İçeriğe Yönlendir

Mondeoma Hangi Marka Tüp Taktırsam

Abdullah Cündübey

Recommended Posts

Mustafa Serhat

İsa hocam bendede aynı araba var, Romano taktırdım ustamin tavsiyesiydi. Enjektör hızı bizim için önemli diye öğrendin yanlış hatırlamıyorsam en düşük hız Romano da. Mutlaka araştır derim. Eylülde aldım 15 bin km oldu, iyi gezerim :) Çok şükür herhangi bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Aradım Denizlideki prins bayisini, prins için 2.350 romano için 2.000 fiyat verdi. zaten açıkçası buradaki brc bayii çok hoşuma gitmiyor, sanki baştan savma iş yapıyorlar gibime geliyor, bundan önceki aracımda brc vardı da, bi kaç kere gitmiştim, tabi bu kişisel görüşüm. :unsure2:  

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İsa Acar

İş yerinden bir abimiz ile prins silverline taktırmaya karar verdik, 2.200,00 TL. kredi kartına taksit şeklinde. Hatta onun arabası şu an montajda, ben cumartesi gidip taktıracağım. Tüm gün sanayide olacağım, montaj aşamalarını http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/278596-en-sonunda-mondeo/arabamın sayfasında paylaşırım.

Saygılarımla..   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

hayırlı uğurlu olsun isa abi

Teşekkür ederim Ali kardeşim, sağ olasın ;)

Eğer mesleğini yanlış anlamadıysam, lpg sonrası işlemler için bir kaç şey sorabilir miyim?

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim Ali kardeşim, sağ olasın ;)

Eğer mesleğini yanlış anlamadıysam, lpg sonrası işlemler için bir kaç şey sorabilir miyim?

Saygılarımla...

abi o işleri bilmiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

abi o işleri bilmiyorum :)

Meslekte "Yasal Takip" yazıyordu az önce, ondan şey etmiştim   :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

İş yerinden bir abimiz ile prins silverline taktırmaya karar verdik, 2.200,00 TL. kredi kartına taksit şeklinde. Hatta onun arabası şu an montajda, ben cumartesi gidip taktıracağım. Tüm gün sanayide olacağım, montaj aşamalarını http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/278596-en-sonunda-mondeo/arabamın sayfasında paylaşırım.

Saygılarımla..

Hocam hangi brcye gittiğinizi sorabilir miyim. Bende denizlide taktırdım şuandan tüpdende işçiliklerinden de memnunum.
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Köseoğlu Kırlıoğlu BRC. Ben kötü demiyorum zaten fakat, içime sinmedi tam olarak, herkes her işi yapıyor gibi, her zaman kurumsallıktan yanayım ama ülkemizin daha çok yol alması lazım  :blush:

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Kapalı tip enjektör olmasın derim mesela atiker mimgas akl aldesa gibi niye diye sorarsanızda tamir bakım maliyetleri bana daha mantıklı geliyor. Genelde enjektör hatalarında bu valtek tipi enjektörler büyük bir avantaj bu işle uğraştığım için diye söylemiyorum yinede siz araştırın derim.

Saygılar sevgiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Prinste karar kıldık artık, hayırlısı diyelim... ;)

dizel kullana kullana yüksek devir çevirmesini özledim şöyle bi 5'ten 3'e 5500 devir of of.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
55ee437ed5726f77fbb5aa3651c6f61e.jpgben 6 ay önce atiker gold taktırmıştım, enjektör ler romano imiş faturada gördüm bana ilginç geldi, gold serisinde hepsi böylemi acaba.
Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)

dizel kullana kullana yüksek devir çevirmesini özledim şöyle bi 5'ten 3'e 5500 devir of of.

Kısa süreli kulağa hoş gelse de uzun yolda devirin 2500 de durması, tüketimi düşündürmesi açısından daha hoş bence :)

Saygılarımla... 

ben 6 ay önce atiker gold taktırmıştım, enjektör ler romano imiş faturada gördüm bana ilginç geldi, gold serisinde hepsi böylemi acaba.

prins de toplama, enjektör farklı, şamandra ve tank farklı, o kadar para ver toplama malzeme kullan :D  

Saygılarımla...

tarihinde İsa ACAR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Kısa süreli kulağa hoş gelse de uzun yolda devirin 2500 de durması, tüketimi düşündürmesi açısından daha hoş bence :)

Saygılarımla...

5500 devirde sürekli gidecek adama akıl hastanesinin yolunu göstermek gerekir. Kısa süreli gazlamalarda demek istemiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

5500 devirde sürekli gidecek adama akıl hastanesinin yolunu göstermek gerekir. Kısa süreli gazlamalarda demek istemiştim.

Sonuna bi gülücük atsaydın keşke mesajının, yoksa bana kızdığını düşünürüm ;)

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...