İçeriğe Yönlendir

Focus 3' E Araç Kamerası Elektriği Çekimi

Ertuğrul Yenilmez

Recommended Posts

Turhan Onat

Konuyu cep telefonumdan ilaveten oğlumun bilgisayarında da takip ettim. Oralarda da resimler açılmıyor. Nerde hata yapıtorum acaba?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Konuyu cep telefonumdan ilaveten oğlumun bilgisayarında da takip ettim. Oralarda da resimler açılmıyor. Nerde hata yapıtorum acaba?

Sanırım fotoğrafların yüklendiği "imgur" isimli siteye Türkiye'den erişim yasak.

Ben bu tip durumlarla karşılaşmamak için yandex dns kullanıyorum.

77.88.8.8
77.88.8.1
Hızlı ve güvenli DNS

Güvenli
77.88.8.88
77.88.8.2
Sahte ve zararlı site olmadan

Aile
77.88.8.7
77.88.8.3
Yetişkinler için siteler olmadan

Bu üçünden ortadakini kullanıyorum ben. Cep telefonunuza da uygulanabileceği kanaatindeyim ama nasıl yapılır bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Olgu Erhan

Evet en sonunda bugün kendime vakit ayırarak geçen hafta elime geçen araç kameramın çakmaklık sigortasından aldığım elktirikle bağlamış bulunmaktayım şuan tek eksiğim Ankara da bütün büyük elektronik marketlerde 32 GB. class 4 bulamamdı  bende internetten sipariş verdim bugün yarın elimde olur inşallah.Oto elektriğinden birazda olsa anladığım için bizim oralarda elinden kör eşek saman yer yani biraz elimizden bu işler gelir manasında oturdum aracın başına ve sonuç resimlerle karşınızda. :good1:

vMZIAJO.jpg

oq2Tu4S.jpg

grZeX02.jpg

16gUFdh.jpg

tVWKKv3.jpg

xC263GG.jpg

LaSSorn.jpg

qsTO4fm.jpg

kuhQVG6.jpg

os0qIlK.jpg

53CxprB.jpg

flDekiU.jpg

UJ015B0.jpg

Sonuç olarak gayet güzel oldu diye düşünüyorum tabi sizlerin yorumları daha önemli belki gözümden kaçan veya söyle olsaydı daha iyi olurdu diye fikirleriniz de önemli benim için teşekkürler. :) Konu başlığını yanlış yazmışım Focus 3 olacak heyacandan olsa gerek  :yes:  :blush:

Resimler çıkmıyor :(

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Şimdi cepten açıldı acaba bilgisayardamı açmıyor ? Tapataklak programı ile açtı telefondan :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Güvenli ve itinalı bir çalışma olmuş ellerinize sağlık, güle güle kullanın   :good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ayhan Onaran

Güzel çalışma..

32 GB Class 4 hafıza kartın Bimeks te buldum..heryerde class 10 hafıza kartı var..49 TL ödedim..class 4 için çok para ama bulamayınca yapacak bişey yok.. :)

Class 10 olması daha iyi değil mi kamera için ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hayrettin Gücin

Nenim de kameram geldi ŞÜKÜR 3*4 ayı buldu müsait olunca taktıracagım. Kart da önceden almıştım ayakta önceden gelmişti ama ayak olmadı takılmıyor ince ege ile kanallarına operasyon yapacagım artık

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Olgu beye de birkez daha teşekkür ederim ufkumuza yardımcı oluyor

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Class 10 olması daha iyi değil mi kamera için ?

G1wc için kingston class 4

Olgu beye de birkez daha teşekkür ederim ufkumuza yardımcı oluyor

:good1:  her zaman.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

G1wc için kingston class 4

:good1:  her zaman.

a118 c için class 10 32 gb aldık samsung evo+ sorun yok kayıtlarda.. Sorun olsa ne gibi bir sıkıntı olur ?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

a118 c için class 10 32 gb aldık samsung evo+ sorun yok kayıtlarda.. Sorun olsa ne gibi bir sıkıntı olur ?

A118 class 10 kullanıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Gecen hafta kameram gelmişti eveli gün bir daha geldi [emoji32] [emoji32] ama talip var tabii firma oky lerse onuda biz devredecegiz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hayrettin Gücin

İkinci kamerayı daaldık arkadaşa üstelik 20 usd ile kameralar bize tanesi 30 usd ye gelmiş oldu.

Ben taktırdım ancak kafama takıldı benim istegimle usta sabit hattan enerji aldı ve kamerada sürekli enerji var yani arac stop esilse bile kamera hep acık konumda manuel kaparsam kapanıyor acaba bu yöntem yanlışmı oldu olgu bey ne dersiniz.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

İkinci kamerayı daaldık arkadaşa üstelik 20 usd ile kameralar bize tanesi 30 usd ye gelmiş oldu.

Ben taktırdım ancak kafama takıldı benim istegimle usta sabit hattan enerji aldı ve kamerada sürekli enerji var yani arac stop esilse bile kamera hep acık konumda manuel kaparsam kapanıyor acaba bu yöntem yanlışmı oldu olgu bey ne dersiniz.

Yani kontak açılınca enerji alan bir hat üzerinden bağlaması daha iyi olurdu.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Super gizli kesmesiz biçmesiz takmıştık amma kıda sürede acma kapamalı ya döndürecegiz artık

Tşkkr ler olgu kardeşim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende de bu şekilde bağlı. Arkadaşa bağlattık yine aynı şekilde.. Yalnız bizim kamera a118c.. böyle bağlatmaktan kastımız hareket algılayınca çekime başlamasını istememizden dolayı.. İstemiyorsak zaten elle kapatabiliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

Super gizli kesmesiz biçmesiz takmıştık amma kıda sürede acma kapamalı ya döndürecegiz artık

Tşkkr ler olgu kardeşim.

Hayrettin hocam nasılsınız, sizi buralarda görmek ne güzel, lada forumundan sonra epeyce görüşememiştik.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

hocam kamera çalışma prensibi olarak kontak açıldığında çalışmak üzere tasarlanmış bence o şekilde bağlatmanızda yarar var diğer türlü uzun süre aracınızı kullanmazsanız aküyü bitirebilirsiniz, en güzel zaten orijinal ekipmanı ile çakmaklığa takılması yani kontak açılınca enerji gitmesi

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Önerilere teşekkürler

Hüseyin bey görüşemez olduk yahu... Malum ben forumlarda gezer bilgi toplar ona görede aracımla ilgilenirim.

Lada tr den bazı arkadaşlar ile diyalog devam ediyor hala

Gün içi kısmet olursa ararım sizi

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

Önerilere teşekkürler

Hüseyin bey görüşemez olduk yahu... Malum ben forumlarda gezer bilgi toplar ona görede aracımla ilgilenirim.

Lada tr den bazı arkadaşlar ile diyalog devam ediyor hala

Gün içi kısmet olursa ararım sizi

hocam valla epeydir lada forumuna uğramıyorum ladayı biliyorsun oğlana almıştık satalıda 5-6 yıl oluyor  o zamandan bu yana  pek girmiyorum. şimdi clio III 1,5 dCi var idare ediyor bizi.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

Görev icabı 2 aydır Diyarbakır Sur'da bulunuyorum. İnşallah 14 Martta Ankara' da olacağım ve forumu takip edemediğim günleri telafi edeceğim herkese sevgiler selamlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...