İçeriğe Yönlendir

2014 Mitsubishi L200 4X4 Invite

Oğuzhan Demir

Recommended Posts

Oğuzhan Demir
(düzenlendi)

Öncelikle Merhabalar...

Araç şirket aracı, 14 Nisan'da 27700 km'de başlayan ilişkimiz şu anda 43250 km civarında. Teknik olarak 2.5 Lt dizel motoru 136 beygir ile 314 torka sahip ve boş ağırlığı 1965 kg civarında. Genelde 300 kg kadar yük ile geziyorum.

Kullanımı keyif veriyor, arazide başarılı. Yakıt olarak 100 km'de 9-10 lt arası geziniyorum, bazen ağır 4x4 modunda bazen klima açık ve sürekli tatlı sert bir kullanımdayım. Lastikleri fabrika çıkışı 205/80/16 görüntü olarak çok çelimsiz gösteriyor. Cam filmlerini geçen ay ben çektirdim bazen saatlerce güneş altında kaldığından arkalar 3 önler 1 numara.

Şehirde tek personel olarak 7/24 çalıştığımdan araçsız bir yere gitmem söz konusu dahi değil :)

Lafı çok uzattım resimlerle bitirelim;

j1Avmg.jpg

D6G8py.jpg

82X9Ad.jpg

E62zkD.jpg

B6GR3G.jpg

lr40mp.jpg

ZQnAmz.jpg

VXBgmR.jpg

v8yQrD.jpg

nmy5Za.jpg

Sis farı montajım 45. iletide...

tarihinde Oğuzhan Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 15
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Çok severim bu tür araçları .

En son foto olmasaydı size 4x4 araca gerek yokmuş derdim :) Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı

Sen aradığın aracı, araç da aradığı sahibini bulmuş. Şirket ve arazide dolaşan bir araç için bir hayli bakımlı ve ilgilenilmiş gözüküyor:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

:nazar: Kazasız belasız kullan inşallah Oğuzhan. İlk iş cross lastik almak.. Havası çok değişecek.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Maşallah, çalıştığım kurumda da bu araçlardan var. İlk kalkışta aracın burnunun şaha kalkması muhteşem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bu tip bir araba alıp, köyümke yerleşip avcılık yapasım var hep..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Son resim beni benden aldı :) Güle güle kullan.

Arazi tipi araçlara niye far yıkama koymazlar ki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Son resim nefis.

Son resim beni benden aldı :) Güle güle kullan.

Bunda gene Mercekli ve haricen uzun hüzme yapı var ya H4 olaydı. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bir kerede ben söyleyeyim.

Son resim harika  :D

Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

maşallah L200 ü oldum olası çok severim ve sınıfının en sağlam aracıdır taş gibidir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

güle güle kullan abi gerçekten güzel araç.kalkışları çok güzel olan bir araç.

askerlik yaptığım yerde arka bahçede dönüp durdum son gün böyle bir  araçla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hakikaten lastikler emanet gibi görünüyor, Bunlara lastik-jant kombinasyonu yapılmış olanları görüyorum bayağı heybetli görünüyorlar.

Allah kaza bela vermesin, hayırlı işler olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Öncelikle herkese çok teşekkürler.

Allah kaza bela göstermesin.. Epey yüksek :)

Amin. Lakin yükseklik az geliyor bize çoğu bölgedeki araçların alt koruma plastiğini kırıp atmışlar, ben bir iki sefer temizledim en az bir el arabası çamur çıktı.

Çok severim bu tür araçları .
En son foto olmasaydı size 4x4 araca gerek yokmuş derdim :) :)üle güle kullanın.

Araç güzel ama yetmediği zamanlar bile oluyor maalesef.

Sen aradığın aracı, araç da aradığı sahibini bulmuş. Şirket ve arazide dolaşan bir araç için bir hayli bakımlı ve ilgilenilmiş gözüküyor:)

Saygılarımla.

Teşekkürler güzel abim, daha 8 aylık Ankara'dan döndüğümden beri bende özen göstermeye çalışıyorum ama resimlerde net olmasa da kaputta ojelenmiş taş izleri arka kapakta bir kaç ufak çizik ezik var. Erzurum servisin dediğine göre bölgedeki en temiz olanı bu... 

Saygılar bizden...

:nazar: Kazasız belasız kullan inşallah Oğuzhan. İlk iş cross lastik almak.. Havası çok değişecek.

Amin abim. Benim olsa bir dakika düşünmem de şirket olunca elden bir şey gelmiyor. Muhtemelen böyle devam eder yoksa birde zincirleri değiştirmek gerekir.

Son resim beni benden aldı  Güle güle kullan.

Bak onu çok iyi dedin, sırf far yıkama için yanımda sürekli 5 lt su gezdiriyorum :) O hal ile 3 şehir gezdim görenler aracın hakkını vermişsin sakın yıkama dediler.

:nazar: buna güzel lastik lazım bf goodrich gibi

Çağlar abi keşke şirkette senin gibi bir yönetici olsa :) Gerçi geçenlerde firmaya ait bi 2010 model gördüm üzerinde 285 A/T lastik vardı. Araç bitik olsa da duruşu paha biçilemez. Bijon anahtarını kaptım aracı kaçırdılar :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yalandan iki çamur sürmüş sonrada ofroad yaptım diye dolanıyor kangoo bile yer bunu arazide :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Yalandan iki çamur sürmüş sonrada ofroad yaptım diye dolanıyor kangoo bile yer bunu arazide :D

:hohoho:  kangoo'yu ben çeker çıkartırım, orada bırakırım. Sabit durabilirse önünde saygı ile eğilirim  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kendine uygun bir alanda kullanılması ayrı bir zevkli olmalı.Hele o çamurlu çamurlu duruşu bir başka olmuş.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah Oğuzhan, kazasız belasız kullan kardeşim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Hep aklımda olan bi araç yakıtıda arazi için çokda değilmiş. Keşke benim olsaaa  :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aaaa benim pikabın temiz hali  :D  her akşam araba yıkamaktan bittim yahu, hele o alt taraf yokmu, kurumadan suyu bastın bastın....  :)

FvoXGCO.jpg

Hayırlı olsun kardeş, bunu böyle görüp otoyolda burun kıvıranlara tokadı basmanın zevkide paha biçilemez  :D yalnız lastikler harbi fena, 225 falan anca kurtarıyor, hatta sınır diyeyim vallahi...

:nazar:  :nazar:  :nazar:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Oğuzhan Demir

Tekrardan selamlar aracın lastiklerini bir kaç hafta önce 205/80/16 dan kışlıklara 235/70/16 olarak değiştirdim artık daha sağlam basıyoruz yere ve tabi görüntü daha güzel oldu. Yalnız ben bu lassaları pek sevmedim araba çok sert oldu eskiden önler 32 arkalar 42 iken araba çok güzel esniyordu şimdi taş gibi ama bakınca dersin lastikte hava yok.

Ayrıca bir kaç aydır kullandığım bir programın ekran görüntüsünü aldım detaylı yakıt bilgileri için. Kış sezonuna geçtiğimizden değerlerde baya bir artış bekliyorum, artık işe çıktığımda pek stop etmiyorum üşümemek için :)

zlZAj4.jpg

G27Ym3.jpg

yoWM6N.jpg

Jk9YZn.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...