hepsi aynı değildir belki.Ama benim yaşadıklarım bunlar.

dediğiniz gibi şans meselesi bencede:) DSG ye hiçbir şey diyemem çünkü pimi çekilmiş bomba gibi nerede ne zaman patlayacağı belli değil , ticaride Ford'un üzerine tanımam kesinlikle ama konfor haricinde:)

99 da transporter alınmıştı şirkete yüksek bakım ücreti ve yakıtından dolayı 4 sene kullanıldı sonra transite geçildi o gün bu gündür forddan şaşılmıyor

Ama ticariyi benim gibi hem iş hem binek kullananlar için tek bir seçenek var şimdi belki birde yeni connectte olabilir seçenekler arasında

Binekte sorunsuzluk arıyorsamda Hyundainin üzerine hiçbir marka tanımam Eraya 5 sene eşşek gibi bindim başka araba olsa motoru şanzumanı 3 defa indirirdi:)

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Yeni connectin karşısına bunu koymak daha doğru bence:)

582677bc7b837e4c983a475b8ed4a6f6.jpg

Almanlar tasarımda sıkıştı kısır döngüdeler özellikle wv modelleri sıkmaya başladı

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Almanlar tasarımda sıkıştı kısır döngüdeler özellikle wv modelleri sıkmaya başladı

bence artık bu hepsi için geçerli güncel ford modellerinin içi ve ön tarafı neredeyse hep aynı
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Öğüt

+1 .Yeni kasa diyorlar farlar ızgara değişiyo içerde bir iki değişiklik.Bizim millete wv de gerisine karışma zaten.Almanlar bizi çözmüş demek ki.Yeni kasa yok makyaj var.

ben önceden vw den nefret ederdim bu yüzden dolayı , ama dediğiniz gibi ülkemizde vag grubu sorgulanmadan alınıyor belki rağbet azalsa ülkemize y.dışındaki vw lerin aynısı gönderirler donanımsal anlamda çok farklar var çünkü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Yahu 3-5 sene bekleseler de 'vaay yeni transportır muhteşem olmuş gördünüz mü' desek. Daha bir öncekine alışmadan makyajlanıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...