İçeriğe Yönlendir

Yeni Yol Arkadaşım

Emre Gülşen

Recommended Posts

Emre Gülşen
(düzenlendi)

20150729142629_76709629.jpgŞehir içinde trafik, otopark sıkıntısı vs. sebebiyle daha önceden tadını aldığım motorsikleti, tekrar hayatıma dahil ettim.Bugün yaklaşık 40 km'lik bir test şansım oldu, büyük tekerlekler, çukur,rüzgar vs. sebeplerde stabiliteyi koruyor. sıfırı yaklaşık 10.600-TL + tescil masrafları ile 11.000-TL'ye yaklaşıyor.Bana 8100 TL'ye mal oldu.

Aracım 2014 model ( 9 ocak 2015 trafiğe çıkışlı ) 4560 km'de Aprilla Scarabeo 200

20150729142643_29716058.jpg

20150729142928_15975550.jpg

tarihinde Emre Gülşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Hayırlı olsun masallah nazar deymesın :nazar:

Aman kullanırken dıkkat edın bızım trafıkde bu tıp seyler kullanmak cok tehlıkelı :(

Yorum bağlantısı

Bir RSV4 RF hastası olarak Aprilla markasını duyduğum zaman tüylerim diken diken oluyor, maşallah kazasız belasız kullanın.

aprilia-rsv4-rf_24.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.

Umarım tüm önlemleri almışsınızdır.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Hayırlı uğurlu olsun Allah tekerine taş değdirmesin.Çift silindir mi bu?

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Resim görünmeyince alttaki resimdeki motor sandım. Tek silindirli scootermış.

Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe

hayırlı olsun. tekerinize taş gelmesin. keyifli sürüşler... :nazar:

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Hayırlı olsun. durumları düzeltince ben de düşünüyorum. Ancak istanbulda E5 çıkmaya bile çekiniyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Hayırlısı olsun Emre abi.

Bir RSV4 RF hastası olarak Aprilla markasını duyduğum zaman tüylerim diken diken oluyor, maşallah kazasız belasız kullanın.

aprilia-rsv4-rf_24.jpg

Eniştenin aracını sattığımız çocukta vardı, noter dönüşü 20dk yürümeyi göze alıp arkasına binmemiştim :D

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Tüm iyi dilekler için teşekkürler, büyük çoğunluğu şehir içi kısa mesafe kullanım olacak, ancak bu motorla oldukça uzun kilometrelerle turlar yapanlarda mevcut.Benim önceliğim trafikte daha rahat manevra yapabileceğim, yerden yüksek, dengeli bir araç olmasıydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Emre hayırlı olsun. Güzel bir seçim olmuş, ben de bakmıştım bunlara. 2 vites modu vardı galiba. Oldukça ekonomik yaktığı söyleniyor.

Bu yaz sıcağında park derdi olmadan kullanmak ayrı bir keyif :)

Kazasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Teşekkürler Saygın, evet doğru  sport ve eco modu var.Bende eco'dan yanayım.Motorun varlığı psikolojik olarak bile rahatlık veriyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...