İçeriğe Yönlendir

Emmi Nin Testi'si (Testi Kebabı )

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

İzmirlimiyim lan ben kırmızı alayım :biggrin:

Emmiii poliçeleri artık telefondan değil gelip yüz yüze yapacağım :D

Ayda bir araba değiştiriyorsun.. Gelemezsin :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gel mi dedin abi Kime dedin :)

Ben Anlamadım :tongue:

Arabam satılık değil... Peşinen söyleyim :)

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun abi,Allah kaza bela göstermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkesin eline, diline! sağlık.

Abi fotolardaki sensen, avatardaki kim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı olsun. Afiyet olsun. Demekki Neveşehir tavayı özel misafirlerine yediyor Emmi :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun. Afiyet olsun. Demekki Neveşehir tavayı özel misafirlerine yediyor Emmi :D :D

testi kebap

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

testi kebap

Sen anlamamışsın :)

Testi Kebabı herkese

Nevşehir Tavayı Özel Misafirlerine :D

Yorum bağlantısı

Sen anlamamışsın :)

Testi Kebabı herkese

Nevşehir Tavayı Özel Misafirlerine :D

bunca yıllık gurmeyim,nevşehir tavayı hiç duymadım,bayburt tavadır o :)

Yorum bağlantısı

Arabam satılık değil... Peşinen söyleyim :)

Birşeyi Almak için İlla Satılık Olması mı Lazım Abi :) Alışveriş Bahane Senin Abiliğin Bize yeter :good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Hayrettin hayırlı uğurlu olsun..Mehmet Bey bunun manuelinden banada bulun be yaaa hayrınıza barii  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Testiye değilde arabaya hayran kaldım. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Hayrettin bey  hayırlı uğurlu olsun mondeonuz.  Maşallah, güzel görünüyor. Allah kazasız belasız ve dahi cezasız binmeyi nasip etsin. Detaylı resimlerini artık konusunu açınca inceleriz.

Bu hafta sonu  kısmet olursa yeni aldıkları eve taşınan kızımı ve evini görmek üzere Kayseri'ye gideceğim. Acaba dönüş yolunda Nevşehir'e uğrayıp Emmi'ye mi uğrasam, yoksa Kahramanmaraş üzerinden gelip kardeşim Mehmet Kaya'ya mı?  :unsure2:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayrettin bey  hayırlı uğurlu olsun mondeonuz.  Maşallah, güzel görünüyor. Allah kazasız belasız ve dahi cezasız binmeyi nasip etsin. Detaylı resimlerini artık konusunu açınca inceleriz.

Bu hafta sonu  kısmet olursa yeni aldıkları eve taşınan kızımı ve evini görmek üzere Kayseri'ye gideceğim. Acaba dönüş yolunda Nevşehir'e uğrayıp Emmi'ye mi uğrasam, yoksa Kahramanmaraş üzerinden gelip kardeşim Mehmet Kaya'ya mı:unsure2:

:bravo: :bravo: :good1: :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Araba da güzel testi kebabı da. Ama testiyi kim kırdı merak konusu.  :D  Fotolar da güzel olmuş özellikle üç güzellerin orası. E tabii üç güzele de bir yakışıklı gerek. Havaalanı durumlarına yabancı değilim.  :biggrin:

Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın. :nazar: x41,5

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bana bıraksa ben Nevşehir tava yedirirdim... 

Tutturdu Testi kebabı diye.. :D

Bu hafta sonu  kısmet olursa yeni aldıkları eve taşınan kızımı ve evini görmek üzere Kayseri'ye gideceğim. Acaba dönüş yolunda Nevşehir'e uğrayıp Emmi'ye mi uğrasam, yoksa Kahramanmaraş üzerinden gelip kardeşim Mehmet Kaya'ya mı?  :unsure2:

Giderken Nevşehir, dönüşte Kahramanmaraş abi.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

Güzel fikir. Denemekte fayda var. Amma velakin son dersim 15.30'da bitiyor. Nevşehir'e varış geç saatte olacak. Bu yüzden bir hakkım var.

tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Allah kaza, bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Mehmet hocam neler vaat ediyor bilmiyorum ama Emminin Testi'si takdire şayan   :mangal:

iftlas.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

hayırlı olsun abi güle güle kullan

Hayırlı olsun  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Profil resmin ile alakan yok abi  :biggrin:

abi karşında görsen birde hiç tanıyamazsın Hayrettin abi sen misin yahu dersin :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...