İçeriğe Yönlendir

Furkanın Garajı

Misafir

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Sorma abi,ne kadar sakınsam bişeyler oluyor.ya dokunuyolar tampona,ya kuşlar işini görüyo,ya alışveriş arabası yaslıyolar.kocaman nazarlık takacam sonunda tamponun altına

Forumdan birinin resmini as bence :)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Müsait bir zaman ayrıca ilgileneceğim aracınla Bahadır.

Hakan Abi, müsait bir zamanda bana da ders verir misin? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Maşallah, toplu çekimler katalog çekimi gibi olmuş. Furkan'ın garajı derken? Ben orayı alışveriş merkezinin otoparkı gibi gördüm  :)

Yorum bağlantısı

Maşallah, toplu çekimler katalog çekimi gibi olmuş. Furkan'ın garajı derken? Ben orayı alışveriş merkezinin otoparkı gibi gördüm  :)

Yok yok avm değil, Furkanın oturduğu sitenin otoparkı :) gerçi heralde almazlar daha bizi, toplamda 8 araba sokunca garaja :D

Yorum bağlantısı

Hakan Abi, müsait bir zamanda bana da ders verir misin? :rolleyes:

Kardeşim ne demek,şeref duyarım...

Adamın dibisin sen  :good1:

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Kardeşim ne demek,şeref duyarım...

Adamın dibisin sen  :good1:

Şeref bizden abim. Eyvallah, bu konuda senin eline kimse su dökemez  :flowers:

Yorum bağlantısı

Şeref bizden abim. Eyvallah, bu konuda senin eline kimse su dökemez  :flowers:

Saol kardeşim,düzgün insan olman yeterli biliyorsun..Biz neler gördük,abi bilmiyorum elim yatkın değil diyenler,orada burada ders veriyorlarmış.Ne kadar iyilerse artık  :D  :D

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin
(düzenlendi)

Çok güzel olmuşlar. Hepsine tek tek maşallah. :nazar:  Kocaeli'de böyle bir garajı olan varsa hemen gelebilirim :)

tarihinde Ertan Alptekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bende dedim 1 haftadır yoktum, benim garajı patlatmış girmişler :D :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bende dedim 1 haftadır yoktum, benim garajı patlatmış girmişler :D :D :D

Kardeşim pardon ya  :D  Senin ismi kullanmışız  :biggrin:

mındar

Abi senin araba bu garaja giremez zaten  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

İyi ki siz bu toplu işlemi yaparken vergi denetmenleri gelmemiş. "mekan sahibi kim?" diye sorabilirdi☺

Ellerinize sağlık. Hepsinde emek var, sevgi var, dayanışma var. Güle güle kullanın. Allah nazardan saklasın. Mersin'de de üç yiğit delikanlı varmış. Zaman zaman fordlarını parlatıp dururlarmış. Ben de onların böyle bir eyleme giriştikleri zaman haberini alırsam baskın yapıp ya benim mondiyi de aranıza alın ya da tekerinizin altına muz kabuğu koyarım diyecem ☺ Yiğitlerin adını söylemeyeceğim

tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Çok merak ettim şu garajı ürünleri,polisaj makinasını ,benim mavişi bu kadar parlatamazsınız :( parlatabilir misiniz? :D. :)

Hepsine :nazar: Ellerinize sağlık (Y)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Abi polisaj makinasında değil ki marifet. Bir kaç kişi bir araya gelince muhabbetle yapılıyor. Ben de yazlığa polisaj makinamı getirdim ama içimden iş yapmak gelmiyor.

Yorum bağlantısı

Çok merak ettim şu garajı ürünleri,polisaj makinasını ,benim mavişi bu kadar parlatamazsınız :( parlatabilir misiniz? :D. :)

Hepsine :nazar: Ellerinize sağlık (Y)

Adnan abim her zaman kapımız açık senin gibi dost abimize.

Bir ara ürünlerin Fotoğrafını eklerim.

Abi polisaj makinasında değil ki marifet. Bir kaç kişi bir araya gelince muhabbetle yapılıyor. Ben de yazlığa polisaj makinamı getirdim ama içimden iş yapmak gelmiyor.

Abi keşke yakınlarda olsan,el bile sürdümeyiz size :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...