İçeriğe Yönlendir

Focus Vites Topuzu Aydınlatması

Cihan Göllü

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Elinize sağlık çok güzel olmuş, bende fırsat bulursam deneyeceğim.

Konuyla alakası yok ama dijital klima high yada low da kullanıldığında manuel klimadan farkı kalmıyor, neden bu şekilde kullanıyorsunuz merak ettim? Benim araca kuzen yada arkadaşlar binincede bu şekilde ayarlıyor hemen kafama takıldı :)

Yorum bağlantısı

Harika olmuş bizim focus otomatik olmasa da bizde uğraşsak keşke :) Tebrikler..

Bizde vitese göre değişen rakamlar yapalım..  :D

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bizde vitese göre değişen rakamlar yapalım..  :D

Valla altta geçen harf kısımlarının rengini değiştirmeye çalışalım bir farklılık olsun :D  Bir kere açmışlığım var ama ne led gördüm ne bir ışık bırakmıştım sonra :)

Yorum bağlantısı

Konuyla alakası yok ama dijital klima high yada low da kullanıldığında manuel klimadan farkı kalmıyor, neden bu şekilde kullanıyorsunuz merak ettim? Benim araca kuzen yada arkadaşlar binincede bu şekilde ayarlıyor hemen kafama takıldı :)

Ben yaptım onu. :) Dün Ankara'da kar yağıyordu. Sizde yerimizde olsaydınız HI yapardınız. Acil ısınma ihtiyacı hissettik. :D Normal şartlar altında oda sıcaklığına ayarlayıp bunaltmadan yolculuk yapmak en doğrusu.. 

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Güzel fikir orjinal bir çalışma .. Ellerine sağlık Cihan ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih Temel

çok güzel olmuş gayet başarılı ve şık duruyor

elinize sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Göllü

elinize sağlık gerçekten güzel olmuş  :bravo:

işçilik olarak takdire şayan. ;)

abicim baya uğraşmışsın ama deymiş bence emeğine sağlık çok güzel olmuş

Cok guzel olmus ya eline saglik abi [emoji2]

Cihan yine yaptın yapacağını. Eline sağlık. Güle güle kullan..

Çok şık ve orjinal olmuş. Elinize sağlık...

Güzel fikir orjinal bir çalışma .. Ellerine sağlık Cihan ..

çok güzel olmuş gayet başarılı ve şık duruyor

elinize sağlık

Çok Tşk.ler arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
muhammet erecekli

on numara olmus. elleriniz dert gormesin gercekten. 150 160 lira verip isikli almak yerine bu guzel calismayi yapmak bence tam bi modifiye aski. en guzeli bu olmus.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Valla bayıldım eline sağlık hocam gerçekten güzel bir çalışma olmuş,güle gülle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Göllü

on numara olmus. elleriniz dert gormesin gercekten. 150 160 lira verip isikli almak yerine bu guzel calismayi yapmak bence tam bi modifiye aski. en guzeli bu olmus.

:good1:

Çok güzel olmuş güle güle kullan

Çok güzel olmuş. Olay budur :)

Valla bayıldım eline sağlık hocam gerçekten güzel bir çalışma olmuş,güle gülle kullanın.

Çok tşk.ler arkadaşlar :yes:

Yorum bağlantısı
Cihan Göllü

elinize emeğinize sağlık başarılı :bravo:

Cihan on numara olmuş. Eline koluna sağlık kardeşim.

Eline sağlık abi çok güzel olmuş.

Çok tşk.ler :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

Cihan işçiliğini yine göstermişsin. Tebrik ediyorum. Eminim kafanda yapılmayı bekleyen işler vardır. Başarılı çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çok güzel olmuş. :bravo: Ben yapamadım şöyle bir şey be. :crazy: Hiç beceremiyorum ben. :spiteful:

Çok güzel olmuş. :bravo: Ben yapamadım şöyle bir şey be. :crazy: Hiç beceremiyorum ben. :spiteful:

Yorum bağlantısı

Cihan işçiliğini yine göstermişsin. Tebrik ediyorum. Eminim kafanda yapılmayı bekleyen işler vardır. Başarılı çalışmalar.

Bu işleri dizi izlerken reklam arasında yapıyor.

Senin bombaları bekliyoruz.. :)

Nassı yapamadın yaptın ya...
Yorum bağlantısı

Harika bir çalışma, harika bir el emeği.. Ellerinize kollarınıza sağlık. Çok çok güzel olmuş..  :bravo:  :good1:

Yorum bağlantısı
Salim Uzun

Bravo çok güzel , eline sağlık.benimde epeydir yapmayı düşündüğüm, fakat üşengeçlikten başlayamadığım bir projeyi. Şimdi biraz ilham gelir gibi oldu.sizi tebrik ediyordum.

Yorum bağlantısı
Salim Uzun

Kullandığın led kırmızımı , yoksa yağlı kağıtmı kırmızı ışık veriyor.

Birde 700 ohm direnç mi kullandınız.

Reklamcılar böyle küçük bir işle uğraşırlarmı, bu rakamları yazmak için kaç para aldılar.

Yorum bağlantısı

Kullandığın led kırmızımı , yoksa yağlı kağıtmı kırmızı ışık veriyor.

Birde 700 ohm direnç mi kullandınız.

Reklamcılar böyle küçük bir işle uğraşırlarmı, bu rakamları yazmak için kaç para aldılar.

Cihan şuan yurtdışında :) Yerine ben cevap vereyim. Kullandığı led kırmızı. Yağlı kağıt beyaz. Esnaf gibi esnaflar uğraşıyor ve 5-10 TL ye basıp bir kaç tanede yedeğiyle veriyor. İş görmek için çalışan esnafa denk gelirseniz tabi. Çünkü sayıları oldukça azaldı..
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...