İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Matrix Gündüz Ledi

İsmail Baba

Recommended Posts

İsmail Baba

Arkadaşlar merhaba.2011 trend aracıma gündüz farı taktıracağım youtubeden bakarken şöyle bişey gördüm bundan türkiyede varmıdır veya kullanan arkadaş varmı ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çiftli led montajı yapılırsa elektronik işi kolay. Vu metre ile çözüme ulaşılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Baba

Peki arkadaşlar ben 2 gün önce 2011 2.0 TDCI Trend aldım forum ortamını takip ediyordum üye olmak bugüne nasip oldu.

Acaba Cam nikelajlarını ve gündüz ledini nerelerden temin edebilirim ? Bu arabaya mutlaka şunuda eklemelisiniz dediğiniz birşey varmıdır ? Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Oktay abi öyle sersem sersem baka kaldım videoya :biggrin: .Süper yapmışlar

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)

Peki arkadaşlar ben 2 gün önce 2011 2.0 TDCI Trend aldım forum ortamını takip ediyordum üye olmak bugüne nasip oldu.

Acaba Cam nikelajlarını ve gündüz ledini nerelerden temin edebilirim ? Bu arabaya mutlaka şunuda eklemelisiniz dediğiniz birşey varmıdır ? Şimdiden teşekkürler

Bostancı sanayide Hilmi ustamız var, gündüz ledlerini oradaki parçacılardan alıp montajını yaptırabilirsiniz. Nikelaj da vardır mutlaka. Uyarsa Hilmi ustanın iletişim bilgilerini gönderirim ÖM'den. tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdem Çağla

komple cam nikelajı titiz krom aksesuar diye bir yerde var 240tl biraz pahalı. tek çıta isterseniz 50 tl civarında.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Eray Yiğit

Arkadaşlar merhaba.2011 trend aracıma gündüz farı taktıracağım youtubeden bakarken şöyle bişey gördüm bundan türkiyede varmıdır veya kullanan arkadaş varmı ?

Bende bugün gördüm bulan uygulayan var mı acil cevap:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erdem Çağla

Bunu mondeoya yapalım +30 bin fiyat koyar üstüne. 90 binlik audi sönük kalır yanında

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
M.Tolga Şaşmaz

Merhaba,

Dün yeni Mondeo'ma kavuştum. 2011 TDCİ Trend.

Araçta gündüz farı var ama yakmasını başaramadım. Nasıl yanıyor?

Araçta kitapcık vs olmadığı için bakamadım. İnternetten de indirme zamanım olmadı.

yardımınızı rica ederim.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Bir saat önce, M.Tolga Şaşmaz yazdı:

Merhaba,

Dün yeni Mondeo'ma kavuştum. 2011 TDCİ Trend.

Araçta gündüz farı var ama yakmasını başaramadım. Nasıl yanıyor?

Araçta kitapcık vs olmadığı için bakamadım. İnternetten de indirme zamanım olmadı.

yardımınızı rica ederim.

Saygılarımla

Kontağı açınca yanması lazım. Trendlerde bildiğim kadarıyla normalde gündüz farı yok. Varsa da sonradan takılmıştır. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Motor çalıştığı sürece yanar, farları yakınca kısık yanıyor sadece.. Sonradan takılmadır, trendlerde ben de görmedim hiç..

Yorum bağlantısı
M.Tolga Şaşmaz

Takıp , bağlantı yapmamış olabilir mi?

Bağlantı yapılmamış ise , nasıl olması gerektiğinde bilgi verirseniz sevinirim .

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
5 saat önce, M.Tolga Şaşmaz yazdı:

Takıp , bağlantı yapmamış olabilir mi?

Bağlantı yapılmamış ise , nasıl olması gerektiğinde bilgi verirseniz sevinirim .

Saygılarımla

Yerinde kapak var zaten tamponda. Dediğiniz gibi takıp çalıştırmamış olabilirler. Ya çalışmadı ya da fırsatı olmadı demek ki. Gem modülünden enerji gelir çünkü araba çalışırken parlak devresi farlar çalışırken kısık devresi çalışıyor. Basit bir sistem değil benim bildiğim, tesisatta kablolar varsa açıp bakmak lazım. Servis direk olmaz diyebilir bu arada..

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Aydın Sert
13 saat önce, Sezer Ercan yazdı:

Arkadaşlar Türkiyede yapan bir yer buldum. hem daha güzel sanırım bu. 

bu linkten bakabilirsiniz 2 adet video var soldaki video çok iyi

http://www.azccarstyle.com/araclar/ford/mondeo-2008-2014/mondeo-far-tasarimi

Bunları bizim forumdan Ahmet Bey yapmıyor mu? Sanki öyle hatırlıyorum. Soyadı aklıma gelmedi.

Yorum bağlantısı
Sezer Ercan
8 saat önce, Aydın Sert yazdı:

Bunları bizim forumdan Ahmet Bey yapmıyor mu? Sanki öyle hatırlıyorum. Soyadı aklıma gelmedi.

Tanıdık yapıyorsa iyi olur :) indirim alırız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
19 saat önce, Aydın Sert yazdı:

Bu sanırım Ahmet beyin sitesi, mondeo ve fiesta farı onun yaptığı modeller.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...