İçeriğe Yönlendir

Mercedes W203 Elektrikli Koltuk Başlığı Problemi Çözümü

Furkan Avcı

Recommended Posts

Bu ney yahu, sürekli tamir, şöyle baştan kontrol ettim, arabanın sağlam yeri yokmuş, Furkan baştan toplamış gibi  :D  :p

he ya mındar bu, fiesta ile ancak kafa kafaya takas ederiz. O da Furkan abinin hatrına 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bir tane daha var 2 yıldır beklettiğim :)

problemlerin çoğu elektronik aksamlarım zamanla yıpranmasından kaynaklı, bir çoğunu çoğu kullanıcı umursamaz ama ben her şey çalışır vaziyette olsun isitoyurm :D

Aynen kardeş, dün banada şirketten bir araba verdiler, yine pikap değişti, Ford Ranger Thunder, baktım sağı solu toz içinde, kapı pencere ön göğüs alayını söküp kendim temizledim, herşey faal oldu, sanayiye çektim alt takım motor vs. daldık, bende daldım duramadım tabiii  :D  yarında triger vs. değişecek, baktım klima açınca devir kendiliğinden artmıyor, usta böyle bunlar demezmi, bana yine iş düştü, usta(acaba) dedim, bu iş öyle değil....  kısaca aynı kafadayız, herşey faal olacak, o kadaaaaar  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet abi, senin "ahlaksız herif" yazmanı bekliyordum açıkçası :D

Adet yerini bulsun, ahlaksız herif :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Furkan Avcı

Elinize sağlık. Elektrikli kafalık gereksiz değil mi?  

Evren hocam bu mesajı cevaplamayı atlamışım. :)

Elektrikli başlık koltuk hafıza paketi ile birlikte çalışıyor, yani ben bindiğimde ki yükseklikle hanımın ayarladığı yükseklik farklı, tek tuşla kafalık konumunu buluyor.

El-cevap: hafıza paketi var ve gerekli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...