İçeriğe Yönlendir

Multimedia Cihazımın Eksikleri Var

Ufuk Güneş

Recommended Posts

Ufuk Güneş

merhabalar.yeni üyeyim.focus 2010 aracımı yeni aldım.orjinal teybin yanında navigasyon cihazlı car dvd player diye multimedia sistem hediye etti arkadaş.ama araştırınca eskimodel bişeymiş.neyse navigasyon sd kartı yok .radio dvd kart okuyucusu flash yeri vs hepsi çalışıyor.navigasyon ile ilgili yazılımı nereden bulabilirim.sd kartınavigasyona özel bişey mi.bu arada küçük bir ilçedeyim. bi kaç yere sordum soruna ait çözüm bulamadım.yardımlarınızı bekliyorum.

GY0EL7.jpg

http://i.hizliresim.com/GY0EL7.jpg

mPkdO1.jpg

http://i.hizliresim.com/mPkdO1.jpg

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Ben tam anlayamadım. Navigasyon için sd kart girişi cihazda var ancak sizin cihazınızda sd kartın içinde navigasyon mu yok? Eğer öyleyse bu işi yapan her yer o karta navigasyon yükler.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Her hangi bir sd kart alın. Sanırım ürün Wince tabanlı, ona uygun bir navigasyon bulup yüklemeniz lazım. 

Yorum bağlantısı
Ufuk Güneş

bilmiyorum nasıl olduğunu arabayı aldığımda eski sahibi hediye etti ama sd kart yoktu.geri görüş kamerası dvd çalması klip oynatması flash kısmı calışıyor ama tv cekmiyor navigasyon çalışmıyor

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Tv olayını aratmanız gerekiyor ancak ben birkaç farklı yerde denedim çekmedi. Herhangi telefoncuya gidip 2 gb lik bir sd karta navigasyon yükletebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ufuk Güneş
(düzenlendi)

hatalarla ilgili resimler yüklüyorum yardımcı olursanınz çok sevinirim .selamlar.

QA7MZA.jpg

rQ2937.jpg

0qBDB8.jpg

YBNbN6.jpg

VVMYMn.jpg

5dQVGR.jpg

tarihinde Ufuk Güneş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ufuk Güneş

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

Abilerimin de dediği gibi kartta harita yok onu yükleteceksiniz tvnin de anten ayarına baktırcaksınız

Yorum bağlantısı
Ufuk Güneş

Hamza Atmaca hocama teşekkür ederim. bi yazılım gönderdi . .2gb lik sd karta attım ama cihaz kartı hiç görmedi.(sol kısımdaki gps card yazan kısım).navigasyon yazılım yolunu buldurmaya çalıştım ayarlar gps setup kısmından.hiç bir şey görmedi.ama diğer sd card yazan sağ kısma taktım içindeki mp3 vs ları gördü.tabi gps çalışmadı.

Sürüm ile ilgili şu bilgiler yazıyor..

KERNEL HK01-V1.00.0038.05-1 

APPLİCATİON V6B.08.İBC15.RB1818_6.X 

ACABA CİHAZIN GPS CARD KISMI 2GB SD KARTI OKUYAMIYOR YADA GÖREMİYOR MU...BİLEMEDİM..KAFAYA DA TAKTIMMM.LÜTFEN YARDIM ARKADAŞLAR.SELAMLAR. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ufuk bey yeni konu açmanıza gerek yok buradan devam ediniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Valla cihaza dokunmadan , karıştırmadan yardım etmek zor. Cihazın markası bilinseydi satılan yerden yardım istenebilirdi. Bence en iyisi bulunduğunuz yerdeki bu işi yapan yere götürün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Güneş

Sürüm ile ilgili şu bilgiler yazıyor..

KERNEL HK01-V1.00.0038.05-1 

APPLİCATİON V6B.08.İBC15.RB1818_6.X 

Yorum bağlantısı

Cihazın kullandığı bir gps harita altyapısı vardır. İnternetten markayı arattırıp kullandığı navigasyon haritasını öğrenmek lazım. Harita yüklendikten sonra gps anteni takılı değilse yerinizi gösteremeyecektir. Böyle bir durum olursa da anteni kontrol etmek lazım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Adrian Kowalski

Hello,

I know it is turkish forum, but still I hope, someone will help with navi here.

I am a fresh owner of Ford Focus 2008 kombi and I have almost the same radio, as Üye. 

It is my first car, so please for understanding. I used google day by day to find a solution and this forum was the only one, which had almost the same radio posted.

Soft version is:

Kernel HK01-V1.03.0038.03-3

Application V12V.35B.JAG08.833V-25.X

The problem is with Navi, because I don't know what kind of system is it (I guess it is windows ce, but not sure) and what kind of map works there (someone writes that IGO8).

I would be very grateful for any help.

Adrian

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hello,

I know it is turkish forum, but still I hope, someone will help with navi here.

I am a fresh owner of Ford Focus 2008 kombi and I have almost the same radio, as Üye. 

It is my first car, so please for understanding. I used google day by day to find a solution and this forum was the only one, which had almost the same radio posted.

Soft version is:

Kernel HK01-V1.03.0038.03-3

Application V12V.35B.JAG08.833V-25.X

The problem is with Navi, because I don't know what kind of system is it (I guess it is windows ce, but not sure) and what kind of map works there (someone writes that IGO8).

I would be very grateful for any help.

Adrian

Hello, welcome to the Fordclubtr ( FCTR )   :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adrian Kowalski

Hello Serhan :)

Thank you for welcoming me  :)

When I was writing Üye, I was thinking about Ufuk Güneş.

Do you know anybody, who could help ?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hoş geldin kardeşim.Sanıyorum ben sana yardım edebilirim.Çünki aynı sorun bende de vardı.Öncelikle bir hafıza kartı bulundur yanında.Sana özelden bir mesaj atıyorum.Tv konusunda araçta tv anteni var mı?Buna bakmak lazım.Birde bu cihazlar analog zaten.Açık bir yerde denemek lazım.

Var mı bir diyeceğin kanka [emoji2]

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ne gibi :D

Ne bilim dosya gönder, selam ver [emoji2] aynı cihaza sahipmiş yapamamış[emoji4]
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Ne gibi :D

Google translate böyle diyor[emoji2]

Ben öyle sistemin ne tür bilmiyorum (ben windows ce sanırım, ama emin değilim) ve haritanın ne tür orada çalışıyor, çünkü bu sorun, Navi ile (birisi igo8 yazıyor).

Mazottan başka birşey almam herhalde bu aralar, evi teslim alacaz mutfak vs masraflar beni bekliyor[emoji4]

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı olsun Kankam.Aileciğinle Mutlu Mesut geçinir-gidersiniz İnşallah yeni yuvanızda.Hayırlara vesile olur inşallah

İnşallah kankam, hayırlısı ile fiestaya birşey olmadan atlatırsak ne mutlu [emoji4]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...