İçeriğe Yönlendir

Başarsoft 2015.03 Haritası Yayında

Fikret Özsoy

Recommended Posts

Fikret Özsoy

Başarsoftun haritasını kullanan arkadaşlar güncelleme yapabilirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

aile dostumuzda jameson 813 gps indash teyp var onda igo başarsoft haritası var bi türlü güncellemeyemedim naviextras programı hafıza kartını görmüyor. haritada bulamadım güncel :/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Nasıl yapıyorduk güncellemeyi

Naviextras programı bilgisayarda kurulu olmalı. Cihaz taşınabilir ise USB ile bağlanıp güncellenebilir. Araçta ise flash kart bilgisayara takılıp güncellenebilir. 

Kolay gelsin.

aile dostumuzda jameson 813 gps indash teyp var onda igo başarsoft haritası var bi türlü güncellemeyemedim naviextras programı hafıza kartını görmüyor. haritada bulamadım güncel :/

Başka bir bigisayarda denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Naviextras programı bilgisayarda kurulu olmalı. Cihaz taşınabilir ise USB ile bağlanıp güncellenebilir. Araçta ise flash kart bilgisayara takılıp güncellenebilir. 

Kolay gelsin.

Başka bir bigisayarda denediniz mi?

evet 2 tane değişik bilgisayarda denedim malesef olmadı . haritayı indirip manuel olarak klasöre atınca güncelleniyor öyle yapıcam artık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bir kaç gündür,güncelleme yapmaya çalışıyorum Naviextras programını kullanarak,ama her seferinde sunucuya bağlanmaya çalışıyor saatlerce..Bende bıraktım uğraşmayı.Bu konudan sonra tekrar deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Bir kaç gündür,güncelleme yapmaya çalışıyorum Naviextras programını kullanarak,ama her seferinde sunucuya bağlanmaya çalışıyor saatlerce..Bende bıraktım uğraşmayı.Bu konudan sonra tekrar deneyeceğim.

Naviextrası yeniden kurup deneyin derim. Bugün gücelledim sorun yok.

Yorum bağlantısı

Naviextrası yeniden kurup deneyin derim. Bugün gücelledim sorun yok.

Teşekkür ederim Hocam,yarın deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Ben de hem arabadaki multimedianın navigasyonunu hem de diğer navitech navigasyon cihazımı güncelledim. Ancak, araçtaki navigasyonu manuel olarak güncelledim. Sd karta poi, map dosyalarını kopyala yapıştır yaptım. Sorunsuz çalışıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Navix marka double kullanıyorum iGO var manuel olarak güncelleme yapabilir miyiz acaba? Navi kartına

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Navix marka double kullanıyorum iGO var manuel olarak güncelleme yapabilir miyiz acaba? Navi kartına

Dizüstü varsa kartı bilgisayara takarak veya PCde adaptör kullanarak güncelleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

başarsoft haritası piranha marka navigasyon cihazında çalışıyormu acaba?

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

az önce Next navigasyon cihazımı güncelledim. speedcam dosyasını da yükledim. 

Sadık bey,

speedcam dosyasının tarihi nedir?

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

başarsoft haritası piranha marka navigasyon cihazında çalışıyormu acaba?

Eğer harita başarsoft ise tanii ki çalışır.

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Eğer harita başarsoft ise tanii ki çalışır.

Onu bilmiyorum ama daha önce naviextrasdan güncelleme yapmıştım. Nasıl öğrenebilirim haritanın başarsoft olup olmadığını?

Yorum bağlantısı

Dizüstü varsa kartı bilgisayara takarak veya PCde adaptör kullanarak güncelleyebilirsiniz.

İgo başarsoft mu kullanıyor?
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Onu bilmiyorum ama daha önce naviextrasdan güncelleme yapmıştım. Nasıl öğrenebilirim haritanın başarsoft olup olmadığını?

Naviextrastan güncellediyseniz başarsfttur. Chaz açılırken ve igo yüklenirken de görebilirsiniz. 

Veya cihaz açıldıktan sonra hakkında kısmından da harita ve sürümünü görebilirsiniz.

İgo başarsoft mu kullanıyor?

Evet.

Harita sürümünü kontrol etmek için yapmanız gerekenler:

Igo8: Menü-Ayarlar-Hakkında (2.sayfa)-Haritalar

Prımo: Menü-Diğer-Yardım-Hakkında-Diğer-İçerik-Haritalar

Kolay gelsin...

Yorum bağlantısı

Piranha marka,Fuga modeli olan cihazımı güncelliyemedim.Sebebi ne olabilir acaba ?

Bu işaret devamlı dönüyor,daha önceden hiç böyle birşey olmuyordu.

39be0c0ee3c48ff1a646cc52f8aaa242.jpg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Navi extra programını güncelle. Güncelse eski sürümleri bulup dene. Navi extrada problem olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hatayı google da aratırsan çözüm çıkar belki. Ama genelde sürümden kaynaklanıyor eski sürüm sorunu çözüyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...