İçeriğe Yönlendir

Mazda Cx-3 1.5 105 Hp Dizel-Otomatik 4Wd Power Sense; 97.900 Tl

Levent Eksen

Recommended Posts

Okan Tansel

Güzel bir araç lakin o bedeli ona verceğime üzerin üç beş daha koyar mondeo alırım gemiye binerim derim ben ;)

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Güzel bir araç lakin o bedeli ona verceğime üzerin üç beş daha koyar mondeo alırım gemiye binerim derim ben ;)

Segment tercihinize bağlı bir durum bu.. Fiyatını verdiğim modelin 1.5 Dizel + Otomatik + 4WD artı tam Full donanım bir Crossover olduğunuda unutmayalım.. 

Bazı insanlarda gemide rahat yolculuk edemeyebilir deniz tutar.. ;)

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Tabikide lakin aynı sekmente o fiyatlara çok farklı araçlar var araç güzel tabi sadece fiyatının yüksek olduğu kanatındayım bende suv severim

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Full+full donanım dizel,otomatik vites,dört çeker vede suv.93000 TL gibi.Hemde kaliteli olduğunu düşünüyorum.fiyat bence normal.Ayrıca suvlarda hem dört çeker,hemde otomatik ve dizel.İlk diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Ben de çok beğendim, bu sınıf araçları sevmesem de çok farklı olmuş.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Full+full donanım dizel,otomatik vites,dört çeker vede suv.93000 TL gibi.Hemde kaliteli olduğunu düşünüyorum.fiyat bence normal.Ayrıca suvlarda hem dört çeker,hemde otomatik ve dizel.İlk diye düşünüyorum.

Ford kuga, freelander. Freelander 2004 yılından beri var
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

herkesin alabileceği 1.6 demek istedi sanırım. :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

CX 3 Mazda'nın nissan Juke den ne farkı var boyut olarak. Mazda nin Juke si işte.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

CX 3 Mazda'nın nissan Juke den ne farkı var boyut olarak. Mazda nin Juke si işte.

Juke'a göre farkı arabaya benzemesi :) 

Tasarımda çok fazla Infiniti tadı var gibi geldi bana, önden çok hırçın KODO mu oturtur gibi duruyor :)

bkz: KODO; Mazda'nın yeni tasarım anlayışına verilen ad, tasarımın sürekli hareket halinde hissi vermesiymiş..

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

1.6 cc altı ve dizel olması bakımından söyledim.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Sınıfının en yakışılısı baya iş yapacak gibi duruyor.. Sınıfına bakarsak Reanult Captur, Peugeot 2002 var ve onlardan çok daha iyi gibi ve tabi bu segmente yeni giren Honda Hr-V yi de unutmamak lazım hele Hr-v de arka koltukta bi diz mesafesi var c segmenti arabalarda yok o diz mesafesi.

Cx-3 ün düz vites dizel başlangıç fiyatı 75 bin tl.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Birde otomatik vites ve 4 çeker farkı 7700TL,Passat için 13500 sadece dsg farkı var.Golf için bu miktar 9200TL. olduğunu düşünürsek fark çok makul.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...