İçeriğe Yönlendir

Ferrari, Porsche V.s Pistte Kiralama

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Sanırım geçen sene internette görmüştüm ferrari, porsche gibi lüks spor araçları pistte 3-4 tur ücreti karşılığında kullandıran bir şirket vardı şimdi bulamıyorum adını da hatırlayamıyorum bilgisi olan yada hatırlayan varmı acaba?

Edit: Konuyu da yanlış yere açtım kusuruma bakmayın  :flowers:

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

ben de tam aynı şeyi yazıcaktım bbı rent a car diye bir firma ,ama pek ulaşabilen yokmuş :)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

istanbul parkta 6000 dolar karşılığında porsche etkinliği yapılmıştı bütün gün boyunca eğitmenler ile birlikte ileri sürüş ve pistte sürüş eğitimi alıyosunuz biraz tuzlu ama gayet güzel :)

Yorum bağlantısı

istanbul parkta 6000 dolar karşılığında porsche etkinliği yapılmıştı bütün gün boyunca eğitmenler ile birlikte ileri sürüş ve pistte sürüş eğitimi alıyosunuz biraz tuzlu ama gayet güzel :)

ek olarak daha ucuz paketleri de var :) 

Yorum bağlantısı

Bir sıfır eksik okumuşum,oruçtan olsa gerek  :biggrin:

Tamda bedava yazacaktım  :D

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Bir sıfır eksik okumuşum,oruçtan olsa gerek :biggrin:

Tamda bedava yazacaktım :D

[emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bir kez atlantiği geçen geri gelse de orda kalsa da mutlu olamaz. diye bir söz var.

Bu mesele de bence aynı şekilde gereksiz ve tehlikeli huzur kaçırıcı. kiraladın kullandın. sonra hep canın onu isteyecek, kıyas yapacaksın, mevcut arabamızla şimdi gazlıyoruz hoşumuza gidiyor, o zaman gitmeyecek.. fena...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

bir arkadaşımın Lamborghini'si vardı :) 1-2-5-10 sefer İstanbul Eskişehir arası geldik gittik çok gereksiz abi bence stresten sürekli avuçlarım terliyor belli bir süreden sonra iş bilgisayar oyununa dönüyor sürekli öndeki arabaları geçiyorsun geçiyorsun geçiyorsun yanına kimse yanaşamıyor heyecanı yok herkesi yine geçiyorsun..

ivmelenmeden boynun ve belin ağrıyor stresten başın..sürat 220-230'a düşüyor niye yavaşladık demeye başlıyorsun kendi kendine :D

yavaş gitmek süper bence..hiç sevmiyorum o tarz arabaları.. :blush:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı

Sanırım geçen sene internette görmüştüm ferrari, porsche gibi lüks spor araçları pistte 3-4 tur ücreti karşılığında kullandıran bir şirket vardı şimdi bulamıyorum adını da hatırlayamıyorum bilgisi olan yada hatırlayan varmı acaba?

Edit: Konuyu da yanlış yere açtım kusuruma bakmayın  :flowers:

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı

6000 dolarsa iyimiş bende birşey sanmıştım  :D  :D

Bir kez atlantiği geçen geri gelse de orda kalsa da mutlu olamaz. diye bir söz var.

Bu mesele de bence aynı şekilde gereksiz ve tehlikeli huzur kaçırıcı. kiraladın kullandın. sonra hep canın onu isteyecek, kıyas yapacaksın, mevcut arabamızla şimdi gazlıyoruz hoşumuza gidiyor, o zaman gitmeyecek.. fena...

Buda doğru bir bakış açısı haklısınız 

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Hafta sonu mersinde yakın arkadaşımın düğünü vardı, kendi aracını gelin arabası yaptı beni de şoför :) . Araç  2012 BMW 3.20 dizel otomatik çift turbo. düğün günü ve ertesi gün havaalanına götür getir 300 km falan kullandım. Kendi  Aracımdan soğudum gerçekten:D Dediğinize katılıyorum :)

150 ile giderken devir saati 2200 civarında yanlışlıkla azcık gaza bas anında 200. Diğer arabaları düşünemiyorum bile. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

En güzel yorumu Çağlar abi yapacaktır. Bir zamanlar kiralamıştı  :D

Kar modunda ferrari keyfi  :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

En güzel yorumu Çağlar abi yapacaktır. Bir zamanlar kiralamıştı  :D

adam iyi para kazandı biz de sazan gibi atladık herkesi esnaf sandık... bir daha asla

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cupra ile piste girdim, sonra kangoo ile. Bir kere daha aşık oldum kango ya
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kango modunda mı ?   :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Servet Abi, bahsettigin Cupra pisti 4 dk da donebilen beyaz taka mi, hani Suha Çakmaktaş in dizel fiesta sinin 2:45 sn dondugu pisti zor tamamlayan????

sovan vaaa domtizz vaaaa

O suvan ve tomotizler kupra nin ayagina yapisti zahir, 4 dk da Istanbul Parki bisikletle donerim ben... Keza bu motorlu vasita hemi???

Esp sönmedi hiç bi virajda cupranın. Şöferi acemiydi sanırsam

Şöfer hem acemi hem yaşı geçkin emekli bir dedemizdi sanirsam, arabada biberon motor 1400cc eh normal tabi 4 dk. Şükür rabbime acemi beyefendi tamamlamis yine de kolestrol şeker ülser tavan yapmadan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

maharet aynısını -80 ps ile abs siz yapabilmekte. otoparktan dışarı çıkmaayan yengeçler var dediler doğru mudur?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

maharet aynısını -80 ps ile abs siz yapabilmekte. otoparktan dışarı çıkmaayan yengeçler var dediler doğru mudur?

Yan cebeci yan geliyom, dooru valla Çaglar Abi otopark default geliyor bende cikarana aşkolsun.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...