İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Trend Sis Farı Aktifleştirme

Murat Balıkçı

Recommended Posts

Tuna İşgören

Ne yetkili servise ne özel servise anlatamıyorum bilen lütfen bana anlatsın herkes olmaz deyip çıkıyor benim aracım trend sisfarı düğmesi sembolü yok ustalar anahtar boş diyor

Aracin acilacak ozellik menusune girsinler sis fari sınırsız yapsınlar sonra düğmeye bassinlar bakalim dolumu boşmu :) benim dugmede sembol yok ama suanda calisiyor. İşgüzarlik yapmasinlar

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Kadir Özdemir
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba bende sis farını aldım şuan bagajda geziyo taktırcam ne yapmam gerekiyo bana bi anlatabilecek olan varsa çok teşekkür ederim daha önce arka sis farlarından kablo çekilicek gibi bişey okumuştum o yüzden soruyorum.

tarihinde Kadir Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir

Bugün muğla helvacıoğlu servisine gittim 150tl artı kdv ye sis farının ortasındaki tuşta çalışıyorsa yaparız dedi olmazsa yeni anahtar takarız 600 civarı olur dediler.

Yorum bağlantısı
Serhat Mirkelam

Gerçekten herkes insanlıktan falan çıkmıs, bu işleme 200 lira değil 50 lira istemek ahlaki değerleri hiçe saymak... Müslüman ülke ama sadece lafta, din iman kul hakkı ve maneviyat sıfır. Paradan baska ısı yok mılletın...

Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir
On 21.03.2017 at 02:10, Serhat Mirkelam yazdı:

Gerçekten herkes insanlıktan falan çıkmıs, bu işleme 200 lira değil 50 lira istemek ahlaki değerleri hiçe saymak... Müslüman ülke ama sadece lafta, din iman kul hakkı ve maneviyat sıfır. Paradan baska ısı yok mılletın...

Bende serviste yaptırmıyacağım bu işlemi elektrikçide yaptırabilirmiyim yapmam gereken farklı bir işlem varmı sis farının ortasındaki boş tuşa bağlantı yaptırabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...