İçeriğe Yönlendir

Yok Artık ! Şırdanın Da Kaçağı Geldi

Misafir

Recommended Posts

Burak Kuşçu

neyse ki kaçak olarak getirdikleri de şırdanın kendisiymiş yoksa şırdan niyetine neler yedirirler insanlara  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi, öyle deme çok lezzetli, bir defa yedin mi müptelası olursun.  :biggrin:

Hahah ya şu cümle ile şırdanın şekli :D aklıma kötü kötü şeyler geliyor :D  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

HahahHHHHa koptum resmen ya [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

bizde de yapılır bu sohta ve cörme dir isimleri, bağırsak ve mideden yapılır pirince ilave olarak ciğer kıyılıp içine konur, mmmm canım çekti yahu, artık kimse yapmıyor, yapanlar yaşlandı, yeni nesil de yapmıyor, malum temizlemesi meşakkatli ve kokulu:=)

c1aca429153cc884d478b843abaa63d2.jpg
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bizde de yapılır bu sohta ve cörme dir isimleri, bağırsak ve mideden yapılır pirince ilave olarak ciğer kıyılıp içine konur, mmmm canım çekti yahu, artık kimse yapmıyor, yapanlar yaşlandı, yeni nesil de yapmıyor, malum temizlemesi meşakkatli ve kokulu:=)

Osmanım bunu bilirim lezetilidir hatta gözede hitap eder ben işkembe dolması diye biliyordum bunu çok lezetli oluyor lakin şırdan yemedim lezzetine birşey diyememde görselli mest ediyor beni  :oghk:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Urfa'ya Suriye'den kamyonla kaçak ciğer geliyor diye anlatıyor arkadaşlarım. Hijyen sıfır diyorlar. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Bekir Çelik
On 13.08.2015 at 11:45, Osman Bilgin yazdı:

c1aca429153cc884d478b843abaa63d2.jpg

Biz bunun içine de pirinç doldururuz şırdan gibi, bizde (Adana) karın derler buna. Ekürisi de mumbardır. Karın mumbar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...