İçeriğe Yönlendir

Navigasyonlu Geri Görüş Kamerası Tavsiye

Tuncay Bektas

Recommended Posts

Tuncay Bektas

herkese iyi akşamlar.arkadaşlar portatif navigasyon almayı düşünüyorum ama geri görüş kamerası da bağlanabilsin.kullanan tavsiye edebilecek olan var mı teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

av-in yada video-in girişi olmalı ki geri görüş kamerası takabilesiniz.

bende zamanında (2 sene önce, fiestayı almadan) aynı şekilde sizin gibi araştırmıştım. geri görüş kamerası alacaktım, haliyle bir de ekran gerekiyordu. diğer taraftan navigasyon da ihtiyaç dahilinde alacağım için, madem öyle ekran görevi de görsün diyerek, ayrı ayrı iki cihaz almaktansa, av-in girişi olan 7inç ekranlı piranha noTraffic R Type almıştım, çünkü fazla seçeneğim yoktu.

gerçi park sensörlü fiestayı alınca geri görüş kamerası almayı uzun süre erteledim. navigasyonu da fazla kullanmadım. torpidoda duruyor öyle. dokunmatiği biraz basmatik gibiydi, sarjıda pek dayanmıyordu gerçi. şimdi baktım netten, kendi sitesinde bile yok, sanırım üretimini durdurdular. şimdiye kadar belki daha iyileri çıkmıştır bilemiyorum

neyse demem o ki:

navigasyon cihazın av-in yada video-in girişi olmalı ki geri görüş kamerası bağlayabilesin yada diğer bir seçenek

av-in yada video-in girişi olan daha iyi işlemcili ve ekranlı tablet alıp, uygulama olarak navigasyon programı yükleyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Tuncay Bektas

Av in girişi olan navigasyon için kamera bağlantısı direk bağlantı mı oluyor yoksa harici kablo gerekiyor mü

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Daha önce forumda biri yapmıştı (navigasyona geri dönüş kamerası takmıştı), ama kim yapmıştı hatırlamıyorum :unsure2:

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

kusura bakma biraz geç cevap veriyorum ama geri görüş kamerası almadığım için bilgim yok 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...