İçeriğe Yönlendir

2015 Polo 1.0 Motor Sarsıntısı Hk.

Fikri Keleş

Recommended Posts

Fikri Keleş

Selam dostlar.

Şu sıralar 1.0 polo trendline kullanıyorum.araçta vites değişimlerinde(sadece yükseltirken)debriyajdan ayağımı her çektiğimde vuruntu sesi geliyor.Sanki şanzıman yada motor kulağında boşluk var gibi.Araç sıfır alındı ve daha 3bin km de.Motor rolantide çalışırken aşağıdaki sallantı normal midir?

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

acaip bir titireşim bu

motor kulağı mı gevşek acaba,ben sıksam mı diye düşündüm,ama ellemedim :unsure2:

tarihinde Fikri KELEŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

servise gidilecek,anlaşıldı.sonucu buradan paylaşırım o zaman

Yorum bağlantısı

Selam dostlar.

Şu sıralar 1.0 polo trendline kullanıyorum.araçta vites değişimlerinde(sadece yükseltirken)debriyajdan ayağımı her çektiğimde vuruntu sesi geliyor.Sanki şanzıman yada motor kulağında boşluk var gibi.Araç sıfır alındı ve daha 3bin km de.Motor rolantide çalışırken aşağıdaki sallantı normal midir?

...

Fikri abi,

Konun uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Fikri abi,

Konun uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

:good1:

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Araç üç silindirlİ olduğu için Normalden Fazla titreşim olduğu ve bunu bu şekilde engellediği için böyle ve normalmiş sorun yok yani diğer türlü tüm Sarsıntı kabine ulaşırmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Akın Özkul

Konu üzerinden bayağı bir süre geçmiş olmasına rağmen paylaşmak istedim 3silindir olduğu için motor vibrasyonu normal

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bu arabadan 4 gün kullandım. HAfif sarsıntı var ama bu huyu arabanın.

motor çok başarılı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sonrasında ben de binme fırsatı yakalamıştım. gerçekten garip bir huymuş sarsıntılı olması.... alışkın değiliz sanırım

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ümit Volkan Durmaz

her güzelin bir kusuru vardır.  :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...