İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Convers+ Ekran Yazılım Güncelleme Imkanı Var Mı?

Hakan Aydin

Recommended Posts

Veysel YILDIRIMDAĞI

oto yazılımcınız diye youtube da bir adam var defalarca sordum nasıl yapıldığını ucds ile anlatacağım diyor. takip ediyorum bakalım ne olacak :D

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
ibrahim Gün

Berat bey 2011 mondeo makyajlı kasa selective araç aldık geçen hafta. Artık biz de mondeocuyuz:) Bu converse ekran güncellemesini yapmak istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emrah TUNÇBİLEK
Beratİmali yazdı:

Mustafa abi kablo bende var ve sana yapacak dedim. Lütfen İstanbul'a geldiğinde bana bilgi verirmisin.

İstanbul'da iseniz ben size bunu ücretsiz yaparim

Bende aranıza yeni katıldım gecen hafta mondeo titanium aldım ekran güncellemesi ile ilgili İstanbuldayım iletişim numarası verebilirsen sizinle iletişime geçmek istiyorum

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alişan YILMAZ
Bilgehan Kara yazdı:

Yazılım+ elm kablosuyla yapıyorlar bildiğim kadarıyla 

yedeğiniz varsa elm327 ile atılıyor. Yok ise ucds iel atılabilir.  Ankara'da olan varsa yardımcı olabilirim. 

Yorum bağlantısı
Emrah TUNÇBİLEK
Alişan YILMAZ yazdı:

yedeğiniz varsa elm327 ile atılıyor. Yok ise ucds iel atılabilir.  Ankara'da olan varsa yardımcı olabilirim. 

Perşembe günü Ankara ya geleceğim görüşebilirmiyiz 

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Onur Kaya
Alişan YILMAZ yazdı:

yedeğiniz varsa elm327 ile atılıyor. Yok ise ucds ile atılabilir.  Ankara'da olan varsa yardımcı olabilirim. 

Alişan hocam merhaba, elm327 1.5 kablolu var elimizde Ankara’da yım acaba bununla yapılabilir mi? bu durum söz konusu olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...