İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Talisman

Emre Öğüt

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

talisman, tırtistanın baş oyunu  :D  reno gitsin oyun işine girsin  :p "fırsatıbuluncadarbeyivuranzevktendörtköşeolanadamsmayleyşeysi"

pic332870.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Araba Renault yapımı, illa kusur bulunmalı. Yoksa Ford olurdu :p

Kirpi kendi yavrusunu pamuğum diye severmiş buda aynı o hesap[emoji23]

Herkes Mercedes S klass a biniyormuşcasına yorum yapmakta[emoji38]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Evet ozellikle vw sahipleri trafikte de forumlarda da bmw7 serisine veya merco s serisine biniyormus gibi davraniyorlar. Hele birde highline opsiyonlu felan ise aman oncelik verin trafikte. :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kirpi kendi yavrusunu pamuğum diye severmiş buda aynı o hesap[emoji23]

Herkes Mercedes S klass a biniyormuşcasına yorum yapmakta[emoji38]

Mersoya gerek yok, konu reno ise hundai bile yeter, ne mersosu  :D  ki hundaiyi tercih ederim...

Konu Ford muda Merso havasında olalım ayrıca  :D  :p

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)

Mersoya gerek yok, konu reno ise hundai bile yeter, ne mersosu :D ki hundaiyi tercih ederim...

hyundai ile başlı başına kıyaslama yapılabilecek firma sayısı bir elin parmağını geçmez[emoji28] şimdi bu dediklerime hyundaiyi yumurta kasadan ibaret sananlar balıklama olarak atlayacaklardır ama herşeyi mantık çerçevesinde konuşabiliriz tabiiki[emoji41]

Artık markaların değil modellerin önemli olduğu bir zamanlayız bence bu araba 10 numara şuanda eleştirilebilecek bir noktasını göremiyorm ben

tarihinde emre öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hyundai ile başlı başına kıyaslama yapılabilecek firma sayısı bir elin parmağını geçmez[emoji28] şimdi bu dediklerime hyundaiyi yumurta kasadan ibaret sananlar balıklama olarak atlayacaklardır ama herşeyi mantık çerçevesinde konuşabiliriz tabiiki[emoji41]

Artık markaların değil modellerin önemli olduğu bir zamanlayız bence bu araba 10 numara şuanda eleştirilebilecek bir noktasını göremiyorm ben

10 numaramı, ruh yok (bana göre) tip yok, tabii şahsi düşüncem, para verip almam, reno almam hatta.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

10 numaramı, ruh yok (bana göre) tip yok, tabii şahsi düşüncem, para verip almam, reno almam hatta.

ruh yok nedir yani bir otomobil için ne ruhu bekleniyorki[emoji23]

Bu arabanın amblemi ford olsa idi burada neler yazılırdı tahmin edebiliyorum hatta bu araba ford olsa idi senin yazdıklarınıda tahmin edebiliyorum ali abi[emoji39][emoji2]

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

İsmini beğenmedim :i-ih:

İsmi nazar boncuğu, muska,kelebek, tılısım, büyü gibi anlamlara geliyormuş.Biraz arapça kökenli biraz da yunancadan alınma imiş. tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ruh yok nedir yani bir otomobil için ne ruhu bekleniyorki[emoji23]

Bu arabanın amblemi ford olsa idi burada neler yazılırdı tahmin edebiliyorum hatta bu araba ford olsa idi senin yazdıklarınıda tahmin edebiliyorum ali abi[emoji39][emoji2]

Ford olsa Fordu defterden silerdim, şuan Ford benim için sadece Mondeo ve Smax zaten, hatta bunlarda zor bela tutuyor beni, anlayacağın marka fanatiği değilim, benim için iyi,çok iyi ve kötü var, reno iyi-çok iyi sınıfında  değil ne yazıkki, benim için öyle, fiat hiç değil, opel değil mesela, ruha gelince, c180 benim için nasıl merso değilse buda öyle işte...

Bu arada neredeyse tüm markalar sanırım ekonomik sebeblerle artık eskisi gibi süper şeyler yapmıyorlar, hep birşeyler eksik, kalite düşüyor süslemeyle kapıyorlar gibi, o yüzden bu araba olayı bana heyecan vermiyor artık, ya adam gibi üst seri birşeyler alacağım yada aynen devam, ailevi durum gerektirirse mecburen büyük birşey alırım ama seveceğm model sayısı çok az, sanırım bundan sonra özgür takılacağım, bunlara bu parayı vereceğime motorun en kralını alıp zevkime bakacağım inşallah arkadaş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

1.6 dci motorun getirdiği yakıt ve vergi avantajı,üstüne de uygun aralıkta bir fiyat belirlenirse aranan "ruh" yollarda cirit atar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Ford olsa Fordu defterden silerdim, şuan Ford benim için sadece Mondeo ve Smax zaten, hatta bunlarda zor bela tutuyor beni, anlayacağın marka fanatiği değilim, benim için iyi,çok iyi ve kötü var, reno iyi-çok iyi sınıfında değil ne yazıkki, benim için öyle, fiat hiç değil, opel değil mesela, ruha gelince, c180 benim için nasıl merso değilse buda öyle işte...

Bu arada neredeyse tüm markalar sanırım ekonomik sebeblerle artık eskisi gibi süper şeyler yapmıyorlar, hep birşeyler eksik, kalite düşüyor süslemeyle kapıyorlar gibi, o yüzden bu araba olayı bana heyecan vermiyor artık, ya adam gibi üst seri birşeyler alacağım yada aynen devam, ailevi durum gerektirirse mecburen büyük birşey alırım ama seveceğm model sayısı çok az, sanırım bundan sonra özgür takılacağım, bunlara bu parayı vereceğime motorun en kralını alıp zevkime bakacağım inşallah arkadaş :)

en iyisi yada hiç sloganı gibi dedin Ali abi[emoji3]

The Best Or Nothing = En İyisi Yada Hiç = Mercedes [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

rakiplerine oranla makul fiyatlı olursa canavar gibi araba. itiraf ediyorum; son zamanlardaki reno tasarımları hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

şo arkadaş şo arabayı beğenir,şo arkadaş şo arabayı beğenir.herkesin arabasına kimse karışamaz,beğenileri bidir. :crazy::p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Renault u istediğiniz kadar küçümseyin ama kullanmadan yorum yapmayın bence. Kesinlikle parasının arabası. Elimizde megane 3 yerine golf vs olsaydı perti çıkmıştı muhtemelen. Edc'yi kullandığımız şekilde dsg'yi kullansaydık muhtemelen 3-4 defa inmişti şanzıman. Adamlar yapmış.  Ayrıca yakıt çok çok iyi. Sürüş keyfi yol tutuş kalite yok ama bu açılarda da bundan iyisi yok. 

Fiat konusuna zaten yorum yapmıyorum. Cevabı sokaklarda. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1.6 dci motorun getirdiği yakıt ve vergi avantajı,üstüne de uygun aralıkta bir fiyat belirlenirse aranan "ruh" yollarda cirit atar.

1.6 = pehhh

hayat 2.0 ve üstünde başlar... :)  ruh un da iyisi kötüsü var  :biggrin:

Bu arabanın tek kusuru Multimedya yerleşimi ve hava ızgaralarının basit görünüşü olmuş.Ha amma almam mı? Alırım.1.6 dizel 130 beygirini dolu olanına 80b desinler alırım.Tebdil i mekanda ferahlık vardır demişler.Ha amma dizelleri 100b den başlarsa sonu hezimet olur.Altın kural= ulaşılması kolay olmalı(fiyat).Arabada orta halli olsun (kalite vs).Bu araba yok satar inanınki.

1.6 dizel dediğin 160 hp. olmalı, geç sen bunu, sana 1 doz Honda verelim  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.6 = pehhh

hayat 2.0 ve üstünde başlar... :)  ruh un da iyisi kötüsü var  :biggrin:

1.6 dizel dediğin 160 hp. olmalı, geç sen bunu, sana 1 doz Honda verelim  :rolleyes:

Ali cihangiroğlu'nun dediğini Ali Ağaoğlu'nun yanıtı ile cevaplayalım:

Ben yaptım oldu :)

Renaul 1.6dci 160'lıkları üreteceğini duyurmuştu. Sizin için Merso'nun ilk arabası olan E serisine verecekti. Buna da verebilir muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

160 hp hala gelecek, gelene kadar motor eskiyecek :)

Bu arada ağaoğlu nuda biliriz... yaptım oldular öyle olmuyor ışte... Hem adam teslaci kardeş , tabii yaptım oldu olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Renault u istediğiniz kadar küçümseyin ama kullanmadan yorum yapmayın bence. Kesinlikle parasının arabası. Elimizde megane 3 yerine golf vs olsaydı perti çıkmıştı muhtemelen. Edc'yi kullandığımız şekilde dsg'yi kullansaydık muhtemelen 3-4 defa inmişti şanzıman. Adamlar yapmış. Ayrıca yakıt çok çok iyi. Sürüş keyfi yol tutuş kalite yok ama bu açılarda da bundan iyisi yok.

Fiat konusuna zaten yorum yapmıyorum. Cevabı sokaklarda. :)

aynı şeyleri düşünmüyorum kardeş elimizde megane 2 1.5 DCI full var donanım ismini bilmiyorum aracın ses gelmeyen noktası aksamı yok kapıların bir kapanması var kopacak gibi

Edc yi nasıl kullanıyorsun sen dsg yi 3-4 defa indirebilecek kadar 100 le giderken geriyemi takıyon?:)

Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can

Arabada ruh isteyenleri Alfa Romeo basligina alalim. [emoji23]

Mis gibi de olmus iste. Daha ne olsun.

Ha yine de stoplari Fiat Aegea'dan calmislar. [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

aynı şeyleri düşünmüyorum kardeş elimizde megane 2 1.5 DCI full var donanım ismini bilmiyorum aracın ses gelmeyen noktası aksamı yok kapıların bir kapanması var kopacak gibi

Edc yi nasıl kullanıyorsun sen dsg yi 3-4 defa indirebilecek kadar 100 le giderken geriyemi takıyon?:)

Dsgyi indirmek icin geriye takmaya gerek yok. 15000 km normal surus yeterli. Hemen sesler gelmeye basliyor. Polosundan passatinda bu boyle. Megane 2 kullanmadim bilmem. Dediklerim meg 3 icindi.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Dsgyi indirmek icin geriye takmaya gerek yok. 15000 km normal surus yeterli. Hemen sesler gelmeye basliyor. Polosundan passatinda bu boyle. Megane 2 kullanmadim bilmem. Dediklerim meg 3 icindi.

gel 50 küsür bindeki süperb ile bir tur atalım bakalım ses geliyormu gelmiyormu hatta dandik olan s-tronic varya 180 bindeki A3 ümlede bir tur atalım bakalım ses geliyormu gelmiyormu herkes kulaktan dolma internetten görme şehir efsaneleri ile konuşuyor
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

gel 50 küsür bindeki süperb ile bir tur atalım bakalım ses geliyormu gelmiyormu hatta dandik olan s-tronic varya 180 bindeki A3 ümlede bir tur atalım bakalım ses geliyormu gelmiyormu herkes kulaktan dolma internetten görme şehir efsaneleri ile konuşuyor

Aynen adamlar yapmislar tas gibi hepsi. :)

15000 km de bir defa kavrama bir defa mekatronik degistiren golf 6 var.

20 bin de pata kute ses yapan polo var. Bende onlarla gezdireyim?

Kor gibi savunmanin mantigi yok. Sorunlu bir sanziman dsg. Bu da net bir sekilde ortada. Ama vw hatasini kabul ediyor ve her zaman musterinin yaninda. Bu konuda takdirlik.

Birde 6 ileri yagli tip olan dsg digerlerine gore biraz daha sorunsuz onun hakkini yememek lazim.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Aynen adamlar yapmislar tas gibi hepsi. :)

15000 km de bir defa kavrama bir defa mekatronik degistiren golf 6 var.

20 bin de pata kute ses yapan polo var. Bende onlarla gezdireyim?

Kor gibi savunmanin mantigi yok. Sorunlu bir sanziman dsg. Bu da net bir sekilde ortada. Ama vw hatasini kabul ediyor ve her zaman musterinin yaninda. Bu konuda takdirlik.

Birde 6 ileri yagli tip olan dsg digerlerine gore biraz daha sorunsuz onun hakkini yememek lazim.

2 dk önce dsg yi inditmek için 15 bin nornal sürüş yeterli diyordun kardeş:)

Dsg sorun Çıkarma ihtimali olan bir şanzuman ama ben bu konunun fazla abartıldığını düşünüyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...