İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Double Din Teyp Uyumu

ferdi yuksel

Recommended Posts

ferdi yuksel
(düzenlendi)

Merhaba,

2004 focus collection 1,6 aracıma orijinal teybinin yerine aşağıdaki 2 model teybi düşünüyorum. Fakat uyum sağlayacak mı kuşkularım var.

- Digicom yetkili servislerini aradım "her yer takar diyor"

- Aşağıdaki 2 modelden birini taktırırsam direksiyondan kontrol edebilecek miyim?

- Teybin takıldığı yerde boşluk, fazlalık, çıkıntı vb. gibi sıkıntılar yaşanır mı?

Özellikle aşağıdaki 2 modeli taktıran arkadaş var ise yorum yapmalarını rica ediyorum,

Teşekkürler,

Selamlar.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otaytrd8200n&categoryId=60001687

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otroadstarrd9110n&categoryId=60001687

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Forumda focus 1 e double montajı yapan çok üye var ancak iyi bir işçilik şart, çerçeveye müdahale gerekiyor

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Linkini verdiğiniz ürünleri aracınıza takabilmeniz için kalorifer düğmelerinin de dahil olduğu plastik aksamı değiştirmeniz gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Linkini verdiğiniz ürünleri aracınıza takabilmeniz için kalorifer düğmelerinin de dahil olduğu plastik aksamı değiştirmeniz gerekir.

+1

yada teyp çerçevesini biraz tıraşlamak gerekiyor.

rd-8200n oluyor diye biliyorum biraz tadilatla.

savaş değişli hocanın yada onur arkadaşımızın montajına bakabilirsiniz.ikisinide güzel işçilikleri oldu

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)

+1

yada teyp çerçevesini biraz tıraşlamak gerekiyor.

rd-8200n oluyor diye biliyorum biraz tadilatla.

savaş değişli hocanın yada onur arkadaşımızın montajına bakabilirsiniz.ikisinide güzel işçilikleri oldu

Tıraşlamaya gerek yok, eskiden sağdan direksiyonlular için komple çerçeve vardı,

Şimdi soldan direksiyonlular için de yapmışlar ama küllük iptal olmuş.

Ekleme yapayım, Türkiye'de de varmış

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otaktas23fd32l&categoryId=20020281&sku=OTAKTAS23FD32L&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CMTirbaS5MUCFePItAodbDUA8A#Gorseller

kj6T9pg.jpg

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

Tıraşlamaya gerek yok, eskiden sağdan direksiyonlular için komple çerçeve vardı,

Şimdi soldan direksiyonlular için de yapmışlar ama küllük iptal olmuş.

Ekleme yapayım, Türkiye'de de varmış

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otaktas23fd32l&categoryId=20020281&sku=OTAKTAS23FD32L&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CMTirbaS5MUCFePItAodbDUA8A#Gorseller

kj6T9pg.jpg

Linkte gönderdiğiniz panel aracın orijinal paneli değil mi?

Orjinalinden farkı, teyp yeri ölçülerinin farklı olması mı?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Linkte gönderdiğiniz panel aracın orijinal paneli değil mi?

Orjinalinden farkı, teyp yeri ölçülerinin farklı olması mı?

Orijinal değil, herhangi bir firma üretmiştir.

Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

Orijinal değil, herhangi bir firma üretmiştir.

Nihat bey orjinalden kastım, boyutsal olarak orjinalinin aynı değil mi? yoksa orjinali ile aynı boyutlarda mı demek istemiştim..

Yorum bağlantısı
SELAMİ AKTAŞLI

Ferdi bey  Roadstar Rd-9110n benım kendı aracımda kullandığım cıhaz cercevede herhangı bır ıslem yapmadan montaj yaptık cerceve falan degıstırmeye gerek kalmadı yanlarda bıraz acıklık kaldı o kadar.Direksiyon kumandası ıcınde ayrı bir modul takılıyor.Onuda yarın takıp calıstırcam.Ben memnunum üründen .

Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

Ferdi bey  Roadstar Rd-9110n benım kendı aracımda kullandığım cıhaz cercevede herhangı bır ıslem yapmadan montaj yaptık cerceve falan degıstırmeye gerek kalmadı yanlarda bıraz acıklık kaldı o kadar.Direksiyon kumandası ıcınde ayrı bir modul takılıyor.Onuda yarın takıp calıstırcam.Ben memnunum üründen .

direksiyon kumandasının takılması sonrasında da yorumunuzu bekliyorum hocam. teşekkürler..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...
Serdar Dogru

S.a araniza yeni katıldım 2004 focusum var double teyip önereceğiniz marka varmı çerçeve sorunu çıkarmayacak donma felan yapmayacak bir cihaz arıyorum yardım ederseniz çok sevinirim ıyi geceler kaç gündür araştırıyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 14.10.2017 at 00:47, Serdar Dogru yazdı:

S.a araniza yeni katıldım 2004 focusum var double teyip önereceğiniz marka varmı çerçeve sorunu çıkarmayacak donma felan yapmayacak bir cihaz arıyorum yardım ederseniz çok sevinirim ıyi geceler kaç gündür araştırıyorum

Focus1'e kesip biçmeden uyabilecek tek teyp blaupunk mp3 modelidir.. 

Forumda bir tane satılık vardı.. 

teyp_blau_1.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Ünal1987

Slm arkadaşlar benim99 ambiente aracıma innova marka double teyp taktirdim  çerçeveyi biraz yontma yaptı  bi sıkıntı yok etrafinida düzeltme yapınca resim atarım fikirlerinizi al cam saygılarımla 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...