İçeriğe Yönlendir

Explorer - 5,0 V8 Alternatif Buji

Murat Korumaz

Recommended Posts

Murat Korumaz

selamlar lpg ve cng için bujiler çıkmış bir kaç yeri aradım ama yardımcı olabilen çıkmadı  3 farklı bosch car service aradım cevap alamadım  ben aracımda AWSF32PP buji kulanıyordum ama arastırınca aslında pp degil ee oldugunu ogrendim benım aracım her yag deyişiminde yeni buji istiyor öncelikle pp çift platinyum demek miş   ee ne demek onuda bulamadım ayrıca 3 yada 4 yag deyişimi kablolarımda ölüyor deyişmek zorunda kalıyorum  normal mi ?

sizden ricam bilgisi olan varsa yada demiş olan kulanılacak uyumlu buji marka ve modelini soylerseniz sevinirim 

Yorum bağlantısı
Murat Korumaz

bosch car service maslak la goruşme imkanım oldu verilen parca numaraları 229775 tc de yok  103333 nolu bujı de türkiye de yok hem AWSF32PP  olarak aradık muadil buji gözükse de türkiye stoklarında yok ve hiç girmemiş  1999 explorer 5.0 v8 olarak aracı bulduk sistemden orda cıkan parca numarası da türkiyede yok stoklara hiç girmemiş  sonuç olarak bosch türkiye de ford explorer için buji stoklarda yok 

uymlu olan bosch buji HR8DPX   lpg ve cng için  sanırım ebay yada alıbaba dışında bulma şansıda yok 

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
İ. Halil Koç

Bujileri geçen hafta değiştirdim temin etmemde hiç sıkıntı olmadı 250 lira v8 platınyum buji motorcraft

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...