İçeriğe Yönlendir

Semih'in Garajı Gaziantep

Semih İzgi

Recommended Posts

Ahmet Kalkan

Ellerinize sağlık, süper olmuş . Kazasız belasız inşallah. ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Maşallah, siyah rengin asaleti, asıl insanların elleri ile zirveye çıkmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Bildiğin ayna olmus bu[emoji33] maşaallah ellerinize sağlık [emoji1] [emoji106] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Elinize sağlık güzel parlamış, ekip de sağlam. Enerji verecek tatlı vs göremedim ama bu işte enerji önemli :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Maşallah,ellerinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih srp yi makineylemi uyguladın?

Boyanın durumu biraz daha iyi olsaydı direk SRP yi makine ile uygulayıp üstüne EGP atacaktım ama boya orta agresiflikte pasta istiyordu.

UC yi makine ile atıp SRP yi el ile attık. Gerçi İsmail kardeşimizin maşallahı var, makineden güzel uyguladı :)   SRP'm malesef biraz bozunmuş. Yerine aynı statüde Meg NXT 2 düşünüyorum.

SRP yerine geçebilecek  düşük aşındırma+dolgu+koruma+parlatma  için alternatif tavsiyen var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Boyanın durumu biraz daha iyi olsaydı direk SRP yi makine ile uygulayıp üstüne EGP atacaktım ama boya orta agresiflikte pasta istiyordu.

UC yi makine ile atıp SRP yi el ile attık. Gerçi İsmail kardeşimizin maşallahı var, makineden güzel uyguladı :) SRP'm malesef biraz bozunmuş. Yerine aynı statüde Meg NXT 2 düşünüyorum.

SRP yerine geçebilecek düşük aşındırma+dolgu+koruma+parlatma için alternatif tavsiyen var mı?

Herkese çok çok teşekkürler semih ustamın öğrettiklerini uygulamaya çalıştım ama ben çok kıskandım benim sıramı sabırsızlıkla bekliyorum [emoji3]
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Aynadan farki ne bunun yahu ellerinize sağlık çok güzel olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Cok guzel olmus. Gule gule kullanin. Tecrubem bu tarz uygulamalarin etkisinin cok uzun surmemesi yonunde. Umarim sizinkinin etkisi cabuk kaybolmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

aklıma gelmişken bir soru sorayım auto kingde arka tampona rütuş boyası yaptırmıştım boyadan sonra sanırım pasta yapmışlar o kısma çamurlukla tamponun arası beyaz pastayla dolu taşlaşmış 10 15 kez yıkattım aracı çıkmadı el girmiyo nasıl temizleyebilirim o kısmı

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Elinize sağlık güzel parlamış, ekip de sağlam. Enerji verecek tatlı vs göremedim ama bu işte enerji önemli :)

Enerji için kahvaltıyı katmerle yaptık. Arabaya odaklanınca katmer fotoğrafı çekmeyi unuttuk Köksal.

Herkese çok çok teşekkürler semih ustamın öğrettiklerini uygulamaya çalıştım ama ben çok kıskandım benim sıramı sabırsızlıkla bekliyorum [emoji3]

Sıranı bekle 96s. [emoji3] Ellerine sağlık tekrardan.
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Dehşet ül vahşet olmuş. Ama o tampondaki cızıklarda ne olaki.... :angry:

Yorum bağlantısı
Misafir

Enerji için kahvaltıyı katmerle yaptık. Arabaya odaklanınca katmer fotoğrafı çekmeyi unuttuk Köksal.

Sıranı bekle 96s. [emoji3] Ellerine sağlık tekrardan.

Ne demek bekle kollarım hamlamış yatıyorum şuan banane ben beklemiyorum ali hocam tüm bildiklerimi kamuoyuyla paylaşırım [emoji3][emoji3] üstüme gelmeyin [emoji3] (küçük çırak çıldırdı)

Şaka bir yana ama değdi buda su kayma testimiz izlemeniz rica olunur.https://vimeo.com/158821797

Canım hocam öyle masum olmuşmu diyorki olmamış deme şansımız yok [emoji3]

Yorum bağlantısı
Halil Özer Kara

Elinize emeğinize sağlık, çok güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

dehşetü Ala  ellerineze sağlık mis gibi olmuş bu sonucu yakalayınca insan fena keyfe geliyor beee ALLAH kaza bela vermeden kulanmayı nasip etsin

Yorum bağlantısı
Misafir

Eline sağlık Semih, Ali hocam size de hayırlı olsun güle güle kirletin. ( muhtemelen eve gidene kadar kirlenmiştir zaten :biggrin:  ) :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Eline sağlık Semih, Ali hocam size de hayırlı olsun güle güle kirletin. ( muhtemelen eve gidene kadar kirlenmiştir zaten[emoji3] ) :nazar:

Yok kardeşim bu sefer o kadar çabuk kirlenmedi. [emoji3]

Benim paylaştığım fotoğraflar evin önünden.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Herkesin eline sağlık. Güle güle kirletin.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...