İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Aracıma Double Din Taktırdım.

ferdi yuksel

Recommended Posts

ferdi yuksel

Merhaba,

En sonunda double din teyp alıp aracıma taktırdım. (Aldığım teyp linki aşağıda)

Birçok söylenen şey vardı kafam karışmıştı ama iyi bir ustaya denk gelince 10 numara montajı ile birlikte arka görüş kamerası dahil kullanmaya başladım.

Tek sorun direksiyon kumandası çalışmadı. (Ona da sağlık olsun diyorum)

Farklı bir çerçeve almanıza gerek yok. Aynı çerçevesi üzerinde biraz iç kenar kısımları traşlanarak yerine oturtuldu.

http://www.hepsiburada.com/roadstar-rd-9110n-navigasyonlu-multimedya-sistem-p-OTROADSTARRD9110N?productId=otroadstarrd9110n&categoryId=60001687

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Direksiyon kumandasi icin bi ara parca takiliyor. Arastirma yaptinizmi?

Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

Güle güle kullanın.

Araç üzerinde ki resimleri de görmek isteriz

Teşekkürler, resimleri en kısa sürede paylaşacağım.

Direksiyon kumandasi icin bi ara parca takiliyor. Arastirma yaptinizmi?

Bu konu ile ilgili pek araştırma yapmadım.

Birebir benim taktırdığım modele uygulanmışının çalıştırıldığını (aparat ya da direkt) görürsem, düşünebilirim. 

Güle güle kullanın fiyatı uygunmuş...

Teşekkür ediyorum, sağolun,

fiyatına göre kullanışlı da bir cihaz.

Hayırlı olsun kumandaya işlem yaparak uygun hale getiriliyor.

Teşekkürler bilgilendirme için, dediğim gibi; birebir benim taktırdığım modele uygulanmışının çalıştırıldığını (aparat ya da direkt) görürsem, düşünebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turgay Karaca

Hayirli olsun gule gule kullanin. Bende ayni cihazdan dusunuyorum cuma gunu cankayada ayni cihaz icin 390tl fiyat veren bir yer vardi insallah bu ay taktiricam bende.

Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

Hayirli olsun gule gule kullanin. Bende ayni cihazdan dusunuyorum cuma gunu cankayada ayni cihaz icin 390tl fiyat veren bir yer vardi insallah bu ay taktiricam bende.

Fiyatı iyimiş, Size tavsiyem taktırmışken geri görüş kamerasını da taktırın. Ben taktırdığıma memnunum, taktırmasaydım aklım kalacaktı  :biggrin:

Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

Arkadaşlar merhaba,

2 resim ekliyorum. işçilik iyi. çok memnun kaldım. çerçevenizi değiştirmeden double teype geçebilirsiniz.  :nazar:

ME4yMM.jpg

rQvVGP.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enver Sedat Çetinkaya

Arkadaşlar merhaba,

2 resim ekliyorum. işçilik iyi. çok memnun kaldım. çerçevenizi değiştirmeden double teype geçebilirsiniz.  :nazar:

ME4yMM.jpg

rQvVGP.jpg

abi sa bnde aynısını almayı dusunuyorum da nasıl memnunmusun navigasyon u nasıl

Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

abi sa bnde aynısını almayı dusunuyorum da nasıl memnunmusun navigasyon u nasıl

Çok memnunum, zaten İGO kullanılmış navi programı olarak. 10 numara 5 yıldız.

dokunmatiği de beklediğimden çok daha iyi.

piyasadaki aynı işlevi gören benzerlerine göre fiyatı çok uygun ve kullanışlı, tavsiye ederim. :nazar: 

;)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
berkay aydın

Merhaba,

En sonunda double din teyp alıp aracıma taktırdım. (Aldığım teyp linki aşağıda)

Birçok söylenen şey vardı kafam karışmıştı ama iyi bir ustaya denk gelince 10 numara montajı ile birlikte arka görüş kamerası dahil kullanmaya başladım.

Tek sorun direksiyon kumandası çalışmadı. (Ona da sağlık olsun diyorum)

Farklı bir çerçeve almanıza gerek yok. Aynı çerçevesi üzerinde biraz iç kenar kısımları traşlanarak yerine oturtuldu.

http://www.hepsiburada.com/roadstar-rd-9110n-navigasyonlu-multimedya-sistem-p-OTROADSTARRD9110N?productId=otroadstarrd9110n&categoryId=60001687

guzel olmus. peki bu teypler focus mk1lere uyurmu konsla cerceyle yoksa islem yapmak gerekiyor mu http://www.hepsiburada.com/roadstar-rd-8200n-dvd-navigasyonlu-usb-sd-multimedya-pm-otaytrd8200n

Yorum bağlantısı
ferdi yuksel

Merhaba Berkay bey,

Benim aldığım teyp 6.2 inç'ti. boyutlarına bakarsanız uyacağını düşünüyorum.

Benim aracım 2004 model ford focus hatcback. çerçeve değiştirmeye gerek kalmadan halletti usta.

Bu bilgilere göre değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

Selamlar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
berkay aydın

Merhaba Berkay bey,

Benim aldığım teyp 6.2 inç'ti. boyutlarına bakarsanız uyacağını düşünüyorum.

Benim aracım 2004 model ford focus hatcback. çerçeve değiştirmeye gerek kalmadan halletti usta.

Bu bilgilere göre değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

Selamlar..

Benim istedigim iste 6.0 inc benim merakim cerceve ile tadilat gerekmeden oturtulabilir mi ?

Saygilarla...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Murat Tamboğa

Hocam merhaba teybin yanlarındaki boşlukları nasıl kapattınız kutu içeriğinde bi aparat çıkıyomu onun için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
ferdi yuksel

Hayırlı olsun

Teşekkürler arkadaşım..

Hocam merhaba teybin yanlarındaki boşlukları nasıl kapattınız kutu içeriğinde bi aparat çıkıyomu onun için

Kutu içeriğinde 2 tane aparat çıkıyor fakat aparatların biri ince normal teyp'ler için diğeri de kalın olduğundan uymuyor. Dediğim gibi usta yanlara 0.5 mm kalınlığında 2 plastik parça ile sağ ve soldaki boşlukları kapattı. üst ve alttan tam oturuyor zaten.. Kolay gelsin.. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alaattin Çakıroğlu

Turgay bey cihaz sıfırmı sıfırsa bende almak istiyorum adres verebilir misiniz? 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Boga

merhaba, bende mediamarktten direksyon kumandası uyumlu denildiği için rd 9115n aldım ve kendim montajladım. direkson kumandasını aktifleştiremedim. iyi bir elektronikçi bulup 25 tlye hallettim adanada çok şükür. yaptığı işlemse teybin arkasındaki keygnd yi şaseye keyb yi teybin yeşil kablosuna ? buna anlam veremedim. key1 yıda orjinal teybin arkasındaki 2 kalolu ince soketteki kablolardan birine bağladı söktü diğerine bağladı sonra programladı ve sorunsuz çalışıyor şuanda. biraz uğraşın yaparsınız. 

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

aynı ürünü ben bir yıldır kullanıyorum sorunsuz çıktı teybin yanlarında kalan boşluklara eski silecek lastiği kesip koyabilirsiniz ben öyle yapmıştım direksiyon kumandası da çok kolay bir şekilde aktif hale getiriliyor.

Yorum bağlantısı
Emre Sümbül

Selamun aleykum ne taktirdiniz butcem biraz kisitli marka ve resim atar.misiniz araniza yeni katildim buarada

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur Boga

dostum o üstündeki yazıları sentetik tiner ile sil, çok daha hoş duruyor.  ;)

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Emin Onuk

rd9115n aldım bende 04 focus hb aracıma ama direksiyon kumandasını yapamadık. yrdımcı olacak birisi varsa numarasını verebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Halil ibrahim Oruc

guzel oturmus teyp hayirli olsun fakat gri dis kenarlar yuzunden teybin yanindaki bosluklar goze daha kolay carpiyor. sana tavsiyem kendi uyguladigim amator vinyl kaplama   sendeki teyp ile full siyah konsol nede hos dururFB_IMG_1486551139639.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...