İçeriğe Yönlendir

Süper Bisiklet Kaskı ( 21$ ) 10 Günde Geldi Bol Resimli

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
24 hava delikli ve özellikle yol bisikletim için tercih ettiğim kask Jet hızıyla geldi ve herkese tavsiye ederim.

GErçekten kaliteli ve güzel malzeme + şık. 

Boyut olarak her büyüklüğe uygun.

Aynı Kask Türkiye'de minumum 100 tl 

Bana maliyeti 55 tl.

jX7Ntxu.jpg

Resimleri kendim çektim. Satış linkinde 6 farklı renk bulunmakta :

uiCAud8.jpgHEVdSCb.jpgxerTf7W.jpg2VCHflX.jpgOiG4ugU.jpgRykuvq5.jpgiizNFVc.jpgnyPyRku.jpghLmjNB9.jpgtJhqC8z.jpg3HgWazZ.jpgkf10Zbb.jpgkJgP0LB.jpgGNgeznP.jpgB5VGyQo.jpgyDozs4w.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Güzelmiş de Çin mallarından soğumasam, kendimce ufak bir boykota girmesem ben de düşünürdüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bu markayı iyi bilirim. Bu markanın bisikleti babamda vardı, yazlıkta kapının önünden kilitli olan bisikleti çaldılar. Adamlar bisikleti çalmak için uğraşmışlardı yani. Eğer marka olarak çizgilerini koruyorlarsa çok kaliteli bir markadır. Güzel günlerde, kazasız yolculuklarda kullanmanız dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Güzelmiş de Çin mallarından soğumasam, kendimce ufak bir boykota girmesem ben de düşünürdüm.

Sen şimdi kola'da içmiyorsundur :)

Bu arada Aliexpress'den ayakkabı sipariş verecekler 4 kere düşünsün, çünkü kaç çift olursa olsun, veya kaç dolar olursa olsun. yaklaşık 80 tl gümrük vergisi alınıyor haberiniz olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sen şimdi kola'da içmiyorsundur :)

Bu arada Aliexpress'den ayakkabı sipariş verecekler 4 kere düşünsün, çünkü kaç çift olursa olsun, veya kaç dolar olursa olsun. yaklaşık 80 tl gümrük vergisi alınıyor haberiniz olsun...

Aynen içmiyorum abi. Sigara da içmiyorum. Alkol de almıyorum. En kötü huylarım bunlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Aynen içmiyorum abi. Sigara da içmiyorum. Alkol de almıyorum. En kötü huylarım bunlar :)

:bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Hayırlı olsun gerçekten çok hızlı gelmiş.

Ben halen ışıklı kontak çerçevesi bekliyorum.

Sanki bana komple araba kargoluyorlar .

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...