İçeriğe Yönlendir

Bir Garip Vespa Hikayesi...

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Eveeeet gelelim  motör macerama......

yola  baktımki bodoslama dalacağım ortadan ayaklarımı yere koyuverdim bizim tırtıl bıraktı gitti beni hele birde dümdüz gidişi vardıki anlatamam.... Ben sırt üstü oturdum kaldım asfalta.bizim tırtıl sol ön kapıdan daldı arabaya.....

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, Allah korumuş.

Bu sırt üstü oturma pozisyonunu çok anlayamadım ama :unsure2: sorun yoktur inşallah.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Şahin'im sana geçmiş olsun olmasına da o kadının eşine daha büyük geçmiş olsun. Geçmez ama işte, temenni... :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi ya  benim eşim sadece geçenyıl 21 tane kaza yaptı :shok:  bu sene hiç bir sigorta şirketine sigorta yaptıramadım. :shok: ...bu sene 9. kazası  ben yanmayayımda kim yansın abi.... deyince  ulen ucuz atlatmışım dedim kendi kendime....Verilmiş sadakam varmış......

Ooo haa... 

Düşman başına... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Eveeeet gelelim  motör macerama......

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Abi ya  benim eşim sadece geçenyıl 21 tane kaza yaptı :shok:  bu sene hiç bir sigorta şirketine sigorta yaptıramadım. :shok: ...bu sene 9. kazası  ben yanmayayımda kim yansın abi.... deyince  ulen ucuz atlatmışım dedim kendi kendime....Verilmiş sadakam varmış......

Şaka gibi…..hem hayırlı olsun, hem de geçmiş olsun... nazarı çıkmış, inşallah bundan sonra o tip süsürcülerden uzak,  kazasız belasız  kullanır , keyfine bakarsın: Benim de aşık olduğum motorlardan. Bir kaç tane takibe aldığım motor var  temizleri 4bin 6bin arası gidiyor. Temiz kalbinin karşılığını almışsın.

Takip ettiklerimden yayın da olanlar...http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-vespa-1993-model-ozel-tasarim-vespa-px-150-motor-211283743/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-vespa-samanlikta-degil-buroda-sakladik-gercek-italyan-207232594/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

:nazar: Komserim geçmiş olsun.

Lokman abi şu "Motosikletleri Fark Edin" yazısını kırmızı yapsın Mod.arkadaşlar.  :good1:

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çok geçmiş olsun, ya birde böyle gitseydin, gerçi birşey hissetmezdin, direk yarar geçerdin, kadına yazık olurdu...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tuncay Küçük

Eveeeet gelelim motör macerama......

Dün akşam birazcık turlama amacıyla çıktım evden atladım atıma pardon vespa ma :D taktım kaskımı, vurdum kendimi yollara. Bir iki üçüncü vites tırıl tırıl gidiyorum....kırmızı ışık yanıyor bekliyorum tın tını tın tını tın tını..... yeşil yanıyor önümde bir bir araba yakın takip etmeyeyim diye birinci fitesde gidiyorum ki arayı açsın...... biraz ara açıldıki sol cenapta dikine yola girmeye çalışan , aynı zamanda telefonla konuşan , aynı zamanda arabanın ön koltuğundaki çoçuğuyla uğraşan ( ki nasıl beceriyor bilmiyorum.) bayan şoförü farkettim :nea: ben onu farkettimde o beni farketmedi önümdeki araba geçer geçmez daldı yola baktımki bodoslama dalacağım ortadan ayaklarımı yere koyuverdim bizim tırtıl bıraktı gitti beni hele birde dümdüz gidişi vardıki anlatamam.... Ben sırt üstü oturdum kaldım asfalta.bizim tırtıl sol ön kapıdan daldı arabaya.....

Bayan panik bir şekilde indi ^^ çok afedersiniz görmedim sizi iyimisiniz dedi..... :unsure2:

Benden cevap......

Hamfendi hadi motörümün farını görmediniz ,kornayıda duymadınız, motörüm göççücük bişey onuda görmediniz ona da eyvallah. Benim boyum 1,90 kilom 90 beni nasıl görmediniz o na şaşırdım.... [emoji3]

Bayan of konumuna geçti......

Bakın hamfendi dedim.... Hem araç kullanıyorsunuz hem telefonla konuşuyorsunuz sinyal vermeden yola çıkıyorsunuz, 5 yaşındaki çocuğunuzu ön koltukta taşıyorsunuz daha saymamı istermisiniz, Ve tabi sonucunda kaza yapmanız kaçınılmaz oluyor......

O ara trafik ekibi geldi....Devrem bir şeyin varmı dedi yok dedim.....baktımki tırtılda da ufak bir çizik harıcinda bir şey yok.....

Durumu polis arkadaşlara anlattım.....

6 ayrı maddeden cezai işlem uygulanıp sigortasının olmaması nedeni ile araç trafikten men edildi.......

Tabiki bu olay akabinde bayanın eşide olay yerine geldi ve bayana bağırıp çağırmaya başladı.....

Ne oluyor kardeşim dedim olur böyle şeyler ufak bir kaza allah daha beterinden korusun dedim....

Adamdan öyle bir cevap geldiki..

Abi ya benim eşim sadece geçenyıl 21 tane kaza yaptı :shok: bu sene hiç bir sigorta şirketine sigorta yaptıramadım. :shok: ...bu sene 9. kazası ben yanmayayımda kim yansın abi.... deyince ulen ucuz atlatmışım dedim kendi kendime....Verilmiş sadakam varmış......

Mersinde kelle koltukta geziyoz[emoji27] [emoji27]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...