İçeriğe Yönlendir

Piranha Infiniti Aktif Etme Sorunu

SEREN AKKAYA

Recommended Posts

SEREN AKKAYA

Günaydın selamlar, bu cihazı aldım. GPS bulamıyor ve adam akıllı kullanamadım. Alan ya da bilgisi olan varsa yardım edebilir misiniz ? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Naviextra ile guncellemeyi denediniz mi oncelikle? Acik alanda ilk sinyal bulmasi 5dk ya kadar çıkabiliyor

Yorum bağlantısı
SEREN AKKAYA

Naviextra ile guncellemeyi denediniz mi oncelikle? Acik alanda ilk sinyal bulmasi 5dk ya kadar çıkabiliyor

Programı yükledim. Orada da bilgisayarla bağlantı kurulmadı. Sahte cihaz düşüncesi oluşuyor. Ama mağazasından aldım. Açıkçası çözemedim. GPS bağlantısını geç aktif oluyor. Yavaş çözülecek gibi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Programı yükledim. Orada da bilgisayarla bağlantı kurulmadı. Sahte cihaz düşüncesi oluşuyor. Ama mağazasından aldım. Açıkçası çözemedim. GPS bağlantısını geç aktif oluyor. Yavaş çözülecek gibi.

Piranha'nın sahtesi yok ki :s

İlk bağlantı 5dk sürüyor. 5dk sonra ilk bağlantıyı sağlasın, sonrasında sorun yok.

Ancak naviextras ile de bağlanamıyorsanız piranha'nın merkezini aramanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
SEREN AKKAYA

Piranha'nın sahtesi yok ki :s

İlk bağlantı 5dk sürüyor. 5dk sonra ilk bağlantıyı sağlasın, sonrasında sorun yok.

Ancak naviextras ile de bağlanamıyorsanız piranha'nın merkezini aramanızı tavsiye ederim.

Japonlar sahte bir numara ben sana olmayan modellerini bile gösterebilirim. :unsure2:  Bağlantı için evet aramam şart oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...