İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Talisman

Emre Öğüt

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

Resimlerde ve videoda daha güzel görünüyordu. Şovrumda o kadar çekici gelmedi bana.

Nerede Mondeo'nun heyecanı. Taraflı olabilirim tabiki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İlker Yüksel

Valla bu araç Mondeonun bu motor şanzumanı olduğu sürece her ay bir kaç kat daha fazla satar. Aracı test ettim gayette güzeldi. Eskiden Passatın rakibi Mondeo idi ancak objektif bakıldığında Passat ile Talisman iyi kapışır. Mondeonun bu motor ve şanzuman ile pek sanşı yok. 

Yorum bağlantısı
Alphan Salt

Herşey çok güzel tek eksiği panjurda VW arması yok.

Doğuş otomotiv politikasıyla satılırsa tutar ancak.

Araca yazılalım 6 ay sonra teslim edilsin ve 6 ay sonraki fiyattan alalım kur farkı ödeyelim.Ancak o zaman bir passat olabilir...

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aracı dün test ettik. Güzel Özellikler koymuşlar. Ancak ben beğenmedim. Arka koltuktaki deri şimdiden kendini salmış. Ön gögüsteki ekran be öyle evdeki tableti getirip koymuşlar gibi. Sinyal dönüş sesi inanılmaz başımı ağrıttı. İç kalite eskisinden iyi ama bir mondeo bir Passat değil. Düğmeler ve kontrol üniteleri tipik Reno kalitesi. Ve bu Aracın fulü 150 bin tl. Ve 4 ay sonraya sıra var diyor. Evet doğusun stratejisini uyguluyorlar. Araba reklamda daha heybetli duruyordu. Test etmeye benim eski mk5 mondeo ile gittik. Mondi sanki daha heybetli. Vites geçişlerinde ses geliyor. Kısaca bence aynen safran, laguna ve diğerleri gibi tarih sayfalarında yerini alacak bir araba. Ortalama Yakıt zorlamalarla birlikte 5.9 lt. Tipik güzel Reno motoru. Arka tekerler 3.5 cm Dönüyor mesala güzel bir özellik. Ilk kez bir renoyu test ettirecek Kadar'da güzel gözüktü Gözüme araba. Ama hepsi bu kadar. Bir müddet sonra görmekten göz alışınca sıradan gelecek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Aracı dün test ettik. Güzel Özellikler koymuşlar. Ancak ben beğenmedim. Arka koltuktaki deri şimdiden kendini salmış. Ön gögüsteki ekran be öyle evdeki tableti getirip koymuşlar gibi. Sinyal dönüş sesi inanılmaz başımı ağrıttı. İç kalite eskisinden iyi ama bir mondeo bir Passat değil. Düğmeler ve kontrol üniteleri tipik Reno kalitesi. Ve bu Aracın fulü 150 bin tl. Ve 4 ay sonraya sıra var diyor. Evet doğusun stratejisini uyguluyorlar. Araba reklamda daha heybetli duruyordu. Test etmeye benim eski mk5 mondeo ile gittik. Mondi sanki daha heybetli. Vites geçişlerinde ses geliyor. Kısaca bence aynen safran, laguna ve diğerleri gibi tarih sayfalarında yerini alacak bir araba. Ortalama Yakıt zorlamalarla birlikte 5.9 lt. Tipik güzel Reno motoru. Arka tekerler 3.5 cm Dönüyor mesala güzel bir özellik. Ilk kez bir renoyu test ettirecek Kadar'da güzel gözüktü Gözüme araba. Ama hepsi bu kadar. Bir müddet sonra görmekten göz alışınca sıradan gelecek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kesinlikle katılıyorum abi,fiyatını haketmeyen bir araç..O paraya Passatla aynı kalitede olan SuperB in 15 listelik opsiyonlu versiyonunu alabiliyorsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Bunu da beğendiremeyiz birçok kişiye şimdi nede olsa renault ya  :p

fiyat politikası yüzünden ben de beğenmem ama tasarıma laf yok :)

laguna coupe da çok güzel araba 

Yorum bağlantısı

fiyat politikası yüzünden ben de beğenmem ama tasarıma laf yok :)

laguna coupe da çok güzel araba 

Fiyatını geç zaten tasarım için diyorum bende :good1: , otomatik dizel clio 73 bin liraya satılıyor bu ülkede daha ne diyeyim  :nea:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...