İçeriğe Yönlendir

Fiorino - Aracıma Sürtmüşler

Mahmut Yavaşlar

Recommended Posts

Mahmut Yavaşlar
IMG_20150623_161140.jpg

IMG_20150623_161134.jpg

Büyük bir şey değil ama yinede belli oluyor.Pasta cila ile kapatabilir miyiz acaba?

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun,pasta ile bu işi halledersiniz fakat biraz siyahlıklar gözükebilir,onlarada rutüş yaparak yok edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hakan'ın dediği gibi pasta çok büyük bölümü halleder ancak siyahlıklar kalır onlardan kaportacınızdan rütuş yaparsınız rahat rahat binmeye devam edersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kansu

Bunu boyacı halleder azmış allahtan geçmiş olsun. Kasko varsa mini onarım da olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tampon köşeleri çizik olmayan araba, araba  değildir :p 

Geçmiş olsun,klasik park manevrası çiziği, bolcana olur. En büyüğü bu olsun

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Geçmiş olsun kolayca halledilebilir, siz birde İstanbul'u görün, adamın komşusu vurup gidiyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Geçmiş olsun,pasta ile bu işi halledersiniz fakat biraz siyahlıklar gözükebilir,onlarada rutüş yaparak yok edebilirsiniz.

+1 Hakan abi olayi bitirmis :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mahmut Yavaşlar

Herkese teşekkür ederim. Sizler cevap yazmışsınız ben yazamadım kusura bakmayın. Rötuş ve pasta ile hallolur dediler ama daha bir şey yaptırmadım sarı boyasını bile silmedim öyle duruyor.

Bir şey sormak istiyorum belki yaşayan olmuştur. 2. viteste bayıltıp gazlasam normal motor gibi tepki veriyor ama 3 viteste aynı 2. vites gibi arada çok kısa süreli olmak üzere 3. viteste de duyuyorum ama genelde 4. vitesle başlıyor gaza basarken bir cızırtı şeklinde ses,  gaz pedalına ne kadar yüklenirsem seste o kadar artıyor ama ayağımı çektiğim anda kesiliyor,hafifçe basmaya başlasam tekrar cızır cızır ötmeye başlıyor..Camlar açıkken ses çok rahat duyuluyor, sürekli bitmek tükenmeyen bir ses ama nereden geldiğini anlayamadık.Bayılma, tekleme gibi bir şey de değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...