İçeriğe Yönlendir

1.3 Tombul Corsa

Cengiz Koşak

Recommended Posts

Cengiz Koşak

Araci Az cok biliyorsunuz konusunu acmistim hatta satmistik ama alan arkadas nakite sıkışinca bizde kiyamadik birazcik fiyatinin altinda geri aldik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Nekadar duman okadar randuman 

Performans - yakıt değerleri güzel ancak zaten araçlarımız çevreye zarar verirken, bir de ekstra kirlilik yaratmayı kabul edilebilir bulmuyorum. Dünyada iklim değişikliğinden artık herkes muzdarip, bu konuya hepimiz duyarlılık göstermeliyiz. Benim aynı havayı soluyan birisi olarak önerim  aracı orjinal düşük emisyonlu değerlerine çevirmeniz.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Performans - yakıt değerleri güzel ancak zaten araçlarımız çevreye zarar verirken, bir de ekstra kirlilik yaratmayı kabul edilebilir bulmuyorum. Dünyada iklim değişikliğinden artık herkes muzdarip, bu konuya hepimiz duyarlılık göstermeliyiz. Benim aynı havayı soluyan birisi olarak önerim  aracı orjinal düşük emisyonlu değerlerine çevirmeniz.

+100 ALLAH kaza bela vermesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Van corsa projesi bir süredir benimde aklımda:)

Maşallah

Düşünürsen görüşelim :) teşekkür ederim herkese
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Düşünürsen görüşelim :) teşekkür ederim herkese

senin astrayı alamadım içimde kaldı valla:)
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

senin astrayı alamadım içimde kaldı valla:)

Bunu verriz sikma canıni kardesim
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Nekadar duman okadar randuman arkadaş boşuna dememisler :)

Saygilar

Allah kaza bela vermesin. :nazar: 

Ama şu duman olayı Ne kadar duman o kadar kirlenen çevre aynı zamanda. :(  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

çok güzel bir çalışma ve emek var ama o dumana değmez bence. hem çevreye çok duyarsız bir yaklaşım hemde böyle şık duran bembeyaz bir arabaya yakışmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hayirlı satışlar. Yolda görsem bozulmuş la bu araba derim :) O nekadar duman öyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Ne kadar duman o kadar randıman olayı yanlıs.Kesınlıkle emılsıyonu yukselten modofıyelere karsıyım(dozunda yapılmadıgı surece)Yasamımızı borclu oldugumuz en onemlı seylerden bırı olan havamızı kırletmemız kendı bındıgımız dalı kesmekten baska bır sey degıldır.Ayrıca boyle aracların arkasındakı araca verdıgı rahatsızlıgı gectım kullandıgınız aracın daha cabuk yıpranmasına neden oluyorsunuz.Keske bu duman atan araclara cezaı yaptırım uygulansa.Yanlıs anlasılmasın bu mesajım kısıye ozel bır mesaj degıl ortaya genel fıkrımı sunuyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

emitasyon değerleri yüzünde bence muanede kala bilir.

Muayeneye gırmeden once yapılan degısıklıklerı degıstırıp stok degerlerle muayeneye sokuluyor.Ayrıca hıc ugrasmak ıstemeyen bırı parayı bastırıp dısarda egzoz muayene pulunu alıp gıdebılıyor. Bızat gozumun onunde tuvden kesınlıkle emılsıyondan kalacak bır araca pul verdıler.Emilsıyonu baska aractan olcup sankı kendı aracınızmıs gıbı pul verıyorlar.Bu ısler cok basıt malesef yeterkı para olsun.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Rica etsem dumanla ilgili yorumlari ve çevreyi cok dusundugunuz yorumlarinizi kendinize saklarmisiniz ? Hepiniz çevreci oluyorsunuz biz birsey yaptıgimiz zaman ama hepiniz arabanizla giderken sigaranizi yakip disariya atiyorsunuz hepiniz yolda yediginiz seyi atiyorsunuz benim yazilimim yada baskasinin kara dumanimi millete dert oluyor bu benim arabam benim keyfim benim hosuma giden birsey her insan önce kendini duzeltsin çevreci olsun ben kendim silerim yazilimimi. Eğer konu kapanacaksa kapanabilir çevreci insanlarin agir ve kötü yorumlarindan rahatsiz oluyorum saygilarmla.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Rahatsız olmana sevindim, çünkü önümde kara dumanla giden arabanın kokusu ve manzarasını çekmek de beni rahatsız ediyor. O araba çalışırken kapalı alanda kaç dakika hayatta kalabileceğini bir araştır istersen. 

Maalesef birazcık çevre duyarlılığı bile bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde uç ve ütopik birşey gibi algılanıyor, Yüzdüğün denize atık bırakan gemi veya yaşadığın yerde havayı kirleten flltresiz fabrikadan bireysel anlamda bir farkın yok unutma. He, bunlardan şikayet etmem dersen sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Muayeneye gırmeden once yapılan degısıklıklerı degıstırıp stok degerlerle muayeneye sokuluyor.Ayrıca hıc ugrasmak ıstemeyen bırı parayı bastırıp dısarda egzoz muayene pulunu alıp gıdebılıyor. Bızat gozumun onunde tuvden kesınlıkle emılsıyondan kalacak bır araca pul verdıler.Emilsıyonu baska aractan olcup sankı kendı aracınızmıs gıbı pul verıyorlar.Bu ısler cok basıt malesef yeterkı para olsun.

Çevre ve Şehirciliğe şikayet ettiğin zaman işletmenin çalışma belgesi alınıyor elinden.

Bu şekilde sahte ölçüm yapıldığını görenler lütfen video alıp gerekeni yapsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Rica etsem dumanla ilgili yorumlari ve çevreyi cok dusundugunuz yorumlarinizi kendinize saklarmisiniz ? Hepiniz çevreci oluyorsunuz biz birsey yaptıgimiz zaman ama hepiniz arabanizla giderken sigaranizi yakip disariya atiyorsunuz hepiniz yolda yediginiz seyi atiyorsunuz benim yazilimim yada baskasinin kara dumanimi millete dert oluyor bu benim arabam benim keyfim benim hosuma giden birsey her insan önce kendini duzeltsin çevreci olsun ben kendim silerim yazilimimi. Eğer konu kapanacaksa kapanabilir çevreci insanlarin agir ve kötü yorumlarindan rahatsiz oluyorum saygilarmla.

herkes diğeri şöyle yapıyor ben niye yapmayım derse yarın sağlıksız hava sağlıksız ürün gibi   nedeniyle şifa arandında yapılanlar düşünülür bazı şeyler  zevk meselesi değildir.hiç bir birey diğerini canına ve malına kast edemez.kuralar var yasaklar bu nedenle var. araçtaki o duman hem çevreye hemde seyir halinde arkadan gelen sürücülerin canına ve malına etki edecek bir faktör burada savunulacak yan yok Cengizim konu kapansa nolacak mesele birbirimize verdimiz değer insanı seven, doğayı sever ,doğayı seven ,canlıları sever gibi ;)Bu arada haklı oldun yan tabiki var araç içinde sigara,alkol tüketimi yedimizi içtimizi düzenli ve doru imha etmemekte etken bu konuda hem fikiriz.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Ben bu islerle ugrasan birisiyim elimde imkanim var ve haftaici arabamda yazilim olsa bile duman olmuyor. Bende yeterince sizin kadar bilincliyim ve demek istedigimi yanlis yere cekmenize gerek yok. Eger cok cevreciyseniz okumayin konuyu yorum yapmayin bukadar yani.

Hiçbir zaman arkamda araha varken gaza abanmadim abanmamda zaten aile terbiyesi olan insan bunu yapmaz. Benim savunduğum bir duruk yok ben böyle seviyorum böyle de devam ediyor :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Yorumlarınızı okudum ve bende bir zamanlar Cengiz kardeşimin yasında iken yapıyordum bilinçli bir şekilde.

Cengiz de bilinçli yapıyorum diye yazmış ben inanıyorum.

Gel gelelim zamanla biraz daha ağır takılmaya başlıyorsunuz .Ben illaki vanali egsoz olucak diyordum eskiden ama şimdi hoslanmiyorum .Elimde bir tane var yatıyor boş boş.

Bırakın genclerimizi saygıyla çevreyi birazcık dumanlasinlar ne var yanı.

Sonuçta kaçak fabrika isletmiyor .

Saygılar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...