İçeriğe Yönlendir

Yolların Yıldızı W203

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Karabasan Mondeo'yu Cüneyt kardeşime satmak için el sıkıştıktan sonra çocukluk hayalim olan Mercedes arayışlarım başladı. İlk başta Mustafa Tüfekçi ile bir müzakeremiz oldu kendisi ilede anlaştık fakat benim sunroof ve hafızalı koltuk takıntımdan ötürü rotamı değiştirmek zorunda kaldım. Araştırmalarım sonucunda 1944 doğumlu ibrahim amcanın aracını buldum. Kendisi 2004 yılında 14 bin km de iken bu aracı almış ve o gün bu gündür kullanmakta idi. İbrahim amca 10 bin km rutin bakımlarını bile km olarak dolduramayıp yıldan ötürü bakıma sokmaktaymış tüm bakım geçmişi her yılın 14-15 Eylül'lüne denk gelmiş :D "Mercedes'i amcadan alacaksın" sloganı ile yola çıktım biraz pazarlık vs derken aracın sahibi oldum. 14 Ağustos cuma günü öğlen Cüneyt'e mondeo nun satışını verdim, öğlenden sonra amcadan aracı aldım. 

Bu zamana kadar sahibi olduğum araçlar içerisinde tartışmasız en iyisi ve en keyiflisi demekten hiç çekinmiyorum, marka prestijini nerden kazandığını sahibine gayet iyi her anlamda yansıtıyor. Uzun lafın kısası araç 124 bin km, 2001 model, c200 kompressor 163hp 2.0lt 5g tronic otomatik vites, sunroof, ön koltuklar 3 kademe hafızalı, digital klima, elektrikli hafızalı direksiyon, deri koltuklar,fabrikasyon xenon far, far yıkama, otomatik yükseklik ayarı, ön-arka park sensörü, hız limitörü, hız sabitleme, katlanır aynalar, karartmalı dikiz aynası, Esp gibi belli başlı özelliklere sahip

Her türlü desteklerini esirgemeden verdikleri için Furkan Avcı, Ali Elöver ve Mustafa Tüfekçi'ye bir kez daha forum huzurunda teşekkürler.

Araca ilk iş olarak w203 kasa CLK jantları taktım. Bu jantları bulmamda yardımcı olan Ömer Türkşanlı'ya da ayrıca teşekkür ederim, jantları satmadığı halde arkadaşının deposundan aldık ;) ikinci işlem olarak ise double din teybimi ve geri vites kamerasını montaj ettirdim.

Aracı aldığım günün ertesi 4 kişi olarak Ankara'ya gittim geldim, uzun yol 120-130km ortalaması 7-7.5lt/100km, 1 haftalık şehir içi kullanımım ortalaması 8.5-9lt/100km. Tahminim aşırı yoğun istanbul trafiğinde ortalamsı 12-14lt/100km olur.

Aracı aldığım ilk gün 

1440337948504.jpg

Jantlar takıldıktan sonraki resimler

1440338069197.jpg

1440338133226.jpg

1440338156623.jpg

1440338179119.jpg

144033819910.jpg

1440338222181.jpg

144033824165.jpg

1440338258231.jpg

1440338275278.jpg

1440338297420.jpg

1440338314328.jpg

1440338332347.jpg

1440338352701.jpg

1440338373907.jpg

144033839358.jpg

1440338414981.jpg

1440338433406.jpg

double teyp takıldıktan sonraki hali (duble a geçmek için çerçeve şart)

• Beğen 29
Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Maşallah :nazar:

Güle güle kullanın tertemiz duruyor. Kullanılmamış adeta. Dibim düştü desem yalan olmaz :D

:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Maşallah :nazar:

Güle güle kullanın tertemiz duruyor. Kullanılmamış adeta. Dibim düştü desem yalan olmaz :D

:nazar:

Teşekkürler kardeşim, Allah daha iyisini sana nasip etsin inşallah ;)

Hayırlı olsun Süha kız gibi araba maşallah... :nazar:

Teşekkürler abi ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Maşallah Hayırlı olsun Süha [emoji4] , fotolar bende açılmadı.

teşekkür ederim, Serkan hocam imgur a yükledim açılması lazım her bilgisayarda buda ana link belki burdan görebilirsin

http://imgur.com/a/mmHhk

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Suha baskan, hayirli ugurlu olsun. Hedeflerine ulastin masallah diyelim.

Arac fotograflardakinden daha guzel gorunuyor. Gerci fotolar bozuk sanirim gorunmuyor, baska yerden hatirladigimdan soyluyorum.

Allah kaza bela vermesin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Fotoları göremiyorum Süha. Demekki canlı görebilmemiz için mesaj gönderiyorsun :). Allah kaza bela vermesin. Hayırlı olsun

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı uğurlu olsun Süha Abi...

Teşekkür ederim ;)

Suha baskan, hayirli ugurlu olsun. Hedeflerine ulastin masallah diyelim.

Arac fotograflardakinden daha guzel gorunuyor. Gerci fotolar bozuk sanirim gorunmuyor, baska yerden hatirladigimdan soyluyorum.

Allah kaza bela vermesin..

sağolasın kardeşim Cümlemiz kazasız belasız inşallah, teşekkür ederim düşüncelerin için  

Fotoları göremiyorum Süha. Demekki canlı görebilmemiz için mesaj gönderiyorsun :). Allah kaza bela vermesin. Hayırlı olsun

Abi uzun zaman olmuştu zaten görüşmeyeli senden emanetlerimi bile alamadım iş güç temposundan ;) resimleri başka bir yere upload ettim görünmeli artık

bende fotoları göremiyorum

Ustam görünmeli artık başka bir yerde şuanda

Hayırlı uğurlu olsun

Teşekkür ederim

Hayırlı olsun abi bilgisayardan bakacaz artık[emoji23][emoji23][emoji1][emoji106]

şuanda görünmeli diye düşüyorum, teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Bünyamin Göksu

Hayırlı olsun abi.Kazasız,belasız kullan çok temiz duruyor.Maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Han

Masallah abi hayirli olsun. Allahim kaza bela vermesin. Araba çok şık duruyo.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Maşallah Allah kazasız,belasız hayırlısı ile sürmeyi nasip etsin :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun abi.Kazasız,belasız kullan çok temiz duruyor.Maşallah.

çok teşekkür ederim amin inşallah 

Masallah abi hayirli olsun. Allahim kaza bela vermesin. Araba çok şık duruyo.

teşekkür ederim Amin cümlemize inşallah kazasız belasız ;) 

Maasallah. Allah kaza beladan uzak tutsun...

Çok sağolun hepimize kazasız belasız sürüşler nasip olsun inşallah

Maşallah Allah kazasız,belasız hayırlısı ile sürmeyin nasip etsin :nazar:  :nazar:  :nazar:

çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ;) 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah en güzel günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Yakışır kardeşime. :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Allah en güzel günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Yakışır kardeşime. :nazar:  :nazar:  :nazar:

Teşekkürler abi, cümlemize kazasız belasız sürüşler inşallar ;)

Maşallah :nazar: İçi çok temiz kullanılmış...

Fatih abi sizdende bir hareket bekliyorum artık : :);) 

teşekkürler 

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Maşallah :nazar:  Güle güle kullanın. Güzel araç. :good1: 

Bizde 4 adet halka sırası bekliyoruz Ersel abimin tatili bitmedi gitti. :fiuw:   :biggrin:

Yorum bağlantısı

Süha hayirli ugurlu olsun. Alindi mi boyle temizi alinmali. Ilk sahibi gibi ozenle kullanmali. Masallah.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...