İçeriğe Yönlendir

Sony Navigasyon Ekran Ekleme

Etem Çullu

Recommended Posts

Etem Çullu

Merhaba. 2015 Fiesta aldım. Üzerinde Sony Ses Sistemi var. Serviste navigasyon ekran için 2000 liranin üzerinde fiyat istiyorlardı. Dışardan sonradan ekletmeyi düşünüyorum ama farklı markaların sony ses sistemiyle uyumluluk sorunu var mı. Önerebileceğiniz herhangi bir marka var mı ? 

Yorum bağlantısı
Ömer Lütfi Şahin

Aracinizda Arac ici sesli komut sistemi varsa navigasyondan sonra erişimde problem olabilir. Bende taktirmak istemiştim o sıra serviste bulunan focus' un da ayni sorundan muzdarip oldugunu gorunce vazgectim

Yorum bağlantısı
Etem Çullu

Sync var evet. Yani gördüğüm kadarıyla sony ses sistemi kısmında ekran değişikliği oluyor fazladan. Bağlantı kısmı zaten sony ile oluyor. Orjinal uyumlu markalar olduğunu duydum ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum tabi. Sesli komuttan başka sıkıntı çıkarıyor mu acaba ? 

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Sync var evet. Yani gördüğüm kadarıyla sony ses sistemi kısmında ekran değişikliği oluyor fazladan. Bağlantı kısmı zaten sony ile oluyor. Orjinal uyumlu markalar olduğunu duydum ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum tabi. Sesli komuttan başka sıkıntı çıkarıyor mu acaba ? 

Navimex markalar var SYNC uyumlu. Sahibindende satılıyor doğubankta yerleri 900 tl civarı fiyatları. Bence bir arayıp sorun çalışmayan aksamı var mı diye.

Benim araç trend hepsi çalışıyor menüde SYNC falan var destekliyor yani

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Etem Çullu

Sahibindendeki markaları bende gördüm ama pek güvenemedim. Arayıp sormakta fayda var teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Fatih Karaman

Bende arastiriyorum ve bi arkadasim androidli olanlari cikti.Cep telefonu veya wifi dagiticidan internet aldiginda konsolda tablet oluyor.Oneririm,navimex vb 850 den basliyor bu fazlasi var eksigi yok 1350 civari demisti yanilmiyorsam,sizcede mantiksiz,degilse o olacak gibi

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz
(düzenlendi)

Fiesta için makyajlı kasada navimexin androidli cihazında sorun var diye duymuştum ama düzeldi mi bilmiyorum. Ayrıca fiyatına göre donanım özellikleri çok vasat 200 liralık tablet donanımı var bence iyi araştırın derim o fiyat o ürünlere çok fazla 

tarihinde Murat Korkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Karaman
(düzenlendi)

Benim dedigim navirem marka

tarihinde Fatih Karaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Merhaba. 2015 Fiesta aldım. Üzerinde Sony Ses Sistemi var. Serviste navigasyon ekran için 2000 liranin üzerinde fiyat istiyorlardı. Dışardan sonradan ekletmeyi düşünüyorum ama farklı markaların sony ses sistemiyle uyumluluk sorunu var mı. Önerebileceğiniz herhangi bir marka var mı ? 

Etem Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alparslan Özaslan
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...