İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Talisman

Emre Öğüt

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

ruh yok

hangi Fransız da ruh var ...ruh  farkını yakıttan  çıkaracağız...

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Böyle spor arabaya böyle direksiyon nasıl yakıştırıyorlar anlamıyorum :rolleyes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Gayet güzel olmuş ben beğendim ancak satış fiyatı önemli mesela gidipte xenon far olmayan 1.6tdi passat comfortline a 120.000 lira vereceğime böyle birşey alabilirim.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

tipi kaymış bir araç daha reno dan.tipi kayık olmayan bir araç üretemiyorlar bu fransızlarda

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Baktım, kapattım bir daha baktım ama tipinde bir kayıklık görmedim. Gayet güzel, vites topuzu VW gibi, iç dizaynı güzel, konsol Tesla'ya benzemiş, dokunmatik hoş durmuş. Güzel bir rakamla gelirse satılır da...

Önündeki amblem renault değilde vw olsaydı emin olun 10 kişiden 9 u beğenirdi zaten bence   :)

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Önündeki amblem renault değilde vw olsaydı emin olun 10 kişiden 9 u beğenirdi zaten bence   :)

3 aya sıra bekler olmadı sıfırından daha pahalıya satmaya çalışan vw sevicilerinden alırdı...

araba olmuşdaaa  daha ne olsun...arabadur bininulur...olmadı satilur... :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

[emoji23] [emoji23] doğru söze ne denir ki

Hatta şimdiden yazılmış 6 ay sıra bekleyenler bile cıkmıştı.

Kapı içleri benim ticari aracımdakiyle aynı sert plastikten olan meksika üretimi 80.000 liradan başlayan jettalarda da bu sıra varmı acaba :) 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

3 aya sıra bekler olmadı sıfırından daha pahalıya satmaya çalışan vw sevicilerinden alırdı...

araba olmuşdaaa  daha ne olsun...arabadur bininulur...olmadı satilur... :biggrin:

Hepside sorsan özel üretim zaten abi  :)

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Bana (Passat+Mondeo)/2 gibi geldi.

Aynı fikirdeyiz. Passat mı desem mondeo mu desem derken, senin yorumun isabetli olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hemen bi jetta formuna baktım geldim Haziran da yazılanlar Eylül de alacakmış [emoji23] .Hey yarabbim para yok diyoruz gerçek mi acaba ?

Kur farkıda yansıtırlar kapora verenlere :) 

Yorum bağlantısı

Tabii ki.Arabayı teslim ettiğindeki fiyat neyse o.İşine gelmezse alma kardeşim der adam.Çünki bilir ki dışarda bekleyen 1 ton adam var almak ićin.Bu iphone ile VW kuyruğunu anlamış değilim.

Vw hakikaten öyle arkadaşıma astra almadan önce hadi dedik pek ümidimiz yok ama bide golf bakalım adam nuh dedi peygamber demedi kuruş indirim yapmadı liste fiyatından arkamı döndüm ayakta bizi bekleyen 2 çift görünce haa dedim sebebi anlaşıldı maç kapısı gibi mübarek 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Geçen pazar plazaları geziyoruz.Ford a gittik bekçi var.Adam bize arabaları tanıtmaya çalışıyor.Bekçi bu adam satış elemanı falan değil.Ciddi söylüyorum Allah şahit.VW plaza ya gittik.Arabaların olduğu bölümde geziyoruz 3-4 kişi var camla bölünmüş yerde.Adamlar geldiğimizi gördü biri de kalkıp hayırdır neye geldiniz diyen yok.Benim abim Vw taraftarıdır.Babamla biz sinli kaflı halde cıkarken o garibim hala bir umut gelip bakacaklar diye bekliyor[emoji23] .

Ford daha samimi işte bekçiye; dayı bu focus en son kaça olur diyebilirsiniz mesela ama vw de o samimiyet ne gezer  :) Adamlar tınlamıyor bile insanları 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

92 sonata benzerı mersolar yollarda

pardon merc :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Latitude kaybettiği kanı bunla toplamayı planlıyor sanırım. Laguna gibi spor bir tasarımı mevcut. Hayırlısı diyelim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...