İçeriğe Yönlendir

Fiat Egea

Abdurrahman Tekin

Recommended Posts

Misafir

1.4 litrelik easy paketi 49.900tl,
1.4 litrelik urban paketi 53.400tl,
1.25 litrelik mjet easy paket 60.400tl,
1.25 litrelik mjet urban paket 63.900tl,
1.6 mjet urban paket 67.400tl,
1.6 mjet lounge paket 70.900tl.

Fiyatlar tamamen saçmalık bence. 

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

O kadar parayı ona vereceğime alabildiğim en üst version ford alırım.

tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dizellerin rakamı inanılmaz yüksek olmuş. Böyle orta kesime hitap edemez, yine 50binTL'ye LPG'li taksiler olmaya mahkum olur.

Yorum bağlantısı
Misafir

1.6 multijet daha çok satsın diye belirlenmiş sanırım fiyatlar.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yanına gidip, oo yeni kasa Albea mı dedik yok agao dediler. Biz taksiciyiz yakıtı nedir soruları sorduk :)

0f3c3c8700de05c87d310af8868348f9.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

1.6 dizelin fiyatı 70 bin tl. Bu fiyata çok zor satar. Sonuçta sınıfı rapid ve 301.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu araç b+ sınıf olsa fiyatı ona göre olurdu. C sınıfı sedan açığını bu modelle kapattığını düşünüyorum. Yıllardır hem ticari araç üreten hem de satan Fiat'ın fiyatlama hatası yapması zor gibi gözüküyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Fiat 500x , 500l platformundaymış. B segment olarak geçiyor.

Boyutlar:

Wheelbase 2636 mm Length 4532 mm Width 1792 mm Height 1497 mm
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

golf teker açıklığı: 155ön - 152arka dingil mesafesi 264cm

ege 154ön-154 arka dingil mesafesi 264cm. 

Golf ile hemen hemen aynı. 

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

İki Jetta parasına üç tane Egea alınıyor, sınıfı belli bir araç bu.. Bu aracın rakibi Symbol, Accent Blue, Ellyse/301.. Tam donanımı nedir, sürüş kalitesi nedir, gidip görmeden kullanmadan bilemeyiz.. Fiyat yorumları için erken bence..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Küçük

Sıcak sıcak Ege fotoğrafları. Sevkiyatlar başladı ikişer üçer tane dağıtılmaya başlandı bayilere.

Yola çıkacak arabayı durdurup inceleyip foto çektim acil oldu biraz. Ben beğendim Ege yi Linea dan daha iyi olmuş. 

ZJDGq3.jpg

o9gBmX.jpg

l97nDQ.jpg

V6V47B.jpg

n271DN.jpg

vREMDA.jpg

1ryzoB.jpg

LEa960.jpg

rRQPDa.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Araç Fıat'a göre güzel fiyatlar kura bağlı yüksek, 3-5 bin aşağı olsa daha hakkaniyetli olabilirmiş. Donanımlar arası farklar neler acaba, örneğin şu ekran büyüyor mu üst donanımda yoksa en büyüğü bu mu? Şöyle bir araca 7-8" ekran neden konmaz merak ediyorum, maliyeti 200 dolar etkilemeyecek bir konu üreticiler neyi hesap ediyor anlamıyorum.

Araç tutar fakat segment lideri olması bu rakamlarla zor görünüyor.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

golf teker açıklığı: 155ön - 152arka dingil mesafesi 264cm

ege 154ön-154 arka dingil mesafesi 264cm. 

Golf ile hemen hemen aynı. 

Golf C sınıfı olarak geçtiğine göre bu niye b-c arasında gidip geliyor anlamadım?

Bu arada aracın içi bana güzel geldi. Yumuşak malzeme kullanılmış kaliteyi arttırıcı ama usb ve çakmaklık girişi kapağı sanki o kalitenin içinde sırıtmış. Yine de metal kapı kolları, fotoğraftaki donanımın ne olduğunu bilmiyorum ama hız sabitleyiciden kararan aynaya kadar zengin donanım aracın oldukçadolu olduğunun göstergesi gibi. 

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Muaratın çekti araç otomatik vites hariç en dolusu galiba donanım olarak ve söylicem içimde kalmasın arkadaş şu araçları sevk ederken üstlerine muhafaza eden bir örtü ne biliyim bir kaplama yapın be sıfır araç leş gibi bukadar cimrilik olmaz pehhhhh sonra sıfır araç aldık hissi çöküyor bende  :angry:  :beee:  :crazy:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Golf C sınıfı olarak geçtiğine göre bu niye b-c arasında gidip geliyor anlamadım?

Bu arada aracın içi bana güzel geldi. Yumuşak malzeme kullanılmış kaliteyi arttırıcı ama usb ve çakmaklık girişi kapağı sanki o kalitenin içinde sırıtmış. Yine de metal kapı kolları, fotoğraftaki donanımın ne olduğunu bilmiyorum ama hız sabitleyiciden kararan aynaya kadar zengin donanım aracın oldukçadolu olduğunun göstergesi gibi. 

Saygılarımla.

Sıkıntı şuradan kaynaklanıyor bana göre, şimdi genelde c segment araçlar önce hatchback tasarlanıyor adı üstünde compact. Daha sonra sedan versiyon geliyor, sırt çantası takılıp genelde bizim ülke gibi pazarlara satılıyor. Bu ise doğrudan sedan tasarlanmış. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sahip olduğmumuz arabalara çok iyi bakalım ..uzun bir süre.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...